Loty Europa Polska Kraków Aalborg - Kraków

Tanie loty Aalborg - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Aalborg - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Aalborg - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
KLM
KLM
13 gru
AAL
13:10
Lotnisko Aalborg
4h 00min
1 przesiadka
17:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
KLM
25 gru
KRK
12:40
Lotnisko Kraków Balice
10h 40min
1 przesiadka
23:20
AAL
Lotnisko Aalborg
850 PLN
KLM
KLM
12 gru
AAL
07:00
Lotnisko Aalborg
5h 10min
1 przesiadka
12:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
KLM
25 gru
KRK
12:40
Lotnisko Kraków Balice
10h 40min
1 przesiadka
23:20
AAL
Lotnisko Aalborg
932 PLN
KLM
KLM
06 lis
AAL
07:00
Lotnisko Aalborg
5h 10min
1 przesiadka
12:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
KLM
10 lis
KRK
12:40
Lotnisko Kraków Balice
23h 50min
1 przesiadka
12:30
+1
AAL
Lotnisko Aalborg
1 017 PLN
KLM
KLM
13 gru
AAL
13:10
Lotnisko Aalborg
4h 00min
1 przesiadka
17:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
KLM
25 gru
KRK
12:40
Lotnisko Kraków Balice
10h 40min
1 przesiadka
23:20
AAL
Lotnisko Aalborg
850 PLN
KLM
KLM
12 gru
AAL
07:00
Lotnisko Aalborg
5h 10min
1 przesiadka
12:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
KLM
25 gru
KRK
12:40
Lotnisko Kraków Balice
10h 40min
1 przesiadka
23:20
AAL
Lotnisko Aalborg
932 PLN
KLM
KLM
17 lis
AAL
07:00
Lotnisko Aalborg
16h 30min
1 przesiadka
23:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
KLM
22 lis
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
12:30
AAL
Lotnisko Aalborg
1 060 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Aalborg-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Aalborg - Kraków to listopad. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
rano
Loty Aalborg - Kraków są około 58% droższe w południe niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Kraków najtaniej?
Ryanair
Ryanair, KLM i Norwegian Air International to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Aalborg-Kraków.
Które połączenie jest najtańsze?
Aalborg - Kraków Balice
Wybierz trasę Aalborg - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Aalborg - Kraków.
AAL
Aalborg
KRK
Kraków Balice
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
54 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Aalborg - Kraków to 54 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Aalborg

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Aalborg-Kraków
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 10 min Najszybszy lot Aalborg-Kraków zajmuje 5 godz. 10 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Aalborg-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Aalborg - Kraków Balice.
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Aalborg - loty do:

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do: Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Aalborg - Kraków