Rezerwuj loty z Caribbean Airlines

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 12.10
śr. 19.10

Fakty o Caribbean Airlines

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Caribbean Airlines

Najtańsza trasa

98 zł

Najpopularniejsza trasa

JFK - MBJ

Najkrótszy lot

0h 25min

Najdłuższy lot

25h 25min
Najtańsze połączenie Caribbean Airlines na trasie Port-of-Spain Piarco – Scarborough ANR Robinson Intl kosztuje 98 zł
Trasa Nowy Jork-JFK – Montego Bay Sangster Intl jest obecnie najpopularniejsza w liniach Caribbean Airlines
Najkrótszy lot liniami Caribbean Airlines trwa 0h 25min i odbywa się na trasie Port-of-Spain (POS) – Scarborough (TAB)
Najdłuższy lot liniami Caribbean Airlines na trasie Miami (MIA) – Bridgetown (BGI) trwa 25h 25min

Caribbean Airlines – opinie

7,7
DobryNa podstawie 16 zweryfikowanych opinii gości
6,7Rozrywka
6,9Jedzenie
7,9Załoga
7,8Komfort
7,7Ogólnie
7,8Wejście na pokład

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami Caribbean Airlines

Caribbean Airlines nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Caribbean Airlines obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Nowy Jork-JFK. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii JetBlue.

Port-of-Spain Piarco, Scarborough ANR Robinson Intl i Bridgetown Grantley Adams Intl to główne porty lotnicze obsługiwane przez Caribbean Airlines. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Caribbean Airlines w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Caribbean Airlines za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Caribbean Airlines włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Caribbean Airlines pod numerem + 1 800 523 5585 lub odwiedzając stronę caribbean-airlines.com.

Aktualnie lot na trasie Port-of-Spain Piarco - Scarborough ANR Robinson Intl z 0 przesiadkami za 226 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Caribbean Airlines. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Caribbean Airlines, podróż na trasie Port-of-Spain Piarco - Scarborough ANR Robinson Intl z 0 przesiadkami za 98 zł jest najtańszą opcją.

Lot Port-of-Spain Piarco - Bridgetown Grantley Adams Intl za 871 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Caribbean Airlines. Wiąże się on z 1 przesiadką. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Caribbean Airlines odbywa się na trasie Port-of-Spain Piarco - Bridgetown Grantley Adams Intl (1 przesiadka) i kosztuje 359 zł.

W liniach Caribbean Airlines obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 157 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 114 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 91 cm.


Status lotu Caribbean Airlines

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Caribbean Airlines
pt. 10/7