Tanie loty na trasie Berlin – Bari od 218 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 4.7
pon 11.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Bari-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Bari

Znaleziono najlepszą cenę

218 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Bari — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Bari w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 218 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Bari w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 422 zł.
Najszybszy lot Berlin-Bari zajmuje 2h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Bari. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Bari Palese.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Bari: Bari Palese (BRI)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Bari?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Bari są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Bari to Styczeń. Najdroższa pora to Kwiecień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Bari są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Berlin – Bari są najtańsze?

w południe

Loty Berlin - Bari są około 37% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Bari?

Ryanair

Ryanair i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Bari.

Która trasa podróży Berlin – Bari jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Bari Palese

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Bari Palese, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Bari.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Bari?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Bari to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Bari

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Bari, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 wrz
BER18:25Berlin Brandenburg
14h 45min
1 przesiadka
BRI09:10Bari Palese
21 wrz
BRI11:20Bari Palese
25h 00min
1 przesiadka
BER12:20Berlin Brandenburg
Ryanair
12 paź
BER13:55Berlin Brandenburg
27h 15min
1 przesiadka
BRI17:10Bari Palese
16 paź
BRI08:35Bari Palese
25h 40min
1 przesiadka
BER10:15Berlin Brandenburg
Air Serbia
5 wrz
BER05:45Berlin Brandenburg
10h 05min
1 przesiadka
BRI15:50Bari Palese
18 wrz
BRI05:30Bari Palese
10h 25min
1 przesiadka
BER15:55Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
13 wrz
BER18:25Berlin Brandenburg
20h 50min
1 przesiadka
BRI15:15Bari Palese
21 wrz
BRI18:40Bari Palese
9h 25min
1 przesiadka
BER04:05Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
13 wrz
BER11:20Berlin Brandenburg
21h 50min
2 przesiadki
BRI09:10Bari Palese
21 wrz
BRI11:20Bari Palese
25h 00min
1 przesiadka
BER12:20Berlin Brandenburg
Air Serbia
5 wrz
BER05:45Berlin Brandenburg
10h 05min
1 przesiadka
BRI15:50Bari Palese
11 wrz
BRI05:30Bari Palese
23h 30min
1 przesiadka
BER05:00Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Bari w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Bari w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Serbia i Ryanair.
Ryanair
18 wrz
BER09:10Berlin Brandenburg
23h 45min
1 przesiadka
BRI08:55Bari Palese
Air Serbia
31 lip
BER17:00Berlin Brandenburg
22h 50min
1 przesiadka
BRI15:50Bari Palese
Air Serbia
1 sie
BER05:45Berlin Brandenburg
10h 05min
1 przesiadka
BRI15:50Bari Palese

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Bari

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Bari
Lufthansa
9 lip
BER16:45Berlin Brandenburg
12h 40min
1 przesiadka
BRI05:25Bari Palese
18 lip
BRI06:20Bari Palese
11h 05min
1 przesiadka
BER17:25Berlin Brandenburg
1 231 zł
Znajdź podobne
KLM
5 lip
BER02:00Berlin Brandenburg
8h 20min
2 przesiadki
BRI10:20Bari Palese
20 lip
BRI11:10Bari Palese
6h 50min
2 przesiadki
BER18:00Berlin Brandenburg
1 346 zł
Znajdź podobne
SWISS
5 lip
BER15:45Berlin Brandenburg
23h 55min
1 przesiadka
BRI15:40Bari Palese
20 lip
BRI16:30Bari Palese
12h 15min
1 przesiadka
BER04:45Berlin Brandenburg
1 457 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lip
BER02:00Berlin Brandenburg
8h 20min
2 przesiadki
BRI10:20Bari Palese
20 lip
BRI06:15Bari Palese
12h 25min
1 przesiadka
BER18:40Berlin Brandenburg
1 595 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 lip
BER16:45Berlin Brandenburg
12h 40min
1 przesiadka
BRI05:25Bari Palese
18 lip
BRI08:50Bari Palese
8h 35min
2 przesiadki
BER17:25Berlin Brandenburg
1 368 zł
Znajdź podobne
KLM
5 lip
BER02:00Berlin Brandenburg
8h 20min
2 przesiadki
BRI10:20Bari Palese
18 lip
BRI11:10Bari Palese
6h 50min
2 przesiadki
BER18:00Berlin Brandenburg
1 386 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Bari

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Bari z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 160 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
easyJetCenaOd 235 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów easyJet
  • Loty Ryanair Berlin – Bari

    Ryanair obsługuje około 1 lot na trasie Berlin – Bari w tygodniu. Średnia cena biletu na to połączenie waha się w granicach 90 zł, jednak użytkownikom momondo udało się znaleźć oferty Ryanair Berlin – Bari już za 36 zł w obie strony. Linie Ryanair oceniane są na 7,1/10 (na podstawie 744 opinii).


Loty Air Serbia: Berlin – Bari

Nasze najlepsze oferty Air Serbia na lot Berlin – Bari
Air Serbia
5 wrz
BER05:45Berlin Brandenburg
10h 05min
1 przesiadka
BRI15:50Bari Palese
18 wrz
BRI05:30Bari Palese
10h 25min
1 przesiadka
BER15:55Berlin Brandenburg
Air Serbia
5 wrz
BER05:45Berlin Brandenburg
10h 05min
1 przesiadka
BRI15:50Bari Palese
11 wrz
BRI05:30Bari Palese
23h 30min
1 przesiadka
BER05:00Berlin Brandenburg
Air Serbia
31 sie
BER16:40Berlin Brandenburg
12h 20min
1 przesiadka
BRI05:00Bari Palese
11 wrz
BRI05:30Bari Palese
23h 30min
1 przesiadka
BER05:00Berlin Brandenburg

Loty Lufthansa: Berlin – Bari

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Bari
Lufthansa
9 lip
BER16:45Berlin Brandenburg
12h 40min
1 przesiadka
BRI05:25Bari Palese
18 lip
BRI06:20Bari Palese
11h 05min
1 przesiadka
BER17:25Berlin Brandenburg
1 231 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 lip
BER16:45Berlin Brandenburg
12h 40min
1 przesiadka
BRI05:25Bari Palese
18 lip
BRI08:50Bari Palese
8h 35min
2 przesiadki
BER17:25Berlin Brandenburg
1 368 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 lip
BER16:45Berlin Brandenburg
12h 40min
1 przesiadka
BRI05:25Bari Palese
18 lip
BRI06:20Bari Palese
6h 35min
1 przesiadka
BER12:55Berlin Brandenburg
1 488 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Bari Palese oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Bari Palese, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, easyJet, i Lufthansa.

  • Berlin Brandenburg – Bari Palese – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Berlin Brandenburg – Bari Palese wynosi ok. 1294,4 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 10min.



Alternatywne trasy Berlin-Bari

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Brindisi
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena467 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Bari

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Bari

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Berlin – Bari. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Berlin – Bari tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Berlin – Bari. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Berlin – Bari, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.