Wypożyczalnie samochodów Sankt Petersburg, Rosja

Sankt Petersburg, Rosja tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Sankt Petersburg, SPE, Rosja
13 maj — 20 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Sankt Petersburg, SPE, Rosja
czw 13.5
Południe
czw 20.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Sankt Petersburg

Sankt Petersburg, Rosja - wszystkie największe wypożyczalnie
10,0
Znakomity
1 opinia2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
0,0
Fatalna
8 lokalizacji
0,0
Fatalna
5 lokalizacji
0,0
Fatalna
5 lokalizacji
0,0
Fatalna
4 lokalizacji
0,0
Fatalna
4 lokalizacji
0,0
Fatalna
3 lokalizacji
0,0
Fatalna
3 lokalizacji

Sankt Petersburg, Rosja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo

Wynajem samochodów Sankt Petersburg

W tym roku maj to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Sankt Petersburg 13 razy.

Sankt Petersburg – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Sankt Petersburg, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Avis, Budget i Thrifty. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Sankt Petersburg?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Avis. Wynajem auta w mieście Sankt Petersburg kosztuje średnio 171 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 117 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Sankt Petersburg oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Sankt Petersburg?

W mieście Sankt Petersburg, Rosja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Avis (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Avis Sankt Petersburg, Rosja, zwykle znajdują oferty za 171 zł/dzień.

Sankt Petersburg, Rosja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

60 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Sankt Petersburg. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Sankt Petersburg, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Sankt Petersburg, Rosja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu maj?

Podróżujący do miasta Sankt Petersburg w takim miesiącu jak maj mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 10°C i opadów rzędu 40 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

maj – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Sankt Petersburg – maj to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Sankt Petersburg. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Sankt Petersburg i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Volkswagen Polo i Class Compact SUV.

Czy pogoda w mieście Sankt Petersburg jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Petersburg?

maj to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Petersburg waha się w granicach 10°C, a opady wynoszą 40 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Sankt Petersburg.


Samochody w innych miastach - Rosja

Rosja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Moskwa, Nowosybirsk czy Kaliningrad

Zacznij planować swoją podróż do: Sankt Petersburg