Tanie loty Liverpool - Szczecin od 570 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Informacje o trasie Szczecin-Liverpool

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Liverpool-Szczecin
Znaleziono najlepszą cenę4 194 złNajlepsza cena za lot Liverpool – Szczecin znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 4 194 zł
Najkrótszy czas lotu1h 55minNajszybszy lot Liverpool-Szczecin zajmuje 1h 55min.
Loty bezpośredniendzBezpośrednie loty Liverpool-Szczecin – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Szczecin — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Liverpool - Szczecin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Liverpool – Szczecin są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Liverpool - Szczecin to Styczeń. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Liverpool – Szczecin są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Liverpool – Szczecin są najtańsze?

rano

Loty Liverpool - Szczecin są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Liverpool – Szczecin?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Liverpool-Szczecin.

Która trasa podróży Liverpool – Szczecin jest najtańsza?

Liverpool-John Lennon - Szczecin Goleniów

Wybierz trasę Liverpool-John Lennon - Szczecin Goleniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Liverpool - Szczecin.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Liverpool - Szczecin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Liverpool - Szczecin, zmieniając zakładki
Ryanair
19 gru
LPL12:05Liverpool-John Lennon
1h 55min
SZZ14:00Szczecin Goleniów
30 gru
SZZ05:15Szczecin Goleniów
2h 10min
LPL07:25Liverpool-John Lennon
1 066 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 gru
LPL12:05Liverpool-John Lennon
1h 55min
SZZ14:00Szczecin Goleniów
30 gru
SZZ04:10Szczecin Goleniów
27h 35min
2 przesiadki
LPL07:45Liverpool-John Lennon
1 408 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 gru
LPL12:05Liverpool-John Lennon
1h 55min
SZZ14:00Szczecin Goleniów
30 gru
SZZ04:10Szczecin Goleniów
38h 50min
3 przesiadki
LPL19:00Liverpool-John Lennon
1 459 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 gru
LPL09:00Liverpool-John Lennon
27h 05min
2 przesiadki
SZZ12:05Szczecin Goleniów
30 gru
SZZ04:10Szczecin Goleniów
27h 35min
2 przesiadki
LPL07:45Liverpool-John Lennon
1 617 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 gru
LPL09:00Liverpool-John Lennon
27h 05min
2 przesiadki
SZZ12:05Szczecin Goleniów
30 gru
SZZ04:10Szczecin Goleniów
38h 50min
3 przesiadki
LPL19:00Liverpool-John Lennon
1 672 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 gru
LPL12:05Liverpool-John Lennon
1h 55min
SZZ14:00Szczecin Goleniów
30 gru
SZZ04:10Szczecin Goleniów
6h 25min
1 przesiadka
LPL10:35Liverpool-John Lennon
1 758 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Liverpool - Szczecin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Liverpool – Szczecin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
19 gru
LPL12:05Liverpool-John Lennon
1h 55min
SZZ14:00Szczecin Goleniów
Ryanair
19 gru
LPL12:05Liverpool-John Lennon
1h 55min
SZZ14:00Szczecin Goleniów

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Liverpool – Szczecin

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Liverpool – Szczecin z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 248 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Liverpool-John Lennon – Szczecin Goleniów oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Liverpool-John Lennon – Szczecin Goleniów, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.

  • Liverpool-John Lennon – Szczecin Goleniów – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Liverpool-John Lennon – Szczecin Goleniów zajmuje ok. 1158,9 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 1h 55min.


Alternatywne trasy Liverpool-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena43 zł
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena47 zł
Loty Londyn - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena51 zł
Loty Newcastle upon Tyne - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena59 zł
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena59 zł
Loty Bristol - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena94 zł
Loty Birmingham - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena106 zł
Loty Leeds - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena126 zł
Loty Liverpool - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena165 zł

Podobne loty: Liverpool – Szczecin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Liverpool – Szczecin