Tanie loty na trasie Malmö – Kraków od 52 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 24.1
pon 31.1

Informacje o trasie Kraków-Malmö

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Malmö-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę888 złNajlepsza oferta na podróż Malmö – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 888 zł. Najlepsza cena lotu Malmö – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 52 zł.
Najkrótszy czas lotu7h 20minNajszybszy lot Malmö-Kraków zajmuje 7h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Malmö-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Malmö - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Malmö - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Malmö – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Malmö - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Malmö – Kraków są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Malmö – Kraków są najtańsze?

po południu

Loty Malmö - Kraków są około 56% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Malmö – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Malmö-Kraków.

Która trasa podróży Malmö – Kraków jest najtańsza?

Malmö - Kraków Balice

Wybierz trasę Malmö - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Malmö - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Malmö – Kraków?

49 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Malmö - Kraków to 49 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Malmö - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Malmö - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
25 lut
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
28 lut
KRK13:05Kraków Balice
13h 30min
1 przesiadka
MMX02:35Malmö
Kilka linii lotniczych
25 lut
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
28 lut
KRK13:05Kraków Balice
21h 25min
2 przesiadki
MMX10:30Malmö
Ryanair
25 lut
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
28 lut
KRK13:05Kraków Balice
13h 30min
1 przesiadka
MMX02:35Malmö
Kilka linii lotniczych
25 lut
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
28 lut
KRK13:05Kraków Balice
21h 25min
2 przesiadki
MMX10:30Malmö
Kilka linii lotniczych
6 maj
MMX17:45Malmö
15h 00min
1 przesiadka
KRK08:45Kraków Balice
11 maj
KRK16:35Kraków Balice
16h 40min
1 przesiadka
MMX09:15Malmö
Kilka linii lotniczych
25 lut
MMX01:20Malmö
15h 05min
2 przesiadki
KRK16:25Kraków Balice
28 lut
KRK13:05Kraków Balice
21h 25min
2 przesiadki
MMX10:30Malmö

Znajdź najtańsze oferty lotów Malmö - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Malmö – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
28 sty
MMX06:50Malmö
23h 55min
1 przesiadka
KRK06:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
19 lut
MMX03:00Malmö
9h 00min
1 przesiadka
KRK12:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 sty
MMX07:05Malmö
29h 40min
2 przesiadki
KRK12:45Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Malmö – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Malmö – Kraków
Ryanair
28 sty
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
30 sty
KRK07:10Kraków Balice
19h 25min
1 przesiadka
MMX02:35Malmö
Kilka linii lotniczych
28 sty
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
30 sty
KRK12:25Kraków Balice
39h 55min
3 przesiadki
MMX04:20Malmö
Ryanair
28 sty
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
30 sty
KRK01:45Kraków Balice
24h 50min
2 przesiadki
MMX02:35Malmö
Kilka linii lotniczych
28 sty
MMX01:20Malmö
9h 05min
2 przesiadki
KRK10:25Kraków Balice
30 sty
KRK12:25Kraków Balice
39h 55min
3 przesiadki
MMX04:20Malmö
2 174 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Malmö – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Malmö – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 100 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8

Loty Ryanair: Malmö – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Malmö – Kraków
Ryanair
25 lut
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
28 lut
KRK13:05Kraków Balice
13h 30min
1 przesiadka
MMX02:35Malmö
Ryanair
25 lut
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
28 lut
KRK13:05Kraków Balice
13h 30min
1 przesiadka
MMX02:35Malmö
Ryanair
28 sty
MMX06:50Malmö
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
30 sty
KRK07:10Kraków Balice
19h 25min
1 przesiadka
MMX02:35Malmö

Loty SAS: Malmö – Kraków

Nasze najlepsze oferty SAS na lot Malmö – Kraków
SAS
6 maj
MMX02:30Malmö
7h 30min
2 przesiadki
KRK10:00Kraków Balice
11 maj
KRK09:10Kraków Balice
9h 15min
3 przesiadki
MMX18:25Malmö
2 747 zł
Znajdź podobne
SAS
25 lut
MMX01:20Malmö
7h 20min
2 przesiadki
KRK08:40Kraków Balice
28 lut
KRK09:20Kraków Balice
25h 00min
3 przesiadki
MMX10:20Malmö
3 181 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Malmö – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Malmö – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Malmö – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Malmö – Kraków Balice zajmuje ok. 771,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 3h 40min.


Alternatywne trasy Malmö-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sztokholm - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena44 zł
Loty Sztokholm - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena52 zł
Loty Sztokholm - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena40 zł
Loty Goteburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena72 zł
Loty Goteburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena52 zł
Loty Goteburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena139 zł
Loty Malmö - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena283 zł
Loty Malmö - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena127 zł
Loty Malmö - Katowice
Najkrótszy czas lotu29h 35min
Najniższa cena844 zł
Loty Sztokholm - Poznań
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena303 zł
Loty Vaxjo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena76 zł
Loty Sztokholm - Katowice
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena478 zł

Loty podobne do tych na trasie Malmö – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Malmö – Kraków