Tanie loty Houston - Kraków od 2 218 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Houston

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Houston-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę9 172 złNajlepsza cena za lot Houston – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 9 172 zł
Najkrótszy czas lotu18h 55minNajszybszy lot Houston-Kraków zajmuje 18h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Houston-Kraków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Houston Hobby - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Houston George Bush Intcntl - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Houston - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Houston – Kraków są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Houston - Kraków to Marzec. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Houston – Kraków są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Houston – Kraków?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Houston-Kraków.

Która trasa podróży Houston – Kraków jest najtańsza?

Houston Hobby - Kraków Balice

Wybierz trasę Houston Hobby - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Houston - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Houston - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Houston - Kraków, zmieniając zakładki
American Airlines
4 lut
IAH03:10Houston George Bush Intcntl
26h 45min
2 przesiadki
KRK05:55Kraków Balice
11 lut
KRK06:35Kraków Balice
18h 40min
2 przesiadki
IAH01:15Houston George Bush Intcntl
2 218 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
6 kwi
IAH12:45Houston George Bush Intcntl
16h 10min
1 przesiadka
KRK04:55Kraków Balice
27 kwi
KRK02:10Kraków Balice
17h 00min
1 przesiadka
IAH19:10Houston George Bush Intcntl
2 258 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
IAH11:00Houston George Bush Intcntl
18h 55min
2 przesiadki
KRK05:55Kraków Balice
11 lut
KRK14:40Kraków Balice
25h 30min
1 przesiadka
IAH16:10Houston George Bush Intcntl
2 266 zł
Znajdź podobne
KLM
4 lut
IAH10:35Houston George Bush Intcntl
12h 35min
1 przesiadka
KRK23:10Kraków Balice
9 lut
KRK01:00Kraków Balice
14h 40min
1 przesiadka
IAH15:40Houston George Bush Intcntl
2 295 zł
Znajdź podobne
Delta
3 lut
IAH07:45Houston George Bush Intcntl
15h 25min
2 przesiadki
KRK23:10Kraków Balice
10 lut
KRK01:00Kraków Balice
18h 48min
2 przesiadki
IAH19:48Houston George Bush Intcntl
2 356 zł
Znajdź podobne
British Airways
4 lut
HOU13:26Houston Hobby
40h 39min
2 przesiadki
KRK06:05Kraków Balice
11 lut
KRK14:40Kraków Balice
49h 22min
2 przesiadki
HOU16:02Houston Hobby
2 575 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Houston – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Houston – Kraków
Kilka linii lotniczych
16 gru
IAH06:20Houston George Bush Intcntl
27h 45min
2 przesiadki
KRK10:05Kraków Balice
6 sty
KRK13:40Kraków Balice
36h 41min
3 przesiadki
IAH02:21Houston George Bush Intcntl
4 338 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 gru
IAH06:57Houston George Bush Intcntl
15h 38min
2 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
6 sty
KRK01:20Kraków Balice
15h 15min
1 przesiadka
IAH16:35Houston George Bush Intcntl
5 825 zł
Znajdź podobne
KLM
16 gru
IAH06:44Houston George Bush Intcntl
16h 26min
2 przesiadki
KRK23:10Kraków Balice
2 sty
KRK11:50Kraków Balice
27h 50min
1 przesiadka
IAH15:40Houston George Bush Intcntl
7 453 zł
Znajdź podobne
British Airways
16 gru
IAH11:40Houston George Bush Intcntl
19h 15min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
6 sty
KRK15:00Kraków Balice
25h 10min
1 przesiadka
IAH16:10Houston George Bush Intcntl
7 632 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 gru
IAH06:20Houston George Bush Intcntl
27h 45min
2 przesiadki
KRK10:05Kraków Balice
6 sty
KRK01:20Kraków Balice
19h 49min
2 przesiadki
IAH21:09Houston George Bush Intcntl
5 081 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 gru
IAH06:20Houston George Bush Intcntl
27h 45min
2 przesiadki
KRK10:05Kraków Balice
2 sty
KRK05:05Kraków Balice
31h 09min
3 przesiadki
IAH12:14Houston George Bush Intcntl
5 731 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Houston – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Houston – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 4 456 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Houston – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Houston – Kraków Balice, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Houston – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Houston – Kraków Balice zajmuje ok. 9091,2 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 12h 35min.


Alternatywne trasy Houston-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Houston - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 05min
Najniższa cena2 246 zł
Loty Dallas - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 22min
Najniższa cena1 787 zł
Loty Dallas - Poznań
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena2 827 zł
Loty Dallas - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu20h 07min
Najniższa cena2 149 zł
Loty Austin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 05min
Najniższa cena2 242 zł
Loty Dallas - Kraków
Najkrótszy czas lotu19h 10min
Najniższa cena2 218 zł
Loty Dallas - Katowice
Najkrótszy czas lotu18h 45min
Najniższa cena3 282 zł
Loty Austin - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 55min
Najniższa cena3 972 zł
Loty Austin - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu19h 38min
Najniższa cena6 986 zł
Loty Austin - Poznań
Najkrótszy czas lotu38h 38min
Najniższa cena2 319 zł
Loty San Antonio - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 40min
Najniższa cena2 319 zł

Podobne loty: Houston – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Houston – Kraków