Tanie loty na trasie Kraków – Trapani od 88 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Trapani-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Trapani
Znaleziono najlepszą cenę590 złNajlepsza oferta na podróż Kraków – Trapani w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 590 zł. Najlepsza cena lotu Kraków – Trapani w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 88 zł.
Najkrótszy czas lotu11h 55minNajszybszy lot Kraków-Trapani zajmuje 11h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Trapani. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Trapani Birgi.
Trapani — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Trapani: Trapani Birgi (TPS)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Trapani?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Trapani są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Trapani to Luty. Najdroższa pora to Marzec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Trapani są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kraków – Trapani są najtańsze?

w południe

Loty Kraków - Trapani są około 42% droższe rano niż w południe.

Która trasa podróży Kraków – Trapani jest najtańsza?

Kraków Balice - Trapani Birgi

Wybierz trasę Kraków Balice - Trapani Birgi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Trapani.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Trapani

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Trapani, zmieniając zakładki
Ryanair
10 lut
KRK07:15Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
TPS03:55Trapani Birgi
13 lut
TPS04:20Trapani Birgi
12h 00min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
14 lut
KRK16:00Kraków Balice
19h 55min
1 przesiadka
TPS11:55Trapani Birgi
17 lut
TPS12:55Trapani Birgi
28h 00min
2 przesiadki
KRK16:55Kraków Balice
Ryanair
11 lut
KRK02:10Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
TPS16:10Trapani Birgi
13 lut
TPS04:20Trapani Birgi
12h 00min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
Ryanair
10 lut
KRK11:00Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
TPS16:15Trapani Birgi
15 lut
TPS03:50Trapani Birgi
23h 45min
1 przesiadka
KRK03:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
14 lut
KRK16:05Kraków Balice
19h 50min
2 przesiadki
TPS11:55Trapani Birgi
17 lut
TPS12:55Trapani Birgi
28h 00min
2 przesiadki
KRK16:55Kraków Balice
Ryanair
10 lut
KRK11:00Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
TPS16:15Trapani Birgi
14 lut
TPS13:30Trapani Birgi
20h 45min
2 przesiadki
KRK10:15Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Trapani w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Trapani w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
6 mar
KRK09:20Kraków Balice
24h 05min
1 przesiadka
TPS09:25Trapani Birgi
Ryanair
6 mar
KRK14:45Kraków Balice
17h 05min
2 przesiadki
TPS07:50Trapani Birgi
Ryanair
6 mar
KRK16:35Kraków Balice
43h 30min
3 przesiadki
TPS12:05Trapani Birgi

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Trapani

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Trapani
Ryanair
28 sty
KRK02:10Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
TPS16:10Trapani Birgi
30 sty
TPS10:20Trapani Birgi
23h 25min
1 przesiadka
KRK09:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK11:35Kraków Balice
20h 05min
2 przesiadki
TPS07:40Trapani Birgi
30 sty
TPS10:20Trapani Birgi
29h 20min
2 przesiadki
KRK15:40Kraków Balice
Ryanair
28 sty
KRK02:10Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
TPS16:10Trapani Birgi
31 sty
TPS04:05Trapani Birgi
10h 40min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
Ryanair
27 sty
KRK07:15Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
TPS03:55Trapani Birgi
31 sty
TPS04:05Trapani Birgi
10h 40min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK01:55Kraków Balice
38h 20min
2 przesiadki
TPS16:15Trapani Birgi
30 sty
TPS10:20Trapani Birgi
29h 20min
2 przesiadki
KRK15:40Kraków Balice
Ryanair
28 sty
KRK02:10Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
TPS16:10Trapani Birgi
31 sty
TPS08:15Trapani Birgi
31h 10min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice

Loty Ryanair: Kraków – Trapani

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Trapani
Ryanair
10 lut
KRK07:15Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
TPS03:55Trapani Birgi
13 lut
TPS04:20Trapani Birgi
12h 00min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
Ryanair
11 lut
KRK02:10Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
TPS16:10Trapani Birgi
13 lut
TPS04:20Trapani Birgi
12h 00min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
Ryanair
10 lut
KRK11:00Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
TPS16:15Trapani Birgi
15 lut
TPS03:50Trapani Birgi
23h 45min
1 przesiadka
KRK03:35Kraków Balice

  • Kraków Balice – Trapani Birgi – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Trapani Birgi zajmuje ok. 1461,3 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 5h 15min.


Alternatywne trasy Kraków-Trapani

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Palermo
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena68 zł
Loty Warszawa - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena44 zł
Loty Katowice - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena36 zł
Loty Kraków - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena44 zł
Loty Kraków - Palermo
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena64 zł
Loty Warszawa - Palermo
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena132 zł
Loty Katowice - Palermo
Najkrótszy czas lotu7h 39min
Najniższa cena171 zł
Loty Wrocław - Katania
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena187 zł
Loty Warszawa - Lampedusa
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena845 zł
Loty Gdańsk - Palermo
Najkrótszy czas lotu12h 35min
Najniższa cena203 zł
Loty Warszawa - Trapani
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena140 zł
Loty Gdańsk - Katania
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena175 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Trapani

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Trapani