Tanie loty Kraków - Dallas od 2 363 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Dallas-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Dallas
Znaleziono najlepszą cenę9 352 złNajlepsza cena za lot Kraków – Dallas znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 9 352 zł
Najkrótszy czas lotu14h 55minNajszybszy lot Kraków-Dallas zajmuje 14h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Dallas. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Dallas-Fort Worth i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Dallas Love Field.
Dallas — lotniska3 lotniskaSą 3 lotniska w pobliżu Dallas: Dallas Addison (ADS), Dallas-Fort Worth (DFW), Dallas Love Field (DAL)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Dallas?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Dallas są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Dallas to Luty. Najdroższa pora to Kwiecień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Dallas?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Dallas.

Która trasa podróży Kraków – Dallas jest najtańsza?

Kraków Balice - Dallas-Fort Worth

Wybierz trasę Kraków Balice - Dallas-Fort Worth, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Dallas.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Dallas

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Dallas, zmieniając zakładki
Lufthansa
3 lis
KRK02:20Kraków Balice
14h 55min
1 przesiadka
DFW17:15Dallas-Fort Worth
25 lis
DFW05:50Dallas-Fort Worth
29h 25min
2 przesiadki
KRK11:15Kraków Balice
2 363 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 lis
KRK03:35Kraków Balice
30h 51min
3 przesiadki
DFW10:26Dallas-Fort Worth
25 lis
DFW08:30Dallas-Fort Worth
27h 00min
3 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice
2 430 zł
Znajdź podobne
Air France
4 lis
KRK07:40Kraków Balice
41h 26min
2 przesiadki
DAL01:06Dallas Love Field
26 lis
DAL07:36Dallas Love Field
15h 09min
2 przesiadki
KRK22:45Kraków Balice
2 660 zł
Znajdź podobne
KLM
3 lis
KRK02:00Kraków Balice
23h 06min
2 przesiadki
DAL01:06Dallas Love Field
25 lis
DAL02:00Dallas Love Field
21h 10min
2 przesiadki
KRK23:10Kraków Balice
2 687 zł
Znajdź podobne
Delta
18 mar
KRK02:00Kraków Balice
22h 46min
2 przesiadki
DFW00:46Dallas-Fort Worth
18 cze
DFW11:40Dallas-Fort Worth
13h 00min
1 przesiadka
KRK00:40Kraków Balice
3 107 zł
Znajdź podobne
Air Canada
27 sty
KRK01:20Kraków Balice
17h 35min
2 przesiadki
DFW18:55Dallas-Fort Worth
31 sty
DFW07:25Dallas-Fort Worth
22h 15min
2 przesiadki
KRK05:40Kraków Balice
3 677 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Dallas w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK02:20Kraków Balice
29h 01min
2 przesiadki
DFW07:21Dallas-Fort Worth
2 893 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 paź
KRK06:45Kraków Balice
20h 14min
2 przesiadki
DFW02:59Dallas-Fort Worth
2 944 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 paź
KRK06:45Kraków Balice
25h 36min
2 przesiadki
DFW08:21Dallas-Fort Worth
2 948 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Dallas

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Dallas z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 2 573 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Dallas oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Dallas, takie jak Lufthansa, KLM i United Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Dallas – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Dallas wynosi 8898,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 14h 55min.


Alternatywne trasy Kraków-Dallas

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Dallas
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena2 458 zł
Loty Kraków - Austin
Najkrótszy czas lotu15h 20min
Najniższa cena2 568 zł
Loty Katowice - Dallas
Najkrótszy czas lotu22h 03min
Najniższa cena3 732 zł
Loty Poznań - Dallas
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena3 930 zł
Loty Gdańsk - Dallas
Najkrótszy czas lotu18h 05min
Najniższa cena4 607 zł

Podobne loty: Kraków – Dallas

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Dallas