Loty Europa Polska Kraków Aarhus - Kraków

Tanie loty Aarhus - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Aarhus - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Aarhus - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Austrian Airlines
Austrian Airlines
07 sty
AAR
16:50
Lotnisko Aarhus Tirstrup
46h 15min
2 przesiad.
15:05
+2
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Austrian Airlines
06 lut
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
38h 35min
2 przesiad.
22:35
+1
AAR
Lotnisko Aarhus Tirstrup
1 068 PLN
Lufthansa
Lufthansa
19 gru
AAR
11:55
Lotnisko Aarhus Tirstrup
12h 15min
2 przesiad.
00:10
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
08 sty
KRK
18:20
Lotnisko Kraków Balice
6h 15min
2 przesiad.
00:35
+1
AAR
Lotnisko Aarhus Tirstrup
1 375 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
18 lis
AAR
11:55
Lotnisko Aarhus Tirstrup
10h 30min
2 przesiad.
22:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Austrian Airlines
19 lis
KRK
16:15
Lotnisko Kraków Balice
6h 20min
2 przesiad.
22:35
AAR
Lotnisko Aarhus Tirstrup
1 473 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
18 lis
AAR
11:55
Lotnisko Aarhus Tirstrup
10h 30min
2 przesiad.
22:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Austrian Airlines
19 lis
KRK
16:15
Lotnisko Kraków Balice
6h 20min
2 przesiad.
22:35
AAR
Lotnisko Aarhus Tirstrup
1 473 PLN
Lufthansa
Lufthansa
19 gru
AAR
11:55
Lotnisko Aarhus Tirstrup
12h 15min
2 przesiad.
00:10
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
08 sty
KRK
18:20
Lotnisko Kraków Balice
6h 15min
2 przesiad.
00:35
+1
AAR
Lotnisko Aarhus Tirstrup
1 375 PLN
Lufthansa
Lufthansa
17 gru
AAR
11:55
Lotnisko Aarhus Tirstrup
12h 40min
2 przesiad.
00:35
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
02 sty
KRK
18:20
Lotnisko Kraków Balice
17h 10min
2 przesiad.
11:30
+1
AAR
Lotnisko Aarhus Tirstrup
1 769 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Aarhus-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Aarhus - Kraków to styczeń. Najdroższa pora to marzec.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
rano
Loty Aarhus - Kraków są około 0% droższe rano niż rano.
Które połączenie jest najtańsze?
Aarhus Tirstrup - Kraków Balice
Wybierz trasę Aarhus Tirstrup - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Aarhus - Kraków.
AAR
Aarhus Tirstrup
KRK
Kraków Balice

Informacje o trasie Kraków-Aarhus

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Aarhus-Kraków
Najkrótszy czas lotu 12 godz. 40 min Najszybszy lot Aarhus-Kraków zajmuje 12 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Aarhus-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Aarhus Tirstrup - Kraków Balice.
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Alternatywne trasy Aarhus-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kopenhaga - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
113 PLN
Aalborg - Kraków
Najkrótszy czas lotu
10h 20min
Najniższa cena
495 PLN
Kopenhaga - Katowice
Najkrótszy czas lotu
6h 30min
Najniższa cena
569 PLN

Aarhus - loty do:

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do: Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Aarhus - Kraków