Loty Europa Polska Szczecin Oslo - Szczecin

Loty Oslo-Szczecin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Oslo - Szczecin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - Szczecin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
27 sie
OSL
10:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
1h 25min
12:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
Wizz Air
29 sie
SZZ
12:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 25min
14:10
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
161 PLN
Wizz Air
Wizz Air
27 sie
TRF
10:45
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
1h 25min
12:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
Wizz Air
29 sie
SZZ
12:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 25min
14:10
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
161 PLN
Wizz Air
Wizz Air
19 gru
OSL
09:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
1h 25min
11:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
Wizz Air
02 sty
SZZ
11:40
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 25min
13:05
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
859 PLN
Wizz Air
Wizz Air
27 sie
OSL
10:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
1h 25min
12:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
Wizz Air
29 sie
SZZ
12:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 25min
14:10
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
161 PLN
Wizz Air
Wizz Air
27 sie
TRF
10:45
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
1h 25min
12:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
Wizz Air
29 sie
SZZ
12:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 25min
14:10
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
161 PLN
Wizz Air
Wizz Air
19 gru
OSL
09:45
Lotnisko Oslo i inne lotniska
1h 25min
11:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
Wizz Air
02 sty
SZZ
11:40
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 25min
13:05
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
859 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo-Szczecin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Szczecin?
w południe
Loty Oslo - Szczecin są około 12% droższe rano niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Szczecin najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Oslo-Szczecin.
Które połączenie jest najtańsze?
Oslo i inne lotniska - Szczecin Goleniów
Wybierz trasę Oslo i inne lotniska - Szczecin Goleniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - Szczecin.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Szczecin?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Szczecin to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Szczecin-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Szczecin
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 25 min Najszybszy lot Oslo-Szczecin zajmuje 1 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie Wt, Cz i So Bezpośrednie loty Oslo-Szczecin – wtorek, czwartek i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Szczecin 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Alternatywne trasy Oslo-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
71 PLN
Bergen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
145 PLN

Oslo - loty do:

  • Szczecin Goleniów
  • Polska
  • Europa

Szczecin - loty z:

*Ceny lotów do miasta Szczecin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Szczecin Oslo - Szczecin