Loty Europa Polska Kraków Mediolan - Kraków

Loty Mediolan-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Mediolan - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Mediolan - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
easyJet
easyJet
18 cze
MXP
08:50
Lotnisko Mediolan-Malpensa
1h 50min
10:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
easyJet
29 cze
KRK
23:25
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
01:15
+1
MXP
Lotnisko Mediolan-Malpensa
170 PLN
easyJet
easyJet
18 cze
MXP
08:50
Lotnisko Mediolan-Malpensa
1h 50min
10:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
easyJet
29 cze
KRK
23:25
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
01:15
+1
MXP
Lotnisko Mediolan-Malpensa
170 PLN
Ryanair
Ryanair
14 wrz
BGY
00:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 50min
01:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
21 wrz
KRK
21:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
23:35
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
174 PLN
Ryanair
Ryanair
14 wrz
BGY
00:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 50min
01:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
21 wrz
KRK
21:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
23:35
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
174 PLN
Ryanair
Ryanair
14 wrz
BGY
00:00
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 50min
01:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
21 wrz
KRK
21:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
23:35
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
174 PLN
Ryanair
Ryanair
04 cze
BGY
23:10
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
1h 50min
01:00
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
11 cze
KRK
21:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
22:45
BGY
Lotnisko Mediolan Bergamo-Orio al Serio
189 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Mediolan-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
czerwiec
Najtańsza pora roku na lot Mediolan - Kraków to czerwiec. Najdroższa pora to kwiecień.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Mediolan - Kraków są około 44% droższe rano niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
easyJet
easyJet, Eurowings i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Mediolan-Kraków.
NAJTAŃSZA TRASA
Mediolan Bergamo-Orio al Serio - Kraków Balice
Wybierz trasę Mediolan Bergamo-Orio al Serio - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Mediolan - Kraków.
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Mediolan - Kraków to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Mediolan

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Mediolan-Kraków
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 49 min
Najszybszy lot Mediolan-Kraków zajmuje 1 godz. 49 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Mediolan-Kraków każdego dnia.
Lotniska - Kraków
1 lotnisko
W pobliżu miasta Kraków znajduje się 1 lotnisko: Kraków Balice (KRK).

Mediolan - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Mediolan - Kraków