Loty Europa Polska Szczecin Kolonia - Szczecin

Tanie loty Kolonia - Szczecin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Szczecin-Kolonia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kolonia-Szczecin
Najkrótszy czas lotu 7 godz. 35 min Najszybszy lot Kolonia-Szczecin zajmuje 7 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kolonia-Szczecin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kolonia/Bonn - Szczecin Goleniów.
Lotniska - Szczecin 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Kolonia-Szczecin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
lipiec
Najtańsza pora roku na lot Kolonia - Szczecin to lipiec. Najdroższa pora to kwiecień.
Które połączenie jest najtańsze?
Kolonia/Bonn - Szczecin Goleniów
Wybierz trasę Kolonia/Bonn - Szczecin Goleniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kolonia - Szczecin.
CGN
Kolonia/Bonn
SZZ
Szczecin Goleniów

Łatwe porównywanie lotów Kolonia - Szczecin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kolonia - Szczecin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
08 mar
10:25
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
7h 35min
1 przesiadka
SZZ
18:00
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
15 mar
18:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
16h 25min
1 przesiadka
CGN
10:50
+1
Lotnisko Kolonia/Bonn
504 zł
Ryanair
Ryanair
29 maj
15:00
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
8h 55min
1 przesiadka
SZZ
23:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
01 cze
00:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
11h 30min
1 przesiadka
CGN
11:55
Lotnisko Kolonia/Bonn
730 zł
Ryanair
Ryanair
10 kwi
21:00
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
26h 55min
1 przesiadka
SZZ
23:55
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
12 kwi
00:45
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
11h 05min
1 przesiadka
CGN
11:50
Lotnisko Kolonia/Bonn
886 zł
Ryanair
Ryanair
29 maj
15:00
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
8h 55min
1 przesiadka
SZZ
23:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
01 cze
00:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
11h 30min
1 przesiadka
CGN
11:55
Lotnisko Kolonia/Bonn
730 zł
Ryanair
Ryanair
08 mar
10:25
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
7h 35min
1 przesiadka
SZZ
18:00
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
15 mar
18:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
16h 25min
1 przesiadka
CGN
10:50
+1
Lotnisko Kolonia/Bonn
504 zł
Ryanair
Ryanair
10 kwi
21:00
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
26h 55min
1 przesiadka
SZZ
23:55
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
12 kwi
00:45
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
11h 05min
1 przesiadka
CGN
11:50
Lotnisko Kolonia/Bonn
886 zł

Alternatywne trasy Kolonia-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Düsseldorf - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
214 zł
Frankfurt nad Menem - Szczecin
Najkrótszy czas lotu
7h 00min
Najniższa cena
302 zł
Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
317 zł
Düsseldorf - Szczecin
Najkrótszy czas lotu
5h 40min
Najniższa cena
665 zł
Zobacz więcej

Kolonia - loty do:

Szczecin - loty z:

*Ceny lotów do: Szczecin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Szczecin Kolonia - Szczecin