Tanie loty na trasie Belfast – Warszawa od 215 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Warszawa-Belfast

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Belfast-Warszawa

Znaleziono najlepszą cenę

215 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Belfast - Warszawa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 215 zł. Najlepsza oferta na lot Belfast - Warszawa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 9 865 zł.
Najszybszy lot Belfast-Warszawa zajmuje 4h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Belfast-Warszawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Belfast City - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Belfast Intl - Lotnisko Warszawa Modlin i Lotnisko Belfast Intl - Warszawa Lotnisko Chopina.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Belfast - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Belfast – Warszawa są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Belfast - Warszawa to Maj. Najdroższa pora to Lipiec.

Która trasa podróży Belfast – Warszawa jest najtańsza?

Belfast Intl - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Belfast Intl - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Belfast - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Belfast - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Belfast - Warszawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 cze
BFS18:00Belfast Intl
23h 55min
1 przesiadka
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
12 cze
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
26h 35min
2 przesiadki
BFS04:50Belfast Intl
Kilka linii lotniczych
10 cze
BFS18:00Belfast Intl
23h 55min
1 przesiadka
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
12 cze
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
16h 20min
2 przesiadki
BFS06:50Belfast Intl
Kilka linii lotniczych
10 cze
BFS18:00Belfast Intl
23h 55min
1 przesiadka
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
12 cze
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
10h 50min
1 przesiadka
BFS13:00Belfast Intl
Kilka linii lotniczych
10 cze
BFS18:00Belfast Intl
23h 55min
1 przesiadka
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
12 cze
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
14h 20min
1 przesiadka
BFS16:30Belfast Intl
British Airways
10 cze
BHD15:30Belfast City
21h 15min
1 przesiadka
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
12 cze
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
15h 30min
1 przesiadka
BHD05:45Belfast City
2 287 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 cze
BFS02:00Belfast Intl
23h 40min
2 przesiadki
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
12 cze
WAW03:05Warszawa Lotnisko Chopina
27h 40min
2 przesiadki
BFS06:45Belfast Intl
1 008 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Belfast - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Belfast – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
8 cze
BFS02:35Belfast Intl
10h 25min
1 przesiadka
WMI13:00Warszawa Modlin
Wizz Air
6 cze
BFS09:35Belfast Intl
27h 10min
2 przesiadki
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
8 cze
BFS05:50Belfast Intl
10h 35min
1 przesiadka
WMI16:25Warszawa Modlin

  • Belfast – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Belfast – Warszawa wynosi ok. 1792,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 13h 50min.



Alternatywne trasy Belfast-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Belfast - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena603 zł
Loty Belfast - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena775 zł
Loty Belfast - Poznań
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena922 zł
Loty Belfast - Katowice
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena504 zł
Loty Belfast - Wrocław
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena680 zł

Loty podobne do tych na trasie Belfast – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Belfast – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Belfast – Warszawa według Twoich preferencji.

Wszystkie wyszukiwania lotów Belfast – Warszawa na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Belfast – Warszawa momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Belfast – Warszawa, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.