Tanie loty na trasie Berlin – Werona od 254 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Werona-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Werona
Najkrótszy czas lotu17h 45minNajszybszy lot Berlin-Werona zajmuje 17h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Werona. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Werona.
Werona — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Werona: Werona (VRN)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Werona?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Werona są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Werona to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Werona są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Berlin – Werona są najtańsze?

w południe

Loty Berlin - Werona są około 9% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Werona?

ITA Airways

ITA Airways i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Werona.

Która trasa podróży Berlin – Werona jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Werona

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Werona, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Werona.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Werona?

28 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Werona to 28 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Werona

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Werona, zmieniając zakładki
easyJet
15 kwi
BER14:20Berlin Brandenburg
22h 00min
1 przesiadka
VRN12:20Werona
22 kwi
VRN06:40Werona
22h 25min
1 przesiadka
BER05:05Berlin Brandenburg
KLM
28 maj
BER14:50Berlin Brandenburg
25h 55min
1 przesiadka
VRN16:45Werona
3 cze
VRN05:20Werona
23h 00min
1 przesiadka
BER04:20Berlin Brandenburg
Lufthansa
7 maj
BER15:20Berlin Brandenburg
3h 30min
1 przesiadka
VRN18:50Werona
8 maj
VRN02:30Werona
3h 35min
1 przesiadka
BER06:05Berlin Brandenburg
KLM
28 maj
BER14:50Berlin Brandenburg
25h 55min
1 przesiadka
VRN16:45Werona
2 cze
VRN05:05Werona
23h 15min
1 przesiadka
BER04:20Berlin Brandenburg
Lufthansa
2 lip
BER15:20Berlin Brandenburg
3h 30min
1 przesiadka
VRN18:50Werona
9 lip
VRN02:30Werona
3h 35min
1 przesiadka
BER06:05Berlin Brandenburg
1 041 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 mar
BER03:45Berlin Brandenburg
5h 00min
1 przesiadka
VRN08:45Werona
6 mar
VRN04:30Werona
5h 25min
1 przesiadka
BER09:55Berlin Brandenburg
1 092 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Werona w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Werona w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i easyJet.
easyJet
14 kwi
BER03:05Berlin Brandenburg
12h 15min
1 przesiadka
VRN15:20Werona
Lufthansa
30 sty
BER05:20Berlin Brandenburg
6h 35min
1 przesiadka
VRN11:55Werona
Lufthansa
31 sty
BER08:45Berlin Brandenburg
7h 55min
1 przesiadka
VRN16:40Werona

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Werona

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Werona
Lufthansa
21 sty
BER05:25Berlin Brandenburg
6h 30min
1 przesiadka
VRN11:55Werona
23 sty
VRN12:30Werona
5h 25min
1 przesiadka
BER17:55Berlin Brandenburg
2 098 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 sty
BER05:25Berlin Brandenburg
6h 30min
1 przesiadka
VRN11:55Werona
24 sty
VRN04:30Werona
8h 25min
1 przesiadka
BER12:55Berlin Brandenburg
2 125 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 sty
BER05:25Berlin Brandenburg
6h 30min
1 przesiadka
VRN11:55Werona
23 sty
VRN04:30Werona
7h 25min
2 przesiadki
BER11:55Berlin Brandenburg
2 336 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 sty
BER05:45Berlin Brandenburg
6h 10min
2 przesiadki
VRN11:55Werona
23 sty
VRN04:30Werona
5h 55min
2 przesiadki
BER10:25Berlin Brandenburg
2 614 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 sty
BER03:45Berlin Brandenburg
5h 00min
1 przesiadka
VRN08:45Werona
23 sty
VRN12:30Werona
5h 25min
1 przesiadka
BER17:55Berlin Brandenburg
3 341 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 sty
BER02:00Berlin Brandenburg
6h 45min
2 przesiadki
VRN08:45Werona
23 sty
VRN12:30Werona
5h 25min
1 przesiadka
BER17:55Berlin Brandenburg
3 635 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Werona

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Werona z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
ITA Airways
CenaOd 526 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
4,0
Lufthansa
CenaOd 775 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty KLM: Berlin – Werona

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Berlin – Werona
KLM
28 maj
BER14:50Berlin Brandenburg
25h 55min
1 przesiadka
VRN16:45Werona
3 cze
VRN05:20Werona
23h 00min
1 przesiadka
BER04:20Berlin Brandenburg
KLM
28 maj
BER14:50Berlin Brandenburg
25h 55min
1 przesiadka
VRN16:45Werona
2 cze
VRN05:05Werona
23h 15min
1 przesiadka
BER04:20Berlin Brandenburg

Loty Lufthansa: Berlin – Werona

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Werona
Lufthansa
7 maj
BER15:20Berlin Brandenburg
3h 30min
1 przesiadka
VRN18:50Werona
8 maj
VRN02:30Werona
3h 35min
1 przesiadka
BER06:05Berlin Brandenburg
Lufthansa
2 lip
BER15:20Berlin Brandenburg
3h 30min
1 przesiadka
VRN18:50Werona
9 lip
VRN02:30Werona
3h 35min
1 przesiadka
BER06:05Berlin Brandenburg
1 041 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 mar
BER03:45Berlin Brandenburg
5h 00min
1 przesiadka
VRN08:45Werona
6 mar
VRN04:30Werona
5h 25min
1 przesiadka
BER09:55Berlin Brandenburg
1 092 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Werona oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Werona, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa i ITA Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Werona – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Berlin Brandenburg – Werona wynosi 807,6 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 3h 25min.


Alternatywne trasy Berlin-Werona

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Wenecja
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena147 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Werona

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Werona