Wypożyczalnie samochodów Sankt Petersburg

Sankt Petersburg tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Sankt Petersburg, SPE, Rosja
4 mar — 11 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Sankt Petersburg, SPE, Rosja
czw 4.3
Południe
czw 11.3
Południe

Wypożyczalnie samochodów Sankt Petersburg

Sankt Petersburg - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 8.2

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Przeciętny – 2.0

Ocena bazuje na 1 opinii


Sankt Petersburg — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Sankt Petersburg Petersburg-Pułkowo

Wynajem samochodów Sankt Petersburg

W tym roku luty to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Sankt Petersburg 13 razy.

Sankt Petersburg – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Sankt Petersburg, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Avis, Budget i Thrifty. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Sankt Petersburg?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Avis. Wynajem auta w mieście Sankt Petersburg kosztuje średnio 167 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 114 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Sankt Petersburg oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Sankt Petersburg?

W mieście Sankt Petersburg najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Avis (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Avis Sankt Petersburg, zwykle znajdują oferty za 167 zł/dzień.

Sankt Petersburg – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

60 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Sankt Petersburg. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Sankt Petersburg, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Sankt Petersburg, Rosja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu luty?

Podróżujący do miasta Sankt Petersburg w takim miesiącu jak luty mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie -8°C i opadów rzędu 20 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

luty – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

W miesiącach takich jak luty najlepszą opcją może być wynajem SUV-a z napędem na cztery koła w przypadku podróży do miasta Sankt Petersburg. W tym okresie częste są minusowe temperatury, śnieg oraz lód na drogach.

Czy pogoda w mieście Sankt Petersburg jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Petersburg?

luty to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Petersburg waha się w granicach -8°C, a opady wynoszą 20 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Sankt Petersburg.


Samochody w innych miastach - Rosja

Rosja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Moskwa, Nowosybirsk czy Kaliningrad

Zacznij planować swoją podróż do: Sankt Petersburg