Cheap flights z Calgary do Kraków from 1 502 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 5.10
śr. 12.10

Informacje o trasie Kraków-Calgary

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Calgary-Kraków

Najkrótszy czas lotu

20h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Calgary-Kraków zajmuje 20h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Calgary-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Calgary - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Calgary - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Calgary – Kraków są najtańsze?

Listopad. Najtańsza pora roku na lot Calgary - Kraków to Listopad. Najdroższa pora to Luty.

W który dzień tygodnia loty Calgary – Kraków są najtańsze?

sobota. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Calgary – Kraków są najtańsze?

wieczorem. Loty Calgary - Kraków są około 0% droższe wieczorem niż wieczorem.

Która trasa podróży Calgary – Kraków jest najtańsza?

Calgary - Kraków Balice. Wybierz trasę Calgary - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Calgary - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Calgary – Kraków?

52 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Calgary - Kraków to 52 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Calgary - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Calgary - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
23 lis
YYC06:55Calgary
19h 25min
2 przesiadki
KRK02:20Kraków Balice
28 lis
KRK10:50Kraków Balice
32h 20min
2 przesiadki
YYC19:10Calgary
3 900 zł
Znajdź podobne
Air Canada
20 lis
YYC19:55Calgary
27h 50min
2 przesiadki
KRK23:45Kraków Balice
1 gru
KRK08:25Kraków Balice
29h 37min
2 przesiadki
YYC14:02Calgary
6 149 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 lis
YYC06:55Calgary
16h 50min
2 przesiadki
KRK23:45Kraków Balice
29 lis
KRK05:25Kraków Balice
12h 30min
1 przesiadka
YYC17:55Calgary
6 174 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
25 paź
YYC05:40Calgary
20h 10min
2 przesiadki
KRK01:50Kraków Balice
19 lis
KRK09:30Kraków Balice
38h 15min
2 przesiadki
YYC23:45Calgary
6 189 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 lis
YYC01:00Calgary
23h 15min
2 przesiadki
KRK00:15Kraków Balice
28 lis
KRK10:50Kraków Balice
34h 54min
3 przesiadki
YYC21:44Calgary
3 910 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 lis
YYC01:00Calgary
30h 05min
2 przesiadki
KRK07:05Kraków Balice
28 lis
KRK10:50Kraków Balice
32h 20min
2 przesiadki
YYC19:10Calgary
3 980 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Calgary - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Calgary – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
25 lis
YYC18:45Calgary
34h 25min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
1 502 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 gru
YYC04:40Calgary
24h 30min
3 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
1 507 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 lis
YYC18:45Calgary
34h 25min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
1 527 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Calgary – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Calgary – Kraków
Kilka linii lotniczych
4 paź
YYC08:45Calgary
40h 10min
2 przesiadki
KRK00:55Kraków Balice
8 paź
KRK10:20Kraków Balice
42h 55min
2 przesiadki
YYC05:15Calgary
5 224 zł
Znajdź podobne
KLM
4 paź
YYC11:20Calgary
17h 50min
1 przesiadka
KRK05:10Kraków Balice
8 paź
KRK07:45Kraków Balice
33h 40min
1 przesiadka
YYC17:25Calgary
8 343 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 paź
YYC08:45Calgary
22h 45min
2 przesiadki
KRK07:30Kraków Balice
8 paź
KRK06:55Kraków Balice
14h 20min
1 przesiadka
YYC21:15Calgary
7 164 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 paź
YYC05:30Calgary
24h 15min
4 przesiadki
KRK05:45Kraków Balice
8 paź
KRK01:35Kraków Balice
24h 02min
3 przesiadki
YYC01:37Calgary
8 890 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 paź
YYC02:45Calgary
26h 35min
2 przesiadki
KRK05:20Kraków Balice
8 paź
KRK08:15Kraków Balice
31h 28min
3 przesiadki
YYC15:43Calgary
9 025 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 paź
YYC02:45Calgary
41h 45min
3 przesiadki
KRK20:30Kraków Balice
8 paź
KRK08:15Kraków Balice
31h 28min
3 przesiadki
YYC15:43Calgary
9 179 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Calgary – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Calgary – Kraków
Lufthansa
21 lis
YYC06:55Calgary
16h 50min
2 przesiadki
KRK23:45Kraków Balice
29 lis
KRK05:25Kraków Balice
12h 30min
1 przesiadka
YYC17:55Calgary
6 174 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 paź
YYC15:20Calgary
20h 25min
1 przesiadka
KRK11:45Kraków Balice
30 lis
KRK01:20Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
YYC17:55Calgary
6 254 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Calgary – Kraków

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Calgary – Kraków
Air Canada
20 lis
YYC19:55Calgary
27h 50min
2 przesiadki
KRK23:45Kraków Balice
1 gru
KRK08:25Kraków Balice
29h 37min
2 przesiadki
YYC14:02Calgary
6 149 zł
Znajdź podobne
Air Canada
19 lis
YYC19:25Calgary
28h 20min
2 przesiadki
KRK23:45Kraków Balice
27 lis
KRK01:30Kraków Balice
17h 40min
2 przesiadki
YYC19:10Calgary
6 199 zł
Znajdź podobne
Air Canada
22 lis
YYC12:55Calgary
34h 50min
2 przesiadki
KRK23:45Kraków Balice
3 gru
KRK08:25Kraków Balice
39h 20min
2 przesiadki
YYC23:45Calgary
6 234 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Calgary – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Calgary – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: KLM.

  • Calgary – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Calgary i Kraków Balice dzieli dystans 7954,5 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 15h 05min.



Alternatywne trasy Calgary-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Calgary - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 50min
Najniższa cena3 701 zł
Loty Edmonton - Wrocław
Najkrótszy czas lotu16h 10min
Najniższa cena5 542 zł
Loty Edmonton - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 40min
Najniższa cena4 577 zł
Loty Edmonton - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena5 229 zł
Loty Calgary - Wrocław
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena4 433 zł
Loty Edmonton - Katowice
Najkrótszy czas lotu17h 05min
Najniższa cena8 393 zł
Loty Calgary - Katowice
Najkrótszy czas lotu29h 55min
Najniższa cena7 910 zł

Loty podobne do tych na trasie Calgary – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Calgary – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Calgary – Kraków.

Tak. Wszystkie oferty lotów Calgary – Kraków na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Calgary – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Calgary – Kraków można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.