Cheap flights z Lamezia Terme do Kraków from 147 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 29.1
ndz. 5.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Lamezia Terme

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lamezia Terme-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

147 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 10min

Loty bezpośrednie

wt. i sob.

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Lamezia Terme - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 147 zł. Najlepsza oferta na lot Lamezia Terme - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 367 zł.
Najszybszy lot Lamezia Terme-Kraków zajmuje 2h 10min.
Bezpośrednie loty Lamezia Terme-Kraków – wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lamezia Terme - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lamezia Terme – Kraków są najtańsze?

Kwiecień. Najtańsza pora roku na lot Lamezia Terme - Kraków to Kwiecień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Lamezia Terme – Kraków są najtańsze?

niedziela. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Lamezia Terme – Kraków są najtańsze?

wieczorem. Loty Lamezia Terme - Kraków są około 71% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lamezia Terme – Kraków?

Ryanair. Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lamezia Terme-Kraków.

Która trasa podróży Lamezia Terme – Kraków jest najtańsza?

Lamezia Terme - Kraków Balice. Wybierz trasę Lamezia Terme - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lamezia Terme - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lamezia Terme – Kraków?

60 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Lamezia Terme - Kraków to 60 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lamezia Terme - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lamezia Terme - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 lut
SUF03:15Lamezia Terme
7h 25min
1 przesiadka
KRK10:40Kraków Balice
12 lut
KRK01:45Kraków Balice
8h 25min
1 przesiadka
SUF10:10Lamezia Terme
Ryanair
1 kwi
SUF05:00Lamezia Terme
2h 10min
KRK07:10Kraków Balice
11 kwi
KRK13:00Kraków Balice
2h 10min
SUF15:10Lamezia Terme
Kilka linii lotniczych
22 mar
SUF05:10Lamezia Terme
7h 55min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice
28 mar
KRK13:00Kraków Balice
2h 10min
SUF15:10Lamezia Terme
Ryanair
9 mar
SUF10:05Lamezia Terme
6h 40min
1 przesiadka
KRK16:45Kraków Balice
10 mar
KRK02:10Kraków Balice
16h 25min
1 przesiadka
SUF18:35Lamezia Terme
Kilka linii lotniczych
22 mar
SUF05:10Lamezia Terme
7h 55min
1 przesiadka
KRK13:05Kraków Balice
28 mar
KRK02:35Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
SUF17:40Lamezia Terme
Kilka linii lotniczych
22 lut
SUF06:25Lamezia Terme
4h 15min
1 przesiadka
KRK10:40Kraków Balice
1 mar
KRK07:35Kraków Balice
7h 30min
1 przesiadka
SUF15:05Lamezia Terme

Znajdź najtańsze oferty lotów Lamezia Terme - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lamezia Terme – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
11 kwi
SUF15:35Lamezia Terme
2h 10min
KRK17:45Kraków Balice
Wizz Air
1 mar
SUF04:10Lamezia Terme
7h 55min
1 przesiadka
KRK12:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 lut
SUF16:15Lamezia Terme
14h 00min
1 przesiadka
KRK06:15Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lamezia Terme – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lamezia Terme – Kraków
Ryanair
1 lut
SUF12:30Lamezia Terme
15h 15min
1 przesiadka
KRK03:45Kraków Balice
14 lut
KRK11:05Kraków Balice
16h 50min
1 przesiadka
SUF03:55Lamezia Terme
Kilka linii lotniczych
1 lut
SUF17:05Lamezia Terme
10h 40min
1 przesiadka
KRK03:45Kraków Balice
14 lut
KRK08:05Kraków Balice
19h 30min
2 przesiadki
SUF03:35Lamezia Terme
Kilka linii lotniczych
1 lut
SUF09:40Lamezia Terme
7h 25min
2 przesiadki
KRK17:05Kraków Balice
14 lut
KRK01:20Kraków Balice
31h 25min
3 przesiadki
SUF08:45Lamezia Terme
2 432 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lamezia Terme – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lamezia Terme – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 59 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
6,9

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Oddzielne miejsca z synem 12 letnim!!!

Szukaj lotów Ryanair

Loty Ryanair: Lamezia Terme – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Lamezia Terme – Kraków
Ryanair
1 kwi
SUF05:00Lamezia Terme
2h 10min
KRK07:10Kraków Balice
11 kwi
KRK13:00Kraków Balice
2h 10min
SUF15:10Lamezia Terme
Ryanair
1 lut
SUF12:30Lamezia Terme
15h 15min
1 przesiadka
KRK03:45Kraków Balice
14 lut
KRK11:05Kraków Balice
16h 50min
1 przesiadka
SUF03:55Lamezia Terme
Ryanair
9 mar
SUF10:05Lamezia Terme
6h 40min
1 przesiadka
KRK16:45Kraków Balice
10 mar
KRK02:10Kraków Balice
16h 25min
1 przesiadka
SUF18:35Lamezia Terme

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lamezia Terme – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lamezia Terme – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Lamezia Terme – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lamezia Terme – Kraków Balice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1265,9 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 10min.


Alternatywne trasy Lamezia Terme-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lamezia Terme - Katowice
Najkrótszy czas lotu10h 50min
Najniższa cena649 zł
Loty Reggio di Calabria - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena1 359 zł

Loty podobne do tych na trasie Lamezia Terme – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lamezia Terme – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Kraków jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Lamezia Terme – Kraków i oszczędzisz czas i pieniądze.

Loty na trasie Lamezia Terme – Kraków z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Lamezia Terme – Kraków. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Lamezia Terme – Kraków można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.