Tanie loty na trasie Dubrownik – Kraków od 232 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Kraków-Dubrownik

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Dubrownik-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

232 zł

Najkrótszy czas lotu

22h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Dubrownik - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 232 zł. Najlepsza oferta na lot Dubrownik - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 845 zł.
Najszybszy lot Dubrownik-Kraków zajmuje 22h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Dubrownik-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Dubrovnik - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Dubrownik - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Kiedy loty Dubrownik – Kraków są najtańsze?

po południu

Loty Dubrownik - Kraków są około 4% droższe wieczorem niż po południu.

Która trasa podróży Dubrownik – Kraków jest najtańsza?

Dubrovnik - Kraków Balice

Wybierz trasę Dubrovnik - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Dubrownik - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Dubrownik - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Dubrownik - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
22 cze
DBV14:10Dubrovnik
28h 40min
2 przesiadki
KRK18:50Kraków Balice
29 cze
KRK15:50Kraków Balice
19h 40min
1 przesiadka
DBV11:30Dubrovnik
Austrian Airlines
14 lip
DBV08:55Dubrovnik
24h 55min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
28 lip
KRK03:25Kraków Balice
4h 45min
1 przesiadka
DBV08:10Dubrovnik
Lufthansa
14 lip
DBV14:30Dubrovnik
5h 15min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice
28 lip
KRK02:00Kraków Balice
9h 55min
2 przesiadki
DBV11:55Dubrovnik
LOT
24 cze
DBV08:10Dubrovnik
5h 35min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
1 lip
KRK17:25Kraków Balice
21h 00min
1 przesiadka
DBV14:25Dubrovnik
Kilka linii lotniczych
22 cze
DBV06:25Dubrovnik
12h 20min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
29 cze
KRK15:50Kraków Balice
19h 40min
1 przesiadka
DBV11:30Dubrovnik
Kilka linii lotniczych
22 cze
DBV11:35Dubrovnik
31h 15min
3 przesiadki
KRK18:50Kraków Balice
29 cze
KRK15:50Kraków Balice
19h 40min
1 przesiadka
DBV11:30Dubrovnik

Znajdź najtańsze oferty lotów Dubrownik - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Dubrownik – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines, LOT i Norwegian.
Kilka linii lotniczych
20 cze
DBV15:10Dubrovnik
26h 15min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
LOT
23 lip
DBV15:05Dubrovnik
1h 55min
KRK17:00Kraków Balice
Norwegian
18 cze
DBV05:35Dubrovnik
28h 50min
1 przesiadka
KRK10:25Kraków Balice

Loty Austrian Airlines: Dubrownik – Kraków

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Dubrownik – Kraków
Austrian Airlines
14 lip
DBV08:55Dubrovnik
24h 55min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
28 lip
KRK03:25Kraków Balice
4h 45min
1 przesiadka
DBV08:10Dubrovnik
Austrian Airlines
5 sie
DBV09:00Dubrovnik
10h 20min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
7 sie
KRK03:25Kraków Balice
9h 20min
1 przesiadka
DBV12:45Dubrovnik

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Dubrovnik – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Dubrovnik – Kraków Balice, takie jak Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Dubrovnik – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Dubrovnik – Kraków Balice zajmuje ok. 836,4 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 5h 15min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Dubrownik-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Split - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena546 zł
Loty Split - Kraków
Najkrótszy czas lotu25h 25min
Najniższa cena851 zł
Loty Zagrzeb - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena524 zł
Loty Zagrzeb - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena980 zł
Loty Dubrownik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena692 zł
Loty Split - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu31h 00min
Najniższa cena636 zł
Loty Zagrzeb - Katowice
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena348 zł
Loty Dubrownik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu34h 50min
Najniższa cena1 040 zł

Loty podobne do tych na trasie Dubrownik – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Dubrownik – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Dubrownik – Kraków. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Dubrownik – Kraków z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Dubrownik – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Dubrownik – Kraków. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.