Rezerwuj loty z Porter Airlines

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 27.9
wt. 4.10

Fakty o Porter Airlines

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Porter Airlines

Najtańsza trasa

310 zł

Najpopularniejsza trasa

YTZ - EWR

Najkrótszy lot

0h 56min

Najdłuższy lot

6h 18min
Najtańsze połączenie Porter Airlines na trasie Boston Logan Intl – Toronto Island kosztuje 310 zł
Trasa Toronto Island – Newark-Liberty jest obecnie najpopularniejsza w liniach Porter Airlines
Najkrótszy lot liniami Porter Airlines trwa 0h 56min i odbywa się na trasie Windsor (YQG) – Toronto (YTZ)
Najdłuższy lot liniami Porter Airlines na trasie Newark (EWR) – Montreal (YUL) trwa 6h 18min

Porter Airlines – opinie

7,6
DobryNa podstawie 45 zweryfikowanych opinii gości
8,6Załoga
7,9Wejście na pokład
6,5Rozrywka
7,7Jedzenie
7,6Ogólnie
8,2Komfort

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Porter Airlines

Porter Airlines nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Porter Airlines obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska St John's. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii PAL Airlines.

Toronto Island, Ottawa i Montreal Pierre Elliott Trudeau Intl to główne porty lotnicze obsługiwane przez Porter Airlines. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Porter Airlines w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Porter Airlines za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Porter Airlines włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Porter Airlines pod numerem +1 888 619 8622 lub odwiedzając stronę flyporter.com.

Aktualnie lot na trasie Montreal Pierre Elliott Trudeau Intl - Toronto Island z 0 przesiadkami za 654 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Porter Airlines. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Porter Airlines, podróż na trasie Toronto Island - Montreal Pierre Elliott Trudeau Intl z 0 przesiadkami za 324 zł jest najtańszą opcją.

Lot Toronto Island - Newark-Liberty za 770 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Porter Airlines. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Porter Airlines odbywa się na trasie Boston Logan Intl - Toronto Island (0 przesiadek) i kosztuje 310 zł.

W liniach Porter Airlines obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 55x40x23 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 43x33x16 cm.


Status lotu Porter Airlines

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Porter Airlines
pt. 9/23