Fortaleza – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Fortaleza – informacje o lotach

Fortaleza – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

2 579 zł

Najlepsza cena w obie strony

3 341 zł

Najkrótszy czas lotu

13h 10min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Fortaleza w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 2 579 zł (Warszawa Chopina – Fortaleza Pinto Martins).
Najlepsza cena za lot Polska – Fortaleza w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 3 341 zł (Warszawa Chopina – Fortaleza Pinto Martins).
Najkrótszy lot Polska – Fortaleza trwa 13h 10min (Warszawa Chopina – Fortaleza Pinto Martins).
Fortaleza – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to Air France, KLM oraz TAP AIR PORTUGAL.

Fortaleza — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Zazwyczaj Sierpień to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Fortaleza. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 3 509 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Sierpień, Październik to równie dobry moment na lot Polska - Fortaleza. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 3 642 zł.

Podróżni często znajdują najlepsze oferty lotów do miasta Fortaleza na 47 dni przed datą odlotu, kiedy ich ceny wynoszą średnio 4 458 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 3 341 zł.

Najtańszym dniem na lot do miasta Fortaleza jest poniedziałek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 3 685 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest czwartek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Fortaleza wynosi wtedy 4 461 zł.

Nasze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Fortaleza. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Fortaleza, zaczynają się wtedy od 4 091 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Wieczorem to nie najlepsza pora dnia na zakup biletów, ponieważ kosztują one wtedy średnio 4 591 zł. Ceny mogą się różnić w zależności od pory roku i lotniska wylotu.

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Fortaleza, rozważ Lotnisko Aracati Dragao do Mar.



Fortaleza — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Fortaleza znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
27 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
26h 00min
2 przesiadki
FOR04:00Fortaleza Pinto Martins
10 lis
FOR15:55Fortaleza Pinto Martins
46h 30min
2 przesiadki
WAW14:25Warszawa Chopina
3 341 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
26h 00min
2 przesiadki
FOR04:00Fortaleza Pinto Martins
8 lis
FOR22:15Fortaleza Pinto Martins
32h 55min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
3 350 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 lis
WAW01:35Warszawa Chopina
24h 25min
2 przesiadki
FOR02:00Fortaleza Pinto Martins
28 lis
FOR09:35Fortaleza Pinto Martins
28h 50min
2 przesiadki
WAW14:25Warszawa Chopina
3 363 zł
Znajdź podobne
Air France
15 lis
WAW12:20Warszawa Chopina
37h 40min
2 przesiadki
FOR02:00Fortaleza Pinto Martins
30 lis
FOR05:50Fortaleza Pinto Martins
25h 35min
2 przesiadki
WAW07:25Warszawa Chopina
3 408 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 lis
WAW12:20Warszawa Chopina
37h 40min
2 przesiadki
FOR02:00Fortaleza Pinto Martins
29 lis
FOR09:35Fortaleza Pinto Martins
21h 35min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
3 412 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 lis
WAW01:35Warszawa Chopina
24h 25min
2 przesiadki
FOR02:00Fortaleza Pinto Martins
6 gru
FOR05:55Fortaleza Pinto Martins
21h 10min
2 przesiadki
WAW03:05Warszawa Chopina
3 713 zł
Znajdź podobne

Fortaleza – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Fortaleza w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez KLM i TAP AIR PORTUGAL.
KLM
4 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
35h 45min
2 przesiadki
FOR13:45Fortaleza Pinto Martins
2 579 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
7 paź
WAW08:55Warszawa Chopina
13h 10min
1 przesiadka
FOR22:05Fortaleza Pinto Martins
2 676 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
8 paź
WAW15:15Warszawa Chopina
30h 50min
1 przesiadka
FOR22:05Fortaleza Pinto Martins
2 699 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta Fortaleza?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Fortaleza

Które linie latają do miasta Fortaleza?

Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Fortaleza, jednak największą popularnością wśród naszych użytkowników cieszą się Air France, TAP AIR PORTUGAL i KLM. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Fortaleza, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.

Loty Air France do miasta Fortaleza

Najpopularniejszymi liniami na momondo obsługującymi kierunek Fortaleza są Air France. Oferują one 5 lotów tygodniowo. Większość z nich odbywa się na trasie Salvador-Magalhães – Fortaleza, a najlepsza cena znaleziona w ostatnich 72 godzinach na momondo to 3 134 zł (Warszawa Chopina – Fortaleza w obie strony). Użytkownicy momondo oceniają linie Air France na 7,7 na podstawie 163 opinii.

Loty KLM do miasta Fortaleza

Kolejnym popularnym wyborem jeśli chodzi o loty w kierunku Fortaleza są linie KLM (7,7/10, 133 opinie). Większość lotów tymi liniami odbywa się na trasie São Paulo-Guarulhos – Fortaleza, jednak KLM oferuje loty do tego miejsca z wielu lotnisk na świecie, więc ceny biletów mogą znacznie się różnić. Najlepsza oferta znaleziona na momondo w tym tygodniu kosztowała 3 307 zł (Gdańsk Rębiechowo – Fortaleza w obie strony).


Fortaleza — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Fortaleza
Najkrótszy czas lotu18h 25min
Najniższa cena3 713 zł
Loty Kraków - Fortaleza
Najkrótszy czas lotu34h 55min
Najniższa cena3 762 zł
Loty Gdańsk - Fortaleza
Najkrótszy czas lotu27h 30min
Najniższa cena8 034 zł
Loty Berlin - Fortaleza
Najkrótszy czas lotu38h 00min
Najniższa cena5 845 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Fortaleza


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu do miasta Fortaleza. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Wszystkie wyszukiwania lotów (Fortaleza) na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów do miasta Fortaleza momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Fortaleza, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.