Tanie loty na trasie Clermont-Ferrand – Kraków od 779 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kraków-Clermont-Ferrand

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Clermont-Ferrand-Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 20minNajszybszy lot Clermont-Ferrand-Kraków zajmuje 8h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Clermont-Ferrand-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Clermont-Ferrand Aulnat - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Clermont-Ferrand - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Clermont-Ferrand – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Clermont-Ferrand - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Wrzesień.

Która trasa podróży Clermont-Ferrand – Kraków jest najtańsza?

Clermont-Ferrand Aulnat - Kraków Balice

Wybierz trasę Clermont-Ferrand Aulnat - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Clermont-Ferrand - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Clermont-Ferrand - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Clermont-Ferrand - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 lut
CFE13:15Clermont-Ferrand Aulnat
22h 25min
1 przesiadka
KRK11:40Kraków Balice
19 lut
KRK16:40Kraków Balice
41h 45min
2 przesiadki
CFE10:25Clermont-Ferrand Aulnat
Air France
15 lut
CFE05:25Clermont-Ferrand Aulnat
12h 25min
2 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
20 lut
KRK01:00Kraków Balice
12h 15min
2 przesiadki
CFE13:15Clermont-Ferrand Aulnat
1 013 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 lut
CFE01:55Clermont-Ferrand Aulnat
35h 15min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
19 lut
KRK16:40Kraków Balice
41h 45min
2 przesiadki
CFE10:25Clermont-Ferrand Aulnat
Kilka linii lotniczych
17 mar
CFE03:00Clermont-Ferrand Aulnat
8h 20min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
20 mar
KRK13:25Kraków Balice
22h 00min
2 przesiadki
CFE11:25Clermont-Ferrand Aulnat
Kilka linii lotniczych
17 mar
CFE14:50Clermont-Ferrand Aulnat
16h 20min
2 przesiadki
KRK07:10Kraków Balice
20 mar
KRK13:25Kraków Balice
22h 00min
2 przesiadki
CFE11:25Clermont-Ferrand Aulnat
Air France
16 lut
CFE02:00Clermont-Ferrand Aulnat
15h 50min
2 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
20 lut
KRK01:00Kraków Balice
12h 15min
2 przesiadki
CFE13:15Clermont-Ferrand Aulnat
1 108 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Clermont-Ferrand – Kraków

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Clermont-Ferrand – Kraków
Air France
15 lut
CFE05:25Clermont-Ferrand Aulnat
12h 25min
2 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
20 lut
KRK01:00Kraków Balice
12h 15min
2 przesiadki
CFE13:15Clermont-Ferrand Aulnat
1 013 zł
Znajdź podobne
Air France
16 lut
CFE02:00Clermont-Ferrand Aulnat
15h 50min
2 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
20 lut
KRK01:00Kraków Balice
12h 15min
2 przesiadki
CFE13:15Clermont-Ferrand Aulnat
1 108 zł
Znajdź podobne
Air France
14 lut
CFE02:00Clermont-Ferrand Aulnat
15h 50min
2 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
20 lut
KRK01:00Kraków Balice
12h 15min
2 przesiadki
CFE13:15Clermont-Ferrand Aulnat
1 541 zł
Znajdź podobne

  • Clermont-Ferrand Aulnat – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Clermont-Ferrand Aulnat są od siebie oddalone o 1338,3 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 7h 45min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Clermont-Ferrand-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lyon - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena365 zł
Loty Lyon - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena369 zł
Loty Lyon - Wrocław
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena568 zł
Loty Lyon - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena445 zł
Loty Lyon - Poznań
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena457 zł
Loty Lyon - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena501 zł
Loty Lyon - Łódź
Najkrótszy czas lotu20h 55min
Najniższa cena838 zł

Loty podobne do tych na trasie Clermont-Ferrand – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Clermont-Ferrand – Kraków