Tanie loty Kraków - Porto Alegre od 3 700 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Porto Alegre-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Porto Alegre
Najkrótszy czas lotu30h 00minNajszybszy lot Kraków-Porto Alegre zajmuje 30h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Porto Alegre. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Porto Alegre-Salgado Filho.
Porto Alegre — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Porto Alegre: Porto Alegre-Salgado Filho (POA)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Porto Alegre?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Porto Alegre są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Która trasa podróży Kraków – Porto Alegre jest najtańsza?

Kraków Balice - Porto Alegre-Salgado Filho

Wybierz trasę Kraków Balice - Porto Alegre-Salgado Filho, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Porto Alegre.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Porto Alegre

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Porto Alegre, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
4 mar
KRK13:20Kraków Balice
19h 50min
2 przesiadki
POA09:10Porto Alegre-Salgado Filho
26 mar
POA09:55Porto Alegre-Salgado Filho
19h 10min
2 przesiadki
KRK05:05Kraków Balice
3 700 zł
Znajdź podobne
KLM
4 mar
KRK11:50Kraków Balice
35h 30min
2 przesiadki
POA23:20Porto Alegre-Salgado Filho
26 mar
POA09:55Porto Alegre-Salgado Filho
22h 45min
2 przesiadki
KRK08:40Kraków Balice
3 775 zł
Znajdź podobne
KLM
4 mar
KRK11:50Kraków Balice
35h 30min
2 przesiadki
POA23:20Porto Alegre-Salgado Filho
26 mar
POA09:55Porto Alegre-Salgado Filho
22h 45min
2 przesiadki
KRK08:40Kraków Balice
3 795 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
KRK06:15Kraków Balice
30h 00min
2 przesiadki
POA12:15Porto Alegre-Salgado Filho
26 mar
POA15:10Porto Alegre-Salgado Filho
21h 20min
3 przesiadki
KRK12:30Kraków Balice
3 850 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
KRK06:15Kraków Balice
26h 35min
2 przesiadki
POA08:50Porto Alegre-Salgado Filho
26 mar
POA15:10Porto Alegre-Salgado Filho
21h 20min
3 przesiadki
KRK12:30Kraków Balice
3 866 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
KRK13:20Kraków Balice
19h 50min
2 przesiadki
POA09:10Porto Alegre-Salgado Filho
26 mar
POA09:50Porto Alegre-Salgado Filho
19h 15min
2 przesiadki
KRK05:05Kraków Balice
3 988 zł
Znajdź podobne

  • Kraków Balice – Porto Alegre-Salgado Filho – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Porto Alegre-Salgado Filho zajmuje ok. 11310,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 19h 50min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Podobne loty: Kraków – Porto Alegre

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Porto Alegre