Porto Alegre – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Porto Alegre — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Porto Alegre są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że po południu to najtańsza pora dnia na lot do miasta Porto Alegre. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Porto Alegre, zaczynają się wtedy od 4 751 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. W południe to pora dnia, kiedy loty do miasta Porto Alegre są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 5 452 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

  • Czy w pobliżu miasta Porto Alegre znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Porto Alegre, rozważ Lotnisko Caxias do Sul Campo dos Bugres.


Porto Alegre — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Porto Alegre znalezione przez użytkowników momondo.
KLM
9 lut
KRK01:00Kraków Balice
22h 20min
2 przesiadki
POA23:20Porto Alegre-Salgado Filho
13 lut
POA08:55Porto Alegre-Salgado Filho
22h 15min
2 przesiadki
KRK07:10Kraków Balice
3 815 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
KRK00:45Kraków Balice
35h 30min
3 przesiadki
POA12:15Porto Alegre-Salgado Filho
19 sty
POA01:05Porto Alegre-Salgado Filho
34h 40min
3 przesiadki
KRK11:45Kraków Balice
3 898 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lut
POZ05:40Poznań Ławica
27h 10min
2 przesiadki
POA08:50Porto Alegre-Salgado Filho
12 lut
POA08:50Porto Alegre-Salgado Filho
20h 55min
2 przesiadki
POZ05:45Poznań Ławica
4 642 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lut
KRK01:00Kraków Balice
22h 20min
2 przesiadki
POA23:20Porto Alegre-Salgado Filho
13 lut
POA08:55Porto Alegre-Salgado Filho
22h 15min
2 przesiadki
KRK07:10Kraków Balice
3 823 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 gru
KRK13:40Kraków Balice
44h 35min
3 przesiadki
POA10:15Porto Alegre-Salgado Filho
19 sty
POA04:20Porto Alegre-Salgado Filho
34h 25min
2 przesiadki
KRK14:45Kraków Balice
4 492 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lut
POZ01:20Poznań Ławica
31h 30min
2 przesiadki
POA08:50Porto Alegre-Salgado Filho
12 lut
POA08:50Porto Alegre-Salgado Filho
28h 40min
2 przesiadki
POZ13:30Poznań Ławica
4 654 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta Porto Alegre?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Porto Alegre
  • Które linie latają do miasta Porto Alegre?

    KLM, Lufthansa i Air France to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Porto Alegre. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Porto Alegre nie powinno stanowić problemu.


Porto Alegre — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Porto Alegre
Najkrótszy czas lotu35h 20min
Najniższa cena3 202 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Porto Alegre