Bandżul – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Bandżul – informacje o lotach

Bandżul – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

1 546 zł

Najlepsza cena w obie strony

1 533 zł

Najkrótszy czas lotu

11h 35min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Bandżul w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 1 546 zł (Warszawa Chopina – Bandżul Yundum Intl).
Najlepsza cena za lot Polska – Bandżul w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 1 533 zł (Warszawa Chopina – Bandżul Yundum Intl).
Najkrótszy lot Polska – Bandżul trwa 11h 35min (Warszawa Chopina – Bandżul Yundum Intl).
Bandżul – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Air France oraz TAP AIR PORTUGAL.

Najtańsze loty do miasta Bandżul

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Bandżul
Lotnisko Warszawa Chopina
Bandżul

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Bandżul

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Bandżul (BJL)

Ceny lotów Warszawa - Bandżul są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Bandżul Yundum Intl. Średnia cena wynosi 3 423 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - BANDŻULMaj36% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Bandżul kosztują średnio 2 205 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - BANDŻULWrzesień50% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Bandżul to 5 149 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - BANDŻULMarzec412% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Warszawa Chopina - Bandżul w miesiącu Marzec

Bandżul — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Zazwyczaj Maj to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Bandżul. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 2 205 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Maj, Listopad to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Bandżul. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 2 527 zł.

Najtańsze oferty lotów z miasta Bandżul (Polska) można znaleźć na 60 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 3 423 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Bandżul można znaleźć w dowolnym czasie. W ciągu ostatnich 72 godzin nasi użytkownicy znaleźli loty w cenie już od 1 533 zł.

Nasze dane pokazują, że wtorek to najtańszy dzień na lot Polska - Bandżul. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 2 544 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Z naszych danych wynika, że niedziela dzień, kiedy loty Polska - Bandżul są droższe, a ich średnia cena wynosi około 3 448 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

Nasze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Bandżul. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Bandżul, zaczynają się wtedy od 1 752 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Rano to nie najlepsza pora dnia na zakup biletów, ponieważ kosztują one wtedy średnio 3 023 zł. Ceny mogą się różnić w zależności od pory roku i lotniska wylotu.



Bandżul — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Bandżul znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW01:55Warszawa Chopina
21h 35min
3 przesiadki
BJL23:30Bandżul Yundum Intl
8 lis
BJL21:40Bandżul Yundum Intl
19h 00min
2 przesiadki
WAW16:40Warszawa Chopina
1 533 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW02:15Warszawa Chopina
21h 15min
3 przesiadki
BJL23:30Bandżul Yundum Intl
8 lis
BJL21:40Bandżul Yundum Intl
19h 00min
2 przesiadki
WAW16:40Warszawa Chopina
1 689 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 paź
WAW03:10Warszawa Chopina
20h 20min
4 przesiadki
BJL23:30Bandżul Yundum Intl
8 lis
BJL21:40Bandżul Yundum Intl
19h 00min
2 przesiadki
WAW16:40Warszawa Chopina
1 734 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 wrz
WAW12:10Warszawa Chopina
35h 20min
3 przesiadki
BJL23:30Bandżul Yundum Intl
27 wrz
BJL22:30Bandżul Yundum Intl
41h 40min
3 przesiadki
WAW16:10Warszawa Chopina
1 757 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW14:30Warszawa Chopina
26h 30min
2 przesiadki
BJL17:00Bandżul Yundum Intl
7 lis
BJL16:00Bandżul Yundum Intl
25h 10min
2 przesiadki
WAW17:10Warszawa Chopina
1 806 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
21h 30min
3 przesiadki
BJL23:30Bandżul Yundum Intl
8 lis
BJL21:40Bandżul Yundum Intl
36h 30min
3 przesiadki
WAW10:10Warszawa Chopina
1 851 zł
Znajdź podobne

Bandżul – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Bandżul w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Air France i TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
31 paź
WAW05:20Warszawa Chopina
11h 35min
1 przesiadka
BJL16:55Bandżul Yundum Intl
1 546 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 paź
WAW09:00Warszawa Chopina
37h 40min
3 przesiadki
BJL22:40Bandżul Yundum Intl
1 586 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 paź
WAW09:00Warszawa Chopina
37h 40min
3 przesiadki
BJL22:40Bandżul Yundum Intl
1 613 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta Bandżul?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Bandżul

Które linie latają do miasta Bandżul?

Szukając ofert lotów Polska – Bandżul, większość użytkowników momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak Enter Air, Air France, TAP AIR PORTUGAL i Brussels Airlines. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty Air France do miasta Bandżul

Air France oferuje 3 loty w kierunku Bandżul tygodniowo. Najpopularniejszym miastem wylotu jest Paryż Charles de Gaulle, a najtańszy bilet w obie strony (Warszawa Chopina – Bandżul) znaleziony w ciągu ostatnich 72 godzin na momondo kosztował 3 778 zł. Linie Air France mają średnią ocenę 7,7 na podstawie 168 opinii użytkowników.


Bandżul — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Bandżul
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena2 043 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Bandżul


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Bandżul). Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Bandżul tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Bandżul dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Bandżul, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.