Tanie loty Lotnisko Oslo-Gardermoen - San Francisco

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie San Francisco-Lotnisko Oslo-Gardermoen

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Oslo-Gardermoen-San Francisco
Najkrótszy czas lotu21h 25minNajszybszy lot Lotnisko Oslo-Gardermoen-San Francisco zajmuje 21h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Oslo-Gardermoen-San Francisco. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Oslo-Gardermoen - Lotnisko San Francisco.
San Francisco — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu San Francisco: San Francisco (SFO)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Oslo-Gardermoen - San Francisco?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Oslo-Gardermoen – San Francisco są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Oslo-Gardermoen - San Francisco to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Oslo-Gardermoen – San Francisco?

21 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Oslo-Gardermoen - San Francisco to 21 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Oslo-Gardermoen - San Francisco

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Oslo-Gardermoen - San Francisco, zmieniając zakładki
Lufthansa
1 lis
OSL03:20Oslo-Gardermoen
20h 35min
1 przesiadka
SFO23:55San Francisco
8 lis
SFO03:30San Francisco
18h 55min
2 przesiadki
OSL22:25Oslo-Gardermoen
1 949 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
1 lis
OSL02:45Oslo-Gardermoen
21h 56min
2 przesiadki
SFO00:41San Francisco
8 lis
SFO03:25San Francisco
29h 20min
2 przesiadki
OSL08:45Oslo-Gardermoen
1 965 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 gru
OSL08:05Oslo-Gardermoen
19h 20min
2 przesiadki
SFO03:25San Francisco
18 gru
SFO06:49San Francisco
19h 46min
2 przesiadki
OSL02:35Oslo-Gardermoen
2 181 zł
Znajdź podobne
SAS
27 sty
OSL04:15Oslo-Gardermoen
14h 40min
1 przesiadka
SFO18:55San Francisco
30 sty
SFO06:20San Francisco
13h 05min
1 przesiadka
OSL19:25Oslo-Gardermoen
2 197 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
19 lis
OSL12:30Oslo-Gardermoen
32h 05min
1 przesiadka
SFO20:35San Francisco
22 lis
SFO13:15San Francisco
31h 20min
1 przesiadka
OSL20:35Oslo-Gardermoen
2 240 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
12 lut
OSL06:50Oslo-Gardermoen
16h 05min
1 przesiadka
SFO22:55San Francisco
26 lut
SFO09:45San Francisco
18h 25min
1 przesiadka
OSL04:10Oslo-Gardermoen
2 035 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Oslo-Gardermoen - San Francisco w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Oslo-Gardermoen – San Francisco w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i KLM.
KLM
21 lis
OSL12:00Oslo-Gardermoen
28h 10min
1 przesiadka
SFO16:10San Francisco
1 819 zł
Znajdź podobne
Air France
22 gru
OSL01:05Oslo-Gardermoen
16h 05min
1 przesiadka
SFO17:10San Francisco
1 835 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lis
OSL04:55Oslo-Gardermoen
21h 01min
2 przesiadki
SFO01:56San Francisco
2 047 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Oslo-Gardermoen – San Francisco oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Oslo-Gardermoen – San Francisco, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Air Canada, Lufthansa i Austrian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Air Canada, które oferują tego typu elastyczność.

  • Oslo-Gardermoen – San Francisco – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Oslo-Gardermoen i San Francisco dzieli dystans 8317,7 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 14h 40min.


Alternatywne trasy Lotnisko Oslo-Gardermoen-San Francisco

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - San Francisco
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena1 543 zł
Loty Oslo - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu23h 37min
Najniższa cena1 870 zł
Loty Oslo - San Diego
Najkrótszy czas lotu24h 53min
Najniższa cena2 087 zł
Loty Oslo - San Jose
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena3 488 zł
Loty Oslo - Burbank
Najkrótszy czas lotu22h 06min
Najniższa cena4 669 zł

Podobne loty: Lotnisko Oslo-Gardermoen – San Francisco

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Lotnisko Oslo-Gardermoen – San Francisco