Tanie loty na trasie Alicante – Kraków od 80 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Alicante

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Alicante-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę857 złNajlepsza oferta na podróż Alicante – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 857 zł. Najlepsza cena lotu Alicante – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 80 zł.
Najkrótszy czas lotu3h 00minNajszybszy lot Alicante-Kraków zajmuje 3h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Alicante-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Alicante - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Alicante - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Alicante – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Alicante - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Alicante – Kraków są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Alicante – Kraków są najtańsze?

po południu

Loty Alicante - Kraków są około 40% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Alicante – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Alicante-Kraków.

Która trasa podróży Alicante – Kraków jest najtańsza?

Alicante - Kraków Balice

Wybierz trasę Alicante - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Alicante - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Alicante – Kraków?

45 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Alicante - Kraków to 45 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Alicante - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Alicante - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
7 lut
ALC07:35Alicante
3h 15min
KRK10:50Kraków Balice
9 lut
KRK02:45Kraków Balice
3h 20min
ALC06:05Alicante
Kilka linii lotniczych
26 lut
ALC14:25Alicante
25h 55min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
2 mar
KRK16:50Kraków Balice
21h 00min
1 przesiadka
ALC13:50Alicante
Kilka linii lotniczych
26 lut
ALC15:40Alicante
24h 40min
2 przesiadki
KRK16:20Kraków Balice
2 mar
KRK16:50Kraków Balice
21h 00min
1 przesiadka
ALC13:50Alicante
Ryanair
7 lut
ALC07:35Alicante
3h 15min
KRK10:50Kraków Balice
9 lut
KRK13:35Kraków Balice
24h 15min
1 przesiadka
ALC13:50Alicante
Kilka linii lotniczych
1 lut
ALC16:05Alicante
26h 45min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
7 lut
KRK07:15Kraków Balice
25h 05min
1 przesiadka
ALC08:20Alicante
Ryanair
4 lut
ALC06:45Alicante
3h 15min
KRK10:00Kraków Balice
10 lut
KRK07:15Kraków Balice
6h 35min
1 przesiadka
ALC13:50Alicante

Znajdź najtańsze oferty lotów Alicante - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Alicante – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
5 lut
ALC15:50Alicante
26h 55min
1 przesiadka
KRK18:45Kraków Balice
Ryanair
29 sty
ALC14:25Alicante
25h 55min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
Ryanair
29 sty
ALC14:25Alicante
28h 34min
2 przesiadki
KRK18:59Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Alicante – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Alicante – Kraków
Kilka linii lotniczych
28 sty
ALC14:50Alicante
27h 55min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
30 sty
KRK14:45Kraków Balice
21h 40min
2 przesiadki
ALC12:25Alicante
Ryanair
29 sty
ALC14:25Alicante
25h 55min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
31 sty
KRK03:40Kraków Balice
3h 20min
ALC07:00Alicante
Kilka linii lotniczych
28 sty
ALC14:50Alicante
27h 55min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
30 sty
KRK14:45Kraków Balice
21h 40min
2 przesiadki
ALC12:25Alicante
Ryanair
28 sty
ALC06:45Alicante
3h 15min
KRK10:00Kraków Balice
30 sty
KRK15:30Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
ALC05:05Alicante
Kilka linii lotniczych
29 sty
ALC04:50Alicante
31h 55min
2 przesiadki
KRK12:45Kraków Balice
31 sty
KRK01:10Kraków Balice
14h 55min
1 przesiadka
ALC16:05Alicante
Ryanair
29 sty
ALC14:25Alicante
28h 34min
2 przesiadki
KRK18:59Kraków Balice
31 sty
KRK01:30Kraków Balice
16h 05min
2 przesiadki
ALC17:35Alicante

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Alicante – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Alicante – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 382 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8

Loty Ryanair: Alicante – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Alicante – Kraków
Ryanair
7 lut
ALC07:35Alicante
3h 15min
KRK10:50Kraków Balice
9 lut
KRK02:45Kraków Balice
3h 20min
ALC06:05Alicante
Ryanair
7 lut
ALC07:35Alicante
3h 15min
KRK10:50Kraków Balice
9 lut
KRK13:35Kraków Balice
24h 15min
1 przesiadka
ALC13:50Alicante
Ryanair
4 lut
ALC06:45Alicante
3h 15min
KRK10:00Kraków Balice
10 lut
KRK07:15Kraków Balice
6h 35min
1 przesiadka
ALC13:50Alicante

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Alicante – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Alicante – Kraków Balice, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Alicante – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Alicante i Kraków Balice dzieli dystans 2071,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 3h 15min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Alicante-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Walencja - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena163 zł
Loty Walencja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena183 zł
Loty Alicante - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena219 zł
Loty Walencja - Katowice
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena247 zł
Loty Walencja - Poznań
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena271 zł
Loty Alicante - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena227 zł
Loty Alicante - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena251 zł
Loty Walencja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena187 zł
Loty Alicante - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena263 zł
Loty Castellón de la Plana - Poznań
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena526 zł
Loty Alicante - Katowice
Najkrótszy czas lotu21h 50min
Najniższa cena263 zł
Loty Walencja - Lublin
Najkrótszy czas lotu14h 00min
Najniższa cena1 021 zł

Loty podobne do tych na trasie Alicante – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Alicante – Kraków