Tanie loty Monachium - Poznań od 317 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Poznań-Monachium

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Monachium-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę2 656 złNajlepsza cena za lot Monachium – Poznań znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 656 zł
Najkrótszy czas lotu1h 15minNajszybszy lot Monachium-Poznań zajmuje 1h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Monachium-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Monachium - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Monachium - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Monachium – Poznań są najtańsze?

Lipiec

Najtańsza pora roku na lot Monachium - Poznań to Lipiec. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Monachium – Poznań są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Monachium – Poznań są najtańsze?

w południe

Loty Monachium - Poznań są około 66% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Monachium – Poznań?

Lufthansa

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Monachium-Poznań.

Która trasa podróży Monachium – Poznań jest najtańsza?

Monachium - Poznań Ławica

Wybierz trasę Monachium - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Monachium - Poznań.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Monachium – Poznań?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Monachium - Poznań to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Monachium - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Monachium - Poznań, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 sty
MUC15:40Monachium
22h 40min
2 przesiadki
POZ14:20Poznań Ławica
16 sty
POZ02:05Poznań Ławica
31h 35min
2 przesiadki
MUC09:40Monachium
KLM
13 sty
MUC06:40Monachium
26h 10min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica
16 sty
POZ09:20Poznań Ławica
18h 50min
1 przesiadka
MUC04:10Monachium
Lufthansa
1 kwi
MUC18:25Monachium
1h 15min
POZ19:40Poznań Ławica
15 kwi
POZ12:30Poznań Ławica
1h 15min
MUC13:45Monachium
LOT
11 lut
MUC14:45Monachium
4h 30min
1 przesiadka
POZ19:15Poznań Ławica
14 lut
POZ13:10Poznań Ławica
24h 45min
1 przesiadka
MUC13:55Monachium
Kilka linii lotniczych
14 sty
MUC15:40Monachium
20h 40min
2 przesiadki
POZ12:20Poznań Ławica
17 sty
POZ12:30Poznań Ławica
24h 00min
2 przesiadki
MUC12:30Monachium
KLM
1 kwi
MUC13:50Monachium
19h 55min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
15 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
23h 10min
1 przesiadka
MUC09:25Monachium

Znajdź najtańsze oferty lotów Monachium - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Monachium – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
20 gru
MUC11:35Monachium
25h 45min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica
Lufthansa
26 gru
MUC16:10Monachium
1h 15min
POZ17:25Poznań Ławica
LOT
23 sty
MUC02:00Monachium
10h 20min
1 przesiadka
POZ12:20Poznań Ławica

Znajdź oferty lotu last-minute Monachium – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Monachium – Poznań
Kilka linii lotniczych
13 gru
MUC11:35Monachium
25h 45min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica
15 gru
POZ07:00Poznań Ławica
31h 55min
2 przesiadki
MUC14:55Monachium
Lufthansa
15 gru
MUC06:25Monachium
1h 15min
POZ07:40Poznań Ławica
16 gru
POZ08:20Poznań Ławica
1h 15min
MUC09:35Monachium
Kilka linii lotniczych
13 gru
MUC04:40Monachium
12h 50min
2 przesiadki
POZ17:30Poznań Ławica
15 gru
POZ07:00Poznań Ławica
31h 55min
2 przesiadki
MUC14:55Monachium
Kilka linii lotniczych
13 gru
MUC11:35Monachium
25h 45min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica
15 gru
POZ13:10Poznań Ławica
4h 15min
1 przesiadka
MUC17:25Monachium
Lufthansa
14 gru
MUC06:25Monachium
1h 15min
POZ07:40Poznań Ławica
16 gru
POZ08:20Poznań Ławica
1h 15min
MUC09:35Monachium
1 032 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
MUC09:00Monachium
25h 50min
2 przesiadki
POZ10:50Poznań Ławica
16 gru
POZ03:30Poznań Ławica
27h 15min
2 przesiadki
MUC06:45Monachium

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Monachium – Poznań

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Monachium – Poznań z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 547 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
LOT
CenaOd 565 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Monachium – Poznań.


  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Monachium – Poznań Ławica oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Monachium – Poznań Ławica, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Monachium – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Monachium – Poznań Ławica wynosi ok. 607,5 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 1h 15min.

  • Jaki jest ślad węglowy lotu na trasie Monachium – Poznań Ławica?

    Lot na trasie Monachium – Poznań Ławica emituje średnio 180kg dwutlenku węgla. Opcja sortowania wyników wyszukiwania momondo według CO2 pozwala znaleźć loty o najniższym możliwym śladzie węglowym. Wybór pociągu na tę podróż zmniejszyłby Twój ślad węglowy z 180kg do 38kg - czyli o około 79%. Jeśli masz więcej czasu, ślad węglowy autobusu w przypadku tej podróży wyniesie ok. 24kg, jakieś 87% mniej niż w przypadku lotu.


Alternatywne trasy Monachium-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena260 zł
Loty Düsseldorf - Katowice
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena240 zł
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena207 zł
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena45 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena130 zł
Loty Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena561 zł
Loty Monachium - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena496 zł
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena223 zł
Loty Hamburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena232 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena69 zł
Loty Kolonia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena122 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena240 zł

Podobne loty: Monachium – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Monachium – Poznań