Loty Europa Hiszpania Andaluzja Jerez de la Frontera Kraków - Jerez de la Frontera

Tanie loty Kraków - Jerez de la Frontera

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Jerez de la Frontera

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Jerez de la Frontera, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
22 lis
KRK
07:35
Lotnisko Kraków Balice
10h 20min
2 przesiad.
17:55
XRY
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
Ryanair
29 lis
XRY
12:35
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
11h 35min
2 przesiad.
00:10
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 021 PLN
Ryanair
Ryanair
22 lis
KRK
07:35
Lotnisko Kraków Balice
10h 20min
2 przesiad.
17:55
XRY
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
Ryanair
29 lis
XRY
12:35
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
9h 45min
1 przesiadka
22:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 076 PLN
British Airways
British Airways
23 lis
KRK
16:35
Lotnisko Kraków Balice
25h 25min
2 przesiad.
18:00
+1
XRY
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
British Airways
29 lis
XRY
07:45
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
12h 00min
2 przesiad.
19:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 511 PLN
Ryanair
Ryanair
22 lis
KRK
07:35
Lotnisko Kraków Balice
10h 20min
2 przesiad.
17:55
XRY
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
Ryanair
29 lis
XRY
12:35
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
9h 45min
1 przesiadka
22:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 076 PLN
Ryanair
Ryanair
22 lis
KRK
07:35
Lotnisko Kraków Balice
10h 20min
2 przesiad.
17:55
XRY
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
Ryanair
29 lis
XRY
12:35
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
11h 35min
2 przesiad.
00:10
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 021 PLN
British Airways
British Airways
23 lis
KRK
16:35
Lotnisko Kraków Balice
25h 25min
2 przesiad.
18:00
+1
XRY
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
British Airways
29 lis
XRY
07:45
Lotnisko Jerez de la Frontera La Parra
12h 00min
2 przesiad.
19:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 511 PLN

Informacje o trasie Jerez de la Frontera-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Jerez de la Frontera
Najkrótszy czas lotu 10 godz. 20 min Najszybszy lot Kraków-Jerez de la Frontera zajmuje 10 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Jerez de la Frontera. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Jerez de la Frontera La Parra.
Lotniska - Jerez de la Frontera 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Jerez de la Frontera: Jerez de la Frontera La Parra (XRY)

Alternatywne trasy Kraków-Jerez de la Frontera

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Malaga
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
232 PLN
Kraków - Sewilla
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
290 PLN
Katowice - Malaga
Najkrótszy czas lotu
5h 45min
Najniższa cena
408 PLN
Katowice - Sewilla
Najkrótszy czas lotu
6h 30min
Najniższa cena
420 PLN
Rzeszów - Malaga
Najkrótszy czas lotu
14h 50min
Najniższa cena
1 798 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Jerez de la Frontera - loty z:

*Ceny lotów do miasta Jerez de la Frontera to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Andaluzja Jerez de la Frontera Kraków - Jerez de la Frontera