Rezerwuj loty z Salam Air

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 5.10
śr. 12.10

Fakty o Salam Air

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Salam Air

Najtańsza trasa

358 zł

Najpopularniejsza trasa

KWI - DXB

Najkrótszy lot

1h 15min

Najdłuższy lot

24h 25min
Najtańsze połączenie Salam Air na trasie Maskat Seeb – Salalah kosztuje 358 zł
Trasa Kuwejt Kuwait Intl – Dubaj jest obecnie najpopularniejsza w liniach Salam Air
Najkrótszy lot liniami Salam Air trwa 1h 15min i odbywa się na trasie Maskat (MCT) – Dubaj (DXB)
Najdłuższy lot liniami Salam Air na trasie Kuwejt (KWI) – Dubaj (DXB) trwa 24h 25min

Salam Air – opinie

6,8
OKNa podstawie 5 zweryfikowanych opinii gości
5,2Rozrywka
6,8Ogólnie
8,0Komfort
6,8Wejście na pokład
8,4Załoga
8,0Jedzenie

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Salam Air

Salam Air nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Salam Air obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Stambuł-Sabiha Gökçen. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii ITA Airways.

Salalah, Maskat Seeb i Teheran Imam Khomeini Intl to główne porty lotnicze obsługiwane przez Salam Air. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Salam Air w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Salam Air za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Salam Air włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Salam Air pod numerem +968 2427 2222 lub odwiedzając stronę salamair.com.

Aktualnie lot na trasie Maskat Seeb - Salalah z 0 przesiadkami za 697 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Salam Air. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Salam Air, podróż na trasie Maskat Seeb - Salalah z 0 przesiadkami za 358 zł jest najtańszą opcją.

Lot Kuwejt Kuwait Intl - Maskat Seeb za 706 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Salam Air. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Salam Air odbywa się na trasie Kuwejt Kuwait Intl - Dubaj (1 przesiadka) i kosztuje 373 zł.

W liniach Salam Air obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 160 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 56x45x25 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 33x25x20 cm.


Popularne kierunki Salam Air

Znajdź loty Salam Air w tych popularnych miastach

Status lotu Salam Air

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Salam Air
pt. 9/30