Loty Europa Niemcy Brema Kraków - Brema

Tanie loty Kraków - Brema

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Brema

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Brema, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SWISS
SWISS
04 lis
KRK
10:20
Lotnisko Kraków Balice
23h 30min
1 przesiadka
09:50
+1
BRE
Lotnisko Brema
SWISS
13 lis
BRE
21:00
Lotnisko Brema
17h 45min
1 przesiadka
14:45
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
505 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 lis
KRK
14:25
Lotnisko Kraków Balice
4h 30min
1 przesiadka
18:55
BRE
Lotnisko Brema
Lufthansa
19 lis
BRE
13:55
Lotnisko Brema
3h 45min
1 przesiadka
17:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
505 PLN
Lufthansa
Lufthansa
08 lis
KRK
14:25
Lotnisko Kraków Balice
4h 30min
1 przesiadka
18:55
BRE
Lotnisko Brema
Lufthansa
11 lis
BRE
13:55
Lotnisko Brema
3h 45min
1 przesiadka
17:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
505 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 lis
KRK
14:25
Lotnisko Kraków Balice
4h 30min
1 przesiadka
18:55
BRE
Lotnisko Brema
Lufthansa
19 lis
BRE
13:55
Lotnisko Brema
3h 45min
1 przesiadka
17:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
505 PLN
Lufthansa
Lufthansa
08 lis
KRK
14:25
Lotnisko Kraków Balice
4h 30min
1 przesiadka
18:55
BRE
Lotnisko Brema
Lufthansa
11 lis
BRE
13:55
Lotnisko Brema
3h 45min
1 przesiadka
17:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
505 PLN
SWISS
SWISS
16 wrz
KRK
16:25
Lotnisko Kraków Balice
18h 25min
1 przesiadka
10:50
+1
BRE
Lotnisko Brema
SWISS
18 wrz
BRE
21:55
Lotnisko Brema
18h 05min
1 przesiadka
16:00
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
3 049 PLN

Informacje o trasie Brema-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Brema
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 15 min Najszybszy lot Kraków-Brema zajmuje 3 godz. 15 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Brema. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Brema.
Lotniska - Brema 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Brema: Brema (BRE)

Alternatywne trasy Kraków-Brema

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Hamburg
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
113 PLN
Kraków - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
365 PLN
Katowice - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu
3h 25min
Najniższa cena
520 PLN
Katowice - Hamburg
Najkrótszy czas lotu
3h 20min
Najniższa cena
532 PLN
Rzeszów - Hamburg
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
544 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Brema - loty z:

*Ceny lotów do miasta Brema to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Brema Kraków - Brema