Tanie loty na trasie Lublana – Gdańsk od 395 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Gdańsk-Lublana

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublana-Gdańsk
Znaleziono najlepszą cenę2 782 złNajlepsza oferta na podróż Lublana – Gdańsk w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 782 zł. Najlepsza cena lotu Lublana – Gdańsk w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 395 zł.
Najkrótszy czas lotu13h 20minNajszybszy lot Lublana-Gdańsk zajmuje 13h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lublana-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lublana Joze Pucnik - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Gdańsk — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Lublana - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Lublana – Gdańsk są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Która trasa podróży Lublana – Gdańsk jest najtańsza?

Lublana Joze Pucnik - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Lublana Joze Pucnik - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublana - Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublana - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublana - Gdańsk, zmieniając zakładki
LOT
11 lut
LJU08:15Lublana Joze Pucnik
4h 25min
1 przesiadka
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
22h 00min
1 przesiadka
LJU11:35Lublana Joze Pucnik
Kilka linii lotniczych
18 lut
LJU04:30Lublana Joze Pucnik
13h 20min
2 przesiadki
GDN17:50Gdańsk Rębiechowo
26 lut
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
10h 45min
2 przesiadki
LJU13:15Lublana Joze Pucnik
Lufthansa
11 lut
LJU02:05Lublana Joze Pucnik
5h 35min
2 przesiadki
GDN07:40Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
23h 25min
1 przesiadka
LJU08:35Lublana Joze Pucnik
LOT
11 lut
LJU08:15Lublana Joze Pucnik
4h 25min
1 przesiadka
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
22h 00min
1 przesiadka
LJU11:35Lublana Joze Pucnik
Kilka linii lotniczych
18 lut
LJU05:50Lublana Joze Pucnik
12h 30min
1 przesiadka
GDN18:20Gdańsk Rębiechowo
26 lut
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
10h 45min
2 przesiadki
LJU13:15Lublana Joze Pucnik
Lufthansa
11 lut
LJU02:05Lublana Joze Pucnik
15h 30min
2 przesiadki
GDN17:35Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
38h 05min
2 przesiadki
LJU16:45Lublana Joze Pucnik

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublana - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublana – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
19 lut
LJU13:55Lublana Joze Pucnik
27h 50min
2 przesiadki
GDN17:45Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
18 lut
LJU05:50Lublana Joze Pucnik
12h 30min
1 przesiadka
GDN18:20Gdańsk Rębiechowo
LOT
20 lut
LJU08:15Lublana Joze Pucnik
10h 50min
1 przesiadka
GDN19:05Gdańsk Rębiechowo

Loty LOT: Lublana – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublana – Gdańsk
LOT
11 lut
LJU08:15Lublana Joze Pucnik
4h 25min
1 przesiadka
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
22h 00min
1 przesiadka
LJU11:35Lublana Joze Pucnik
LOT
11 lut
LJU08:15Lublana Joze Pucnik
4h 25min
1 przesiadka
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN13:35Gdańsk Rębiechowo
22h 00min
1 przesiadka
LJU11:35Lublana Joze Pucnik

Loty Lufthansa: Lublana – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Lublana – Gdańsk
Lufthansa
11 lut
LJU02:05Lublana Joze Pucnik
5h 35min
2 przesiadki
GDN07:40Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
23h 25min
1 przesiadka
LJU08:35Lublana Joze Pucnik
Lufthansa
11 lut
LJU02:05Lublana Joze Pucnik
15h 30min
2 przesiadki
GDN17:35Gdańsk Rębiechowo
14 lut
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
38h 05min
2 przesiadki
LJU16:45Lublana Joze Pucnik

  • Lublana Joze Pucnik – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Lublana Joze Pucnik i Gdańsk Rębiechowo dzieli dystans 967,0 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 4h 25min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Lublana-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lublana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena614 zł
Loty Lublana - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena1 300 zł
Loty Lublana - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena427 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublana – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublana – Gdańsk