Cheap flights z Las Palmas de Gran Canaria do Gdańsk from 282 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 6.12
wt. 13.12

Informacje o trasie Gdańsk-Las Palmas de Gran Canaria

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Las Palmas de Gran Canaria-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

282 zł

Najkrótszy czas lotu

11h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 282 zł. Najlepsza oferta na lot Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 322 zł.
Najszybszy lot Las Palmas de Gran Canaria-Gdańsk zajmuje 11h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Las Palmas de Gran Canaria-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Las Palmas de Gran Canaria - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk są najtańsze?

poniedziałek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk są najtańsze?

rano. Loty Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk są około 25% droższe po południu niż rano.

Która trasa podróży Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk jest najtańsza?

Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk Rębiechowo. Wybierz trasę Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
22 sty
LPA13:00Las Palmas de Gran Canaria
19h 45min
2 przesiadki
GDN08:45Gdańsk Rębiechowo
29 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
12h 05min
1 przesiadka
LPA13:45Las Palmas de Gran Canaria
Ryanair
22 sty
LPA13:20Las Palmas de Gran Canaria
19h 25min
1 przesiadka
GDN08:45Gdańsk Rębiechowo
29 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
12h 05min
1 przesiadka
LPA13:45Las Palmas de Gran Canaria
Kilka linii lotniczych
19 sty
LPA13:20Las Palmas de Gran Canaria
13h 50min
1 przesiadka
GDN03:10Gdańsk Rębiechowo
29 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
12h 30min
2 przesiadki
LPA14:10Las Palmas de Gran Canaria
Kilka linii lotniczych
19 sty
LPA13:20Las Palmas de Gran Canaria
13h 50min
1 przesiadka
GDN03:10Gdańsk Rębiechowo
29 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
12h 05min
1 przesiadka
LPA13:45Las Palmas de Gran Canaria
Kilka linii lotniczych
30 gru
LPA14:00Las Palmas de Gran Canaria
23h 20min
2 przesiadki
GDN13:20Gdańsk Rębiechowo
5 sty
GDN02:00Gdańsk Rębiechowo
11h 45min
1 przesiadka
LPA13:45Las Palmas de Gran Canaria
Lufthansa
21 sty
LPA09:40Las Palmas de Gran Canaria
21h 55min
2 przesiadki
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
29 sty
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
24h 05min
2 przesiadki
LPA09:20Las Palmas de Gran Canaria
2 152 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Las Palmas de Gran Canaria - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
10 gru
LPA06:25Las Palmas de Gran Canaria
11h 10min
1 przesiadka
GDN17:35Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
5 sty
LPA14:25Las Palmas de Gran Canaria
28h 45min
2 przesiadki
GDN19:10Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
10 gru
LPA14:15Las Palmas de Gran Canaria
19h 40min
2 przesiadki
GDN09:55Gdańsk Rębiechowo

Loty Lufthansa: Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk
Lufthansa
21 sty
LPA09:40Las Palmas de Gran Canaria
21h 55min
2 przesiadki
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
29 sty
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
24h 05min
2 przesiadki
LPA09:20Las Palmas de Gran Canaria
2 152 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 sty
LPA09:30Las Palmas de Gran Canaria
21h 05min
2 przesiadki
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
29 sty
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
24h 05min
2 przesiadki
LPA09:20Las Palmas de Gran Canaria
2 304 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 sty
LPA09:30Las Palmas de Gran Canaria
21h 05min
2 przesiadki
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
29 sty
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
24h 05min
2 przesiadki
LPA09:20Las Palmas de Gran Canaria
2 698 zł
Znajdź podobne

  • Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Las Palmas de Gran Canaria i Gdańsk Rębiechowo dzieli dystans 4003,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 9h 25min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Las Palmas de Gran Canaria-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Granadilla - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena506 zł
Loty Las Palmas de Gran Canaria - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena523 zł
Loty Granadilla - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu12h 35min
Najniższa cena555 zł
Loty Santa Cruz de Tenerife - Kraków
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena837 zł
Loty Las Palmas de Gran Canaria - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 09min
Najniższa cena702 zł
Loty Granadilla - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena532 zł
Loty Santa Cruz de Tenerife - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 25min
Najniższa cena604 zł
Loty Puerto del Rosario - Warszawa
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena617 zł
Loty Santa Cruz de Tenerife - Katowice
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena819 zł
Loty Puerto del Rosario - Kraków
Najkrótszy czas lotu20h 50min
Najniższa cena483 zł
Loty Arrecife - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 00min
Najniższa cena667 zł
Loty Puerto del Rosario - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena747 zł

Loty podobne do tych na trasie Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Las Palmas de Gran Canaria – Gdańsk, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.