Tanie loty na trasie Gdańsk – Anchorage od 2 511 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Anchorage-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Anchorage
Znaleziono najlepszą cenę11 520 złNajlepsza oferta na podróż Gdańsk – Anchorage w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 11 520 zł. Najlepsza cena lotu Gdańsk – Anchorage w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 511 zł.
Najkrótszy czas lotu25h 46minNajszybszy lot Gdańsk-Anchorage zajmuje 25h 46min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Anchorage. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Anchorage.
Anchorage — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Anchorage: Anchorage (ANC)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Anchorage?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Gdańsk – Anchorage jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Anchorage

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Anchorage, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Anchorage.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Anchorage

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Anchorage, zmieniając zakładki
Lufthansa
16 cze
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
17h 55min
1 przesiadka
ANC20:45Anchorage
30 cze
ANC12:15Anchorage
19h 55min
1 przesiadka
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
2 817 zł
Znajdź podobne
SWISS
16 cze
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo
15h 10min
2 przesiadki
ANC20:45Anchorage
25 cze
ANC10:40Anchorage
32h 05min
2 przesiadki
GDN18:45Gdańsk Rębiechowo
2 872 zł
Znajdź podobne
Delta
16 kwi
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
25h 46min
2 przesiadki
ANC04:06Anchorage
15 maj
ANC21:10Anchorage
24h 05min
2 przesiadki
GDN21:15Gdańsk Rębiechowo
2 904 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 cze
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
32h 35min
1 przesiadka
ANC19:10Anchorage
27 cze
ANC10:40Anchorage
32h 05min
2 przesiadki
GDN18:45Gdańsk Rębiechowo
3 221 zł
Znajdź podobne
Air Canada
21 cze
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
18h 31min
2 przesiadki
ANC21:21Anchorage
27 cze
ANC12:10Anchorage
35h 30min
2 przesiadki
GDN23:40Gdańsk Rębiechowo
3 681 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 cze
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
16h 55min
2 przesiadki
ANC19:10Anchorage
27 cze
ANC10:40Anchorage
21h 30min
1 przesiadka
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
2 892 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Anchorage w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Anchorage w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta.
Kilka linii lotniczych
4 cze
GDN14:15Gdańsk Rębiechowo
32h 25min
1 przesiadka
ANC22:40Anchorage
2 511 zł
Znajdź podobne
Delta
3 cze
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
20h 48min
2 przesiadki
ANC04:33Anchorage
2 626 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 cze
GDN05:05Gdańsk Rębiechowo
41h 35min
2 przesiadki
ANC22:40Anchorage
2 527 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Gdańsk – Anchorage

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Gdańsk – Anchorage
Lufthansa
16 cze
GDN02:50Gdańsk Rębiechowo
17h 55min
1 przesiadka
ANC20:45Anchorage
30 cze
ANC12:15Anchorage
19h 55min
1 przesiadka
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
2 817 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 cze
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
16h 55min
2 przesiadki
ANC19:10Anchorage
27 cze
ANC10:40Anchorage
21h 30min
1 przesiadka
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
2 892 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 cze
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
16h 55min
2 przesiadki
ANC19:10Anchorage
27 cze
ANC10:40Anchorage
21h 00min
2 przesiadki
GDN07:40Gdańsk Rębiechowo
2 963 zł
Znajdź podobne

Loty SWISS: Gdańsk – Anchorage

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Gdańsk – Anchorage
SWISS
16 cze
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo
15h 10min
2 przesiadki
ANC20:45Anchorage
25 cze
ANC10:40Anchorage
32h 05min
2 przesiadki
GDN18:45Gdańsk Rębiechowo
2 872 zł
Znajdź podobne
SWISS
15 cze
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo
39h 10min
2 przesiadki
ANC20:45Anchorage
27 cze
ANC10:40Anchorage
32h 05min
2 przesiadki
GDN18:45Gdańsk Rębiechowo
2 916 zł
Znajdź podobne
SWISS
16 cze
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo
15h 10min
2 przesiadki
ANC20:45Anchorage
30 cze
ANC12:15Anchorage
54h 40min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
2 955 zł
Znajdź podobne

  • Gdańsk Rębiechowo – Anchorage – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Anchorage i Gdańsk Rębiechowo są od siebie oddalone o 7119,7 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 15h 10min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Anchorage

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Anchorage
Najkrótszy czas lotu18h 25min
Najniższa cena2 801 zł
Loty Kraków - Anchorage
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena2 733 zł
Loty Warszawa - Fairbanks
Najkrótszy czas lotu62h 55min
Najniższa cena4 392 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Anchorage

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Anchorage