Tani wynajem aut Sankt Petersburg, Rosja

Sankt Petersburg, Rosja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Sankt Petersburg, SPE, Rosja
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Sankt Petersburg, SPE, Rosja
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Sankt Petersburg, Rosja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

110 zł - 203 zł

Wszystkie typy samochodów

122 zł - 356 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Sankt Petersburg, Rosja wynosi 113 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 4%, zaczynającymi się już od 110 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 15% tańszy niższe od średnich cen w mieście Sankt Petersburg. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Sankt Petersburg zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Sankt Petersburg

Sankt Petersburg, Rosja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
8 lokalizacji
5 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Sankt Petersburg, Rosja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo

Wynajem samochodów Sankt Petersburg

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Sankt Petersburg 13 razy.

Sankt Petersburg – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Sankt Petersburg, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnia samochodów, która przeprowadza dokładne czyszczenie aut, to Avis. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Sankt Petersburg?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Avis. Wynajem auta w mieście Sankt Petersburg kosztuje średnio 175 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 120 zł za dzień.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Sankt Petersburg?

W mieście Sankt Petersburg, Rosja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Avis (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Avis Sankt Petersburg, Rosja, zwykle znajdują oferty za 175 zł/dzień.

Sankt Petersburg, Rosja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

60 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Sankt Petersburg. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Sankt Petersburg, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Sankt Petersburg, Rosja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Sankt Petersburg w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 17 °C i opadów rzędu 60 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Sankt Petersburg – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Sankt Petersburg jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Petersburg?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Petersburg waha się w granicach 17 °C, a opady wynoszą 60 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Sankt Petersburg.


Samochody w innych miastach - Rosja

Rosja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Moskwa, Nowosybirsk czy Kaliningrad

Zacznij planować swoją podróż do: Sankt Petersburg