Tanie loty na trasie Litwa – Kraków od 103 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Kraków-Litwa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Litwa-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

103 zł

Najkrótszy czas lotu

12h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Litwa - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 103 zł. Najlepsza oferta na lot Litwa - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 609 zł.
Najszybszy lot Litwa-Kraków zajmuje 12h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Litwa-Kraków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Wilno - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Połąga Palanga Intl - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Litwa - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Litwa – Kraków jest najtańsza?

Wilno - Kraków Balice

Wybierz trasę Wilno - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Litwa - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Litwa - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Litwa - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
18 sie
VNO01:45Wilno
13h 25min
2 przesiadki
KRK15:10Kraków Balice
20 sie
KRK01:30Kraków Balice
15h 50min
1 przesiadka
VNO17:20Wilno
Wizz Air
1 paź
VNO02:15Wilno
6h 50min
1 przesiadka
KRK09:05Kraków Balice
6 paź
KRK02:20Kraków Balice
29h 15min
1 przesiadka
VNO07:35Wilno
Ryanair
12 lip
VNO10:50Wilno
6h 25min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
19 lip
KRK15:00Kraków Balice
25h 45min
1 przesiadka
VNO16:45Wilno
LOT
30 wrz
VNO02:20Wilno
2h 50min
1 przesiadka
KRK05:10Kraków Balice
7 paź
KRK17:25Kraków Balice
17h 50min
1 przesiadka
VNO11:15Wilno
Norwegian
18 sie
VNO18:35Wilno
14h 15min
1 przesiadka
KRK08:50Kraków Balice
21 sie
KRK16:45Kraków Balice
24h 15min
1 przesiadka
VNO17:00Wilno
Kilka linii lotniczych
18 sie
VNO02:45Wilno
12h 10min
1 przesiadka
KRK14:55Kraków Balice
20 sie
KRK01:30Kraków Balice
15h 50min
1 przesiadka
VNO17:20Wilno

Znajdź najtańsze oferty lotów Litwa - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Litwa – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
20 lip
VNO19:00Wilno
22h 10min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 sie
VNO02:45Wilno
12h 00min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 sie
VNO02:45Wilno
12h 00min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Litwa – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Litwa – Kraków
Kilka linii lotniczych
8 lip
VNO18:05Wilno
21h 20min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
10 lip
KRK06:55Kraków Balice
23h 30min
1 przesiadka
VNO06:25Wilno
Norwegian
7 lip
VNO19:35Wilno
10h 45min
1 przesiadka
KRK06:20Kraków Balice
17 lip
KRK05:00Kraków Balice
11h 20min
1 przesiadka
VNO16:20Wilno
1 152 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lip
VNO16:10Wilno
26h 15min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
15 lip
KRK01:30Kraków Balice
28h 35min
2 przesiadki
VNO06:05Wilno
LOT
8 lip
VNO15:15Wilno
5h 30min
1 przesiadka
KRK20:45Kraków Balice
17 lip
KRK01:35Kraków Balice
7h 30min
1 przesiadka
VNO09:05Wilno
1 358 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
VNO18:05Wilno
21h 20min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
10 lip
KRK03:15Kraków Balice
27h 10min
2 przesiadki
VNO06:25Wilno
Kilka linii lotniczych
6 lip
VNO19:00Wilno
22h 10min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice
10 lip
KRK06:55Kraków Balice
23h 30min
1 przesiadka
VNO06:25Wilno

Loty Ryanair: Litwa – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Litwa – Kraków
Ryanair
12 lip
VNO10:50Wilno
6h 25min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
19 lip
KRK15:00Kraków Balice
25h 45min
1 przesiadka
VNO16:45Wilno
Ryanair
11 lip
VNO16:10Wilno
26h 15min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
15 lip
KRK17:40Kraków Balice
12h 25min
1 przesiadka
VNO06:05Wilno

Loty Norwegian: Litwa – Kraków

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Litwa – Kraków
Norwegian
18 sie
VNO18:35Wilno
14h 15min
1 przesiadka
KRK08:50Kraków Balice
21 sie
KRK16:45Kraków Balice
24h 15min
1 przesiadka
VNO17:00Wilno
Norwegian
7 lip
VNO19:35Wilno
10h 45min
1 przesiadka
KRK06:20Kraków Balice
17 lip
KRK05:00Kraków Balice
11h 20min
1 przesiadka
VNO16:20Wilno
1 152 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Litwa-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wilno - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena273 zł
Loty Wilno - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena193 zł
Loty Kowno - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena112 zł
Loty Wilno - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena341 zł
Loty Wilno - Katowice
Najkrótszy czas lotu18h 45min
Najniższa cena466 zł
Loty Połąga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena663 zł
Loty Wilno - Szczecin
Najkrótszy czas lotu21h 35min
Najniższa cena520 zł

Loty podobne do tych na trasie Litwa – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Litwa – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Litwa – Kraków. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie Litwa – Kraków z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów Litwa – Kraków momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Litwa – Kraków.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.