Cheap flights z Marrakesz do Kraków from 213 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 3.10
pon. 10.10

Informacje o trasie Kraków-Marrakesz

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Marrakesz-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

213 zł

Najkrótszy czas lotu

13h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Marrakesz - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 213 zł. Najlepsza oferta na lot Marrakesz - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 726 zł.
Najszybszy lot Marrakesz-Kraków zajmuje 13h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Marrakesz-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Marrakesz-Menara - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Marrakesz - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Marrakesz – Kraków jest najtańsza?

Marrakesz-Menara - Kraków Balice. Wybierz trasę Marrakesz-Menara - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Marrakesz - Kraków.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Marrakesz - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Marrakesz - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
12 paź
RAK13:50Marrakesz-Menara
24h 40min
2 przesiadki
KRK14:30Kraków Balice
19 paź
KRK07:10Kraków Balice
13h 00min
1 przesiadka
RAK20:10Marrakesz-Menara
Kilka linii lotniczych
17 lis
RAK15:05Marrakesz-Menara
13h 30min
1 przesiadka
KRK04:35Kraków Balice
20 lis
KRK05:55Kraków Balice
11h 20min
1 przesiadka
RAK17:15Marrakesz-Menara
Kilka linii lotniczych
17 lis
RAK12:50Marrakesz-Menara
23h 15min
2 przesiadki
KRK12:05Kraków Balice
20 lis
KRK05:55Kraków Balice
11h 20min
1 przesiadka
RAK17:15Marrakesz-Menara
Kilka linii lotniczych
12 paź
RAK13:50Marrakesz-Menara
24h 40min
2 przesiadki
KRK14:30Kraków Balice
19 paź
KRK02:50Kraków Balice
16h 10min
2 przesiadki
RAK19:00Marrakesz-Menara
Kilka linii lotniczych
20 paź
RAK10:25Marrakesz-Menara
9h 00min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
27 paź
KRK05:10Kraków Balice
11h 15min
1 przesiadka
RAK16:25Marrakesz-Menara
Kilka linii lotniczych
20 paź
RAK10:25Marrakesz-Menara
9h 00min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
27 paź
KRK13:15Kraków Balice
16h 20min
2 przesiadki
RAK05:35Marrakesz-Menara

Znajdź najtańsze oferty lotów Marrakesz - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Marrakesz – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
3 gru
RAK14:50Marrakesz-Menara
27h 35min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
Wizz Air
20 paź
RAK10:25Marrakesz-Menara
9h 00min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
Ryanair
5 paź
RAK03:00Marrakesz-Menara
32h 30min
2 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Marrakesz – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Marrakesz – Kraków
Ryanair
4 paź
RAK02:50Marrakesz-Menara
7h 20min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
14 paź
KRK02:25Kraków Balice
8h 00min
1 przesiadka
RAK10:25Marrakesz-Menara
Kilka linii lotniczych
3 paź
RAK20:30Marrakesz-Menara
8h 05min
1 przesiadka
KRK04:35Kraków Balice
14 paź
KRK02:25Kraków Balice
8h 00min
1 przesiadka
RAK10:25Marrakesz-Menara
1 160 zł
Znajdź podobne
Ryanair
4 paź
RAK02:50Marrakesz-Menara
7h 20min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
14 paź
KRK18:05Kraków Balice
26h 45min
2 przesiadki
RAK20:50Marrakesz-Menara
Ryanair
4 paź
RAK02:50Marrakesz-Menara
16h 40min
2 przesiadki
KRK19:30Kraków Balice
14 paź
KRK18:05Kraków Balice
26h 45min
2 przesiadki
RAK20:50Marrakesz-Menara
Kilka linii lotniczych
3 paź
RAK20:30Marrakesz-Menara
34h 35min
3 przesiadki
KRK07:05Kraków Balice
14 paź
KRK02:25Kraków Balice
8h 00min
1 przesiadka
RAK10:25Marrakesz-Menara
1 195 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 paź
RAK20:30Marrakesz-Menara
8h 05min
1 przesiadka
KRK04:35Kraków Balice
14 paź
KRK18:05Kraków Balice
26h 45min
2 przesiadki
RAK20:50Marrakesz-Menara
1 200 zł
Znajdź podobne

Loty SWISS: Marrakesz – Kraków

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Marrakesz – Kraków
SWISS
23 paź
RAK13:55Marrakesz-Menara
41h 45min
2 przesiadki
KRK07:40Kraków Balice
30 paź
KRK05:45Kraków Balice
27h 55min
1 przesiadka
RAK09:40Marrakesz-Menara
3 956 zł
Znajdź podobne
SWISS
23 paź
RAK13:55Marrakesz-Menara
41h 45min
2 przesiadki
KRK07:40Kraków Balice
30 paź
KRK02:00Kraków Balice
31h 40min
2 przesiadki
RAK09:40Marrakesz-Menara
4 055 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Marrakesz – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Marrakesz – Kraków
Ryanair
4 paź
RAK02:50Marrakesz-Menara
7h 20min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
14 paź
KRK02:25Kraków Balice
8h 00min
1 przesiadka
RAK10:25Marrakesz-Menara
Ryanair
4 paź
RAK02:50Marrakesz-Menara
7h 20min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
14 paź
KRK18:05Kraków Balice
26h 45min
2 przesiadki
RAK20:50Marrakesz-Menara
Ryanair
4 paź
RAK02:50Marrakesz-Menara
16h 40min
2 przesiadki
KRK19:30Kraków Balice
14 paź
KRK18:05Kraków Balice
26h 45min
2 przesiadki
RAK20:50Marrakesz-Menara

  • Marrakesz-Menara – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Marrakesz-Menara – Kraków Balice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 3082,4 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 7h 45min.



Alternatywne trasy Marrakesz-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Casablanca - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu35h 10min
Najniższa cena1 328 zł

Loty podobne do tych na trasie Marrakesz – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Marrakesz – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Marrakesz – Kraków. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. Wszystkie oferty lotów Marrakesz – Kraków na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Marrakesz – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Marrakesz – Kraków, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kraków) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.