Loty Europa Polska Katowice Bruksela - Katowice

Tanie loty Bruksela - Katowice

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Bruksela - Katowice

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bruksela - Katowice, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
18 sty
BRU
10:10
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
3h 20min
1 przesiadka
13:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
20 sty
KTW
14:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
6h 25min
1 przesiadka
20:35
BRU
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
562 PLN
Lufthansa
Lufthansa
18 paź
BRU
08:30
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
6h 05min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
20 paź
KTW
20:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
26h 00min
1 przesiadka
22:20
+1
BRU
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
593 PLN
Lufthansa
Lufthansa
23 gru
BRU
07:10
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
6h 25min
1 przesiadka
13:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
28 gru
KTW
15:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 05min
1 przesiadka
23:25
BRU
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
617 PLN
Lufthansa
Lufthansa
16 lut
BRU
10:10
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
3h 20min
1 przesiadka
13:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
23 lut
KTW
14:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 05min
1 przesiadka
18:15
BRU
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
849 PLN
Lufthansa
Lufthansa
24 paź
BRU
10:45
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
3h 50min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
02 lis
KTW
07:25
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 00min
1 przesiadka
11:25
BRU
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
809 PLN
Lufthansa
Lufthansa
28 wrz
BRU
21:05
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
4h 20min
1 przesiadka
01:25
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
06 paź
KTW
08:15
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 05min
1 przesiadka
12:20
BRU
Lotnisko Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska
888 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Bruksela-Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
lipiec
Najtańsza pora roku na lot Bruksela - Katowice to lipiec. Najdroższa pora to wrzesień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katowice?
wieczorem
Loty Bruksela - Katowice są około 61% droższe w południe niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Katowice najtaniej?
LOT
LOT, Ryanair i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Bruksela-Katowice.
Które połączenie jest najtańsze?
Bruksela-Charleroi - Katowice-Pyrzowice
Wybierz trasę Bruksela-Charleroi - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bruksela - Katowice.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katowice?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Bruksela - Katowice to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Katowice-Bruksela

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bruksela-Katowice
Najkrótszy czas lotu 6 godz. 5 min Najszybszy lot Bruksela-Katowice zajmuje 6 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Bruksela-Katowice. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Bruksela Bruxelles-National i inne lotniska - Katowice-Pyrzowice i Bruksela-Charleroi - Katowice-Pyrzowice.
Lotniska - Katowice 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Alternatywne trasy Bruksela-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Bruksela - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
90 PLN
Bruksela - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
134 PLN

Bruksela - loty do:

Katowice - loty z:

*Ceny lotów do miasta Katowice to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Katowice Bruksela - Katowice