Tani wynajem aut Sankt Petersburg, Rosja

Sankt Petersburg, Rosja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Sankt Petersburg, SPE, Rosja
3 lis — 10 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Sankt Petersburg, SPE, Rosja
śr 3.11
Południe
śr 10.11
Południe
Wiek kierowcy:

Sankt Petersburg, Rosja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

113 zł - 207 zł

Wszystkie typy samochodów

124 zł - 364 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Sankt Petersburg, Rosja wynosi 116 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 3%, zaczynającymi się już od 113 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 15% tańszy niższe od średnich cen w mieście Sankt Petersburg. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Sankt Petersburg zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Sankt Petersburg

Sankt Petersburg, Rosja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
8 lokalizacji
6 lokalizacji
5 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Sankt Petersburg, Rosja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo

Wynajem samochodów Sankt Petersburg

W tym roku Październik to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Sankt Petersburg 11 razy.

Sankt Petersburg – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Sankt Petersburg, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnia samochodów, która przeprowadza dokładne czyszczenie aut, to Avis. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Sankt Petersburg?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Avis. Wynajem auta w mieście Sankt Petersburg kosztuje średnio 179 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 123 zł za dzień.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Sankt Petersburg?

W mieście Sankt Petersburg, Rosja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Avis (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Avis Sankt Petersburg, Rosja, zwykle znajdują oferty za 179 zł/dzień.

Sankt Petersburg, Rosja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

60 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Sankt Petersburg. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Sankt Petersburg, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Sankt Petersburg?

Zgodnie z naszymi danymi Hyundai Accent to najczęściej wybierany samochód w mieście Sankt Petersburg. Nasi użytkownicy znaleźli oferty wypożyczenia Hyundai Accent już za 66 zł na dzień w mieście Sankt Petersburg, choć zazwyczaj wynajęcie kosztuje ok. 133 zł za dzień. Inny popularny typ samochodu do wynajęcia w mieście Sankt Petersburg to Volkswagen Polo, za który zapłacimy średnio 127 zł za dzień, jednak można również znaleźć oferty już za 60 zł za dzień.

Sankt Petersburg, Rosja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Podróżujący do miasta Sankt Petersburg w takim miesiącu jak Październik mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 5 °C i opadów rzędu 50 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Sankt Petersburg – Październik to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Sankt Petersburg. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Sankt Petersburg i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Volkswagen Polo i Hyundai i10.

Czy pogoda w mieście Sankt Petersburg jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Petersburg?

Październik to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Petersburg waha się w granicach 5 °C, a opady wynoszą 50 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Sankt Petersburg.


Samochody w innych miastach - Rosja

Rosja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Moskwa, Nowosybirsk czy Kaliningrad

Zacznij planować swoją podróż do: Sankt Petersburg