Tanie loty Charków - Kraków

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 22.10
pt 29.10

Informacje o trasie Kraków-Charków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Charków-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę264 złNajlepsza cena za lot Charków – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 264 zł
Najkrótszy czas lotu2h 05minNajszybszy lot Charków-Kraków zajmuje 2h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Charków-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Charków Kharkiv Intl - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Charków - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Charków – Kraków są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Charków - Kraków to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Charków – Kraków są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Charków – Kraków są najtańsze?

w południe

Loty Charków - Kraków są około 11% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Charków – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Charków-Kraków.

Która trasa podróży Charków – Kraków jest najtańsza?

Charków Kharkiv Intl - Kraków Balice

Wybierz trasę Charków Kharkiv Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Charków - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Charków – Kraków?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Charków - Kraków to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Charków - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Charków - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
1 lis
HRK10:35Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK12:40Kraków Balice
5 lis
KRK02:50Kraków Balice
2h 05min
HRK04:55Charków Kharkiv Intl
Ryanair
1 lis
HRK10:35Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK12:40Kraków Balice
5 lis
KRK02:50Kraków Balice
2h 05min
HRK04:55Charków Kharkiv Intl
Kilka linii lotniczych
1 lis
HRK12:15Charków Kharkiv Intl
32h 20min
2 przesiadki
KRK20:35Kraków Balice
5 lis
KRK02:50Kraków Balice
2h 05min
HRK04:55Charków Kharkiv Intl
Wizz Air
23 mar
HRK12:40Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK14:45Kraków Balice
27 mar
KRK09:05Kraków Balice
2h 00min
HRK11:05Charków Kharkiv Intl
Ryanair
1 lis
HRK10:35Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK12:40Kraków Balice
8 lis
KRK05:55Kraków Balice
2h 05min
HRK08:00Charków Kharkiv Intl
Ryanair
26 lis
HRK05:30Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK07:35Kraków Balice
29 lis
KRK05:55Kraków Balice
2h 05min
HRK08:00Charków Kharkiv Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Charków - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Charków – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
12 lis
HRK05:30Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK07:35Kraków Balice
Wizz Air
19 sty
HRK11:40Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK13:45Kraków Balice
Ryanair
14 sty
HRK05:30Charków Kharkiv Intl
2h 05min
KRK07:35Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Charków – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Charków – Kraków
Kilka linii lotniczych
22 paź
HRK14:10Charków Kharkiv Intl
30h 49min
2 przesiadki
KRK20:59Kraków Balice
24 paź
KRK09:05Kraków Balice
2h 00min
HRK11:05Charków Kharkiv Intl
1 008 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 paź
HRK02:55Charków Kharkiv Intl
33h 20min
3 przesiadki
KRK12:15Kraków Balice
24 paź
KRK09:05Kraków Balice
2h 00min
HRK11:05Charków Kharkiv Intl
1 079 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 paź
HRK02:55Charków Kharkiv Intl
35h 10min
3 przesiadki
KRK14:05Kraków Balice
24 paź
KRK11:15Kraków Balice
19h 15min
1 przesiadka
HRK06:30Charków Kharkiv Intl
1 406 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 paź
HRK02:55Charków Kharkiv Intl
33h 20min
3 przesiadki
KRK12:15Kraków Balice
24 paź
KRK06:35Kraków Balice
23h 55min
2 przesiadki
HRK06:30Charków Kharkiv Intl
1 650 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 paź
HRK08:20Charków Kharkiv Intl
11h 45min
3 przesiadki
KRK20:05Kraków Balice
24 paź
KRK14:25Kraków Balice
40h 05min
3 przesiadki
HRK06:30Charków Kharkiv Intl
2 000 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Charków – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Charków – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 117 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Charków Kharkiv Intl – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Charków Kharkiv Intl – Kraków Balice, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Charków Kharkiv Intl – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Charków Kharkiv Intl – Kraków Balice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1161,0 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 05min.


Alternatywne trasy Charków-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lwów - Kraków
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena71 zł
Loty Odesa - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena71 zł
Loty Lwów - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena71 zł
Loty Lwów - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena71 zł
Loty Lwów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena201 zł
Loty Lwów - Katowice
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena217 zł

Podobne loty: Charków – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Charków – Kraków