Tanie loty na trasie Buenos Aires – Kraków od 2 725 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kraków-Buenos Aires

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Buenos Aires-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę60 321 złNajlepsza oferta na podróż Buenos Aires – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 60 321 zł. Najlepsza cena lotu Buenos Aires – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 725 zł.
Najkrótszy czas lotu38h 50minNajszybszy lot Buenos Aires-Kraków zajmuje 38h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Buenos Aires-Kraków. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Buenos Aires-Ezeiza - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Buenos Aires Jorge Newbery - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Buenos Aires - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Buenos Aires – Kraków są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Buenos Aires - Kraków to Sierpień. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Buenos Aires – Kraków są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Buenos Aires – Kraków są najtańsze?

rano

Loty Buenos Aires - Kraków są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Buenos Aires – Kraków jest najtańsza?

Buenos Aires-Ezeiza - Kraków Balice

Wybierz trasę Buenos Aires-Ezeiza - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Buenos Aires - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Buenos Aires - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Buenos Aires - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 lut
AEP14:10Buenos Aires Jorge Newbery
38h 50min
3 przesiadki
KRK05:00Kraków Balice
9 lut
KRK17:30Kraków Balice
40h 05min
3 przesiadki
AEP09:35Buenos Aires Jorge Newbery
9 328 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lut
EZE09:30Buenos Aires-Ezeiza
40h 40min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
9 lut
KRK06:40Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
EZE08:15Buenos Aires-Ezeiza
10 257 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lut
EZE07:35Buenos Aires-Ezeiza
23h 35min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
9 lut
KRK06:40Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
EZE08:15Buenos Aires-Ezeiza
10 806 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
EZE09:30Buenos Aires-Ezeiza
28h 20min
2 przesiadki
KRK13:50Kraków Balice
9 lut
KRK01:20Kraków Balice
36h 25min
3 przesiadki
EZE13:45Buenos Aires-Ezeiza
13 753 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
AEP14:10Buenos Aires Jorge Newbery
48h 00min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
9 lut
KRK13:20Kraków Balice
27h 25min
2 przesiadki
AEP16:45Buenos Aires Jorge Newbery
16 121 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lut
AEP07:35Buenos Aires Jorge Newbery
30h 35min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
9 lut
KRK15:35Kraków Balice
34h 35min
3 przesiadki
AEP02:10Buenos Aires Jorge Newbery
29 076 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Buenos Aires - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Buenos Aires – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada i KLM.
Kilka linii lotniczych
9 maj
EZE08:10Buenos Aires-Ezeiza
22h 45min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
2 725 zł
Znajdź podobne
Air Canada
9 maj
EZE12:30Buenos Aires-Ezeiza
39h 10min
3 przesiadki
KRK03:40Kraków Balice
2 940 zł
Znajdź podobne
KLM
9 maj
EZE10:50Buenos Aires-Ezeiza
26h 35min
1 przesiadka
KRK13:25Kraków Balice
4 151 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Buenos Aires – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Buenos Aires – Kraków
Kilka linii lotniczych
21 sty
EZE08:25Buenos Aires-Ezeiza
29h 25min
2 przesiadki
KRK13:50Kraków Balice
23 sty
KRK01:20Kraków Balice
36h 25min
3 przesiadki
EZE13:45Buenos Aires-Ezeiza
15 184 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
EZE08:25Buenos Aires-Ezeiza
29h 25min
2 przesiadki
KRK13:50Kraków Balice
23 sty
KRK11:50Kraków Balice
20h 25min
2 przesiadki
EZE08:15Buenos Aires-Ezeiza
15 382 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
EZE08:25Buenos Aires-Ezeiza
29h 25min
2 przesiadki
KRK13:50Kraków Balice
23 sty
KRK06:15Kraków Balice
24h 30min
1 przesiadka
EZE06:45Buenos Aires-Ezeiza
16 737 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
EZE07:35Buenos Aires-Ezeiza
23h 35min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
23 sty
KRK06:15Kraków Balice
24h 30min
1 przesiadka
EZE06:45Buenos Aires-Ezeiza
29 028 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Buenos Aires – Kraków

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Buenos Aires – Kraków
KLM
1 lut
EZE09:30Buenos Aires-Ezeiza
40h 40min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
9 lut
KRK06:40Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
EZE08:15Buenos Aires-Ezeiza
10 257 zł
Znajdź podobne
KLM
1 lut
EZE07:35Buenos Aires-Ezeiza
23h 35min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
9 lut
KRK06:40Kraków Balice
25h 35min
2 przesiadki
EZE08:15Buenos Aires-Ezeiza
10 806 zł
Znajdź podobne

  • Buenos Aires – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Buenos Aires – Kraków Balice wynosi 12131,6 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 23h 35min.


Alternatywne trasy Buenos Aires-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Buenos Aires - Warszawa
Najkrótszy czas lotu23h 35min
Najniższa cena3 750 zł
Loty Buenos Aires - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu34h 10min
Najniższa cena8 045 zł

Loty podobne do tych na trasie Buenos Aires – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Buenos Aires – Kraków