Loty Afryka Kenia Nairobi Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta

Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Nairobi (NBO)
czw. 13.05.
czw. 20.05.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta — kiedy jest najlepszy czas na lot?

4 060 zł
3 420 zł
2 780 zł
2 135 zł
Cena
2 135 zł - 3 521 zł

W którym miesiącu loty są najtańsze?

Dla większości miejsc wylotu najtańszym miesiącem na lot do miasta Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta jest marzec. Wyjątkowe oferty można co prawda znaleźć przez cały rok, jednak to marzec posiada najniższe średnie ceny.

Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta - kiedy jest najlepszy moment na zakup biletów lotniczych?

Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta: planując swoją podróż do tego regionu, postaraj się kupić bilety na 72 dni przed wylotem, aby znaleźć najniższe ceny.


Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta znalezione przez użytkowników momondo.
Qatar Airways
29 maj
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
NBO02:10Nairobi Jomo Kenyatta
30 maj
NBO21:30Nairobi Jomo Kenyatta
12h 40min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 333 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
27 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
NBO02:10Nairobi Jomo Kenyatta
9 wrz
NBO21:30Nairobi Jomo Kenyatta
12h 40min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 375 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
16 paź
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
NBO02:10Nairobi Jomo Kenyatta
28 paź
NBO21:30Nairobi Jomo Kenyatta
12h 40min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 378 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
11 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
NBO02:10Nairobi Jomo Kenyatta
24 cze
NBO21:30Nairobi Jomo Kenyatta
12h 40min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 420 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
26 cze
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
NBO02:10Nairobi Jomo Kenyatta
13 lip
NBO21:30Nairobi Jomo Kenyatta
12h 40min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 435 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
16 paź
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
15h 35min
1 przesiadka
NBO21:55Nairobi Jomo Kenyatta
29 paź
NBO00:25Nairobi Jomo Kenyatta
14h 35min
1 przesiadka
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 150 zł
Znajdź podobne

Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta, sprawdź poniższe oferty,.
Qatar Airways
8 wrz
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
NBO02:10Nairobi Jomo Kenyatta
1 363 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
26 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
NBO02:10Nairobi Jomo Kenyatta
1 513 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
26 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
NBO02:10Nairobi Jomo Kenyatta
1 517 zł
Znajdź podobne

Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta

Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta znajduje się 12 km od centrum miasta


Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta
Najkrótszy czas lotu
12h 30min
Najniższa cena
2 162 zł

Loty Afryka Kenia Nairobi Lotnisko Nairobi Jomo Kenyatta
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza