Tanie loty Ameryka Środkowa - Kraków od 3 463 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Kraków-Ameryka Środkowa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ameryka Środkowa-Kraków
Najkrótszy czas lotu24h 20minNajszybszy lot Ameryka Środkowa-Kraków zajmuje 24h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Ameryka Środkowa-Kraków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko San José Juan Santamaria - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko San Pedro Sula Ramon Villeda - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Managua Augusto C. Sandino - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Ameryka Środkowa - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Ameryka Środkowa – Kraków jest najtańsza?

San José Juan Santamaria - Kraków Balice

Wybierz trasę San José Juan Santamaria - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ameryka Środkowa - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ameryka Środkowa - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ameryka Środkowa - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
8 maj
SJO21:35San José Juan Santamaria
30h 20min
3 przesiadki
KRK03:55Kraków Balice
28 maj
KRK17:40Kraków Balice
34h 15min
3 przesiadki
SJO03:55San José Juan Santamaria
3 534 zł
Znajdź podobne
SWISS
8 kwi
SJO11:30San José Juan Santamaria
14h 35min
1 przesiadka
KRK02:05Kraków Balice
23 kwi
KRK10:55Kraków Balice
34h 05min
1 przesiadka
SJO21:00San José Juan Santamaria
6 943 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 maj
SJO06:20San José Juan Santamaria
29h 20min
3 przesiadki
KRK11:40Kraków Balice
28 maj
KRK17:40Kraków Balice
43h 35min
3 przesiadki
SJO13:15San José Juan Santamaria
3 547 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 kwi
SJO11:30San José Juan Santamaria
24h 20min
3 przesiadki
KRK11:50Kraków Balice
23 kwi
KRK17:10Kraków Balice
29h 37min
3 przesiadki
SJO22:47San José Juan Santamaria
4 518 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 kwi
SJO11:30San José Juan Santamaria
18h 40min
2 przesiadki
KRK06:10Kraków Balice
23 kwi
KRK14:15Kraków Balice
32h 32min
3 przesiadki
SJO22:47San José Juan Santamaria
4 551 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 mar
SJO12:40San José Juan Santamaria
23h 30min
3 przesiadki
KRK12:10Kraków Balice
22 mar
KRK17:45Kraków Balice
42h 40min
3 przesiadki
SJO12:25San José Juan Santamaria
5 005 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Ameryka Środkowa – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Ameryka Środkowa – Kraków
Kilka linii lotniczych
3 gru
SJO13:00San José Juan Santamaria
40h 25min
2 przesiadki
KRK05:25Kraków Balice
8 sty
KRK13:25Kraków Balice
53h 49min
2 przesiadki
SJO19:14San José Juan Santamaria
5 347 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 gru
SJO05:10San José Juan Santamaria
17h 25min
2 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
8 sty
KRK01:20Kraków Balice
19h 40min
1 przesiadka
SJO21:00San José Juan Santamaria
8 623 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Ameryka Środkowa-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty San José, San José Province - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 45min
Najniższa cena4 434 zł
Loty San José, San José Province - Kraków
Najkrótszy czas lotu24h 20min
Najniższa cena3 463 zł
Loty Panama, Panama - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 30min
Najniższa cena3 030 zł
Loty Gwatemala - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 05min
Najniższa cena3 517 zł
Loty Managua - Warszawa
Najkrótszy czas lotu24h 41min
Najniższa cena13 832 zł
Loty San Salwador - Wrocław
Najkrótszy czas lotu26h 40min
Najniższa cena5 226 zł
Loty San Pedro Sula - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena4 384 zł
Loty Tegucigalpa - Warszawa
Najkrótszy czas lotu37h 10min
Najniższa cena9 340 zł

Podobne loty: Ameryka Środkowa – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Ameryka Środkowa – Kraków