Loty Europa Polska Kraków Barcelona - Kraków

Tanie loty Barcelona - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Kraków-Barcelona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Barcelona-Kraków
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 40 min Najszybszy lot Barcelona-Kraków zajmuje 2 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Wt, Cz, So i Nd Bezpośrednie loty Barcelona-Kraków – wtorek, czwartek, sobota i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Barcelona-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Barcelona - Kraków to styczeń. Najdroższa pora to sierpień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
rano
Loty Barcelona - Kraków są około 23% droższe w południe niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Kraków najtaniej?
Austrian Airlines
Austrian Airlines, Ryanair i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Barcelona-Kraków.
Które połączenie jest najtańsze?
Barcelona - Kraków Balice
Wybierz trasę Barcelona - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Barcelona - Kraków.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
50 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Barcelona - Kraków to 50 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Barcelona - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Barcelona - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
21 mar
14:55
BCN
Lotnisko Barcelona
8h 10min
1 przesiadka
KRK
23:05
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
28 mar
07:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
12h 20min
1 przesiadka
BCN
20:05
Lotnisko Barcelona
328 zł
Ryanair
Ryanair
17 mar
16:25
GRO
Lotnisko Girona
2h 40min
KRK
19:05
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
21 mar
18:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
GRO
20:55
Lotnisko Girona
343 zł
Ryanair
Ryanair
14 mar
21:20
GRO
Lotnisko Girona
2h 40min
KRK
00:00
+1
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
17 mar
19:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
GRO
22:10
Lotnisko Girona
347 zł
Ryanair
Ryanair
17 mar
16:25
GRO
Lotnisko Girona
2h 40min
KRK
19:05
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
21 mar
18:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
GRO
20:55
Lotnisko Girona
343 zł
Ryanair
Ryanair
14 mar
21:20
GRO
Lotnisko Girona
2h 40min
KRK
00:00
+1
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
17 mar
19:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 40min
GRO
22:10
Lotnisko Girona
347 zł
Ryanair
Ryanair
24 kwi
00:05
BCN
Lotnisko Barcelona
2h 50min
KRK
02:55
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
27 kwi
20:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 45min
BCN
22:50
Lotnisko Barcelona
363 zł

Alternatywne trasy Barcelona-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Barcelona - Katowice
Najkrótszy czas lotu
2h 50min
Najniższa cena
370 zł
Palma de Mallorca - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 50min
Najniższa cena
440 zł
Barcelona - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu
7h 40min
Najniższa cena
1 161 zł

Barcelona - loty do:

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do: Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Barcelona - Kraków