Wynajem samochodów Moskwa, Moscow

Moskwa, Moscow – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Moskwa, Moscow, Rosja
30 wrz — 7 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Moskwa, Moscow, Rosja
pt. 30.9
Południe
pt. 7.10
Południe
Wiek kierowcy:

Moskwa, Moscow oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Moskwa – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

91 zł - 213 zł

Wszystkie typy samochodów

146 zł - 375 zł

The average price of a Małe rental in Moskwa, Rosji is 134 zł. The cheapest time to rent a Małe in Moskwa, Rosji is in lutego. The price is 33% lower than the rest of the year at just 91 zł per day. A Małe rental is typically 30% tańszy than the average car rental in Moskwa. The average price of a vehicle rental in Moskwa can vary based on a number of factors including supply, popularity of the vehicle, and how far out you book your rental car.


Moskwa – wypożyczalnie samochodów

Moskwa, Moscow - wszystkie największe wypożyczalnie
10 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0
4 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0
16 lokalizacji
15 lokalizacji
15 lokalizacji
14 lokalizacji
13 lokalizacji
11 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Moskwa

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Moskwa.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

TIS Car

Popularne typy samochodów

Economy, Luxury, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

120 zł
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Moskwa znalezioną na momondo jest w tym miesiącu TIS Car. Pozostałe popularne firmy to Europcar i keddy by Europcar
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Moskwa oferowały następujące typy samochodów: Economy, Luxury, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Moskwa to 120 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 169 zł/dzień.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Moskwa – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Plac Puszkina26,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Plac Puszkina28,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Plac Puszkina42,9 km

Moskwa – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Moskwa – najpopularniejsze hotele

Moskwa – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Moskwa - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Moskwa – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje keddy by Europcar. Wypożyczalnia dysponuje 16 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione na momondo wynosiły 77 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 83 zł za dzień.

Większość wypożyczalni działających w mieście Moskwa daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Europcar, Budget czy Avis – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

O tej porze roku Moskwa charakteryzuje się średnimi temperaturami na poziomie -2 °C oraz średnimi opadami wynoszącymi 40 mm. Dlatego jeśli Październik to miesiąc, na który planujesz swój wyjazd, najlepszą opcją wynajmu samochodu jest SUV. Wypożyczenie SUV-a gwarantuje, że łatwo i bezpiecznie będziesz poruszać się ośnieżonymi i oblodzonymi ulicami miasta Moskwa. Wynajem samochodu z klasy SUV kosztuje średnio 316 zł dziennie w mieście Moskwa.

Moskwa, Rosja oferuje 10 punktów wynajmu prowadzone przez Europcar. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 168 zł.

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Moskwa wynoszą 60 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 130 km/h.

Podróżujący do miasta Moskwa w takim miesiącu jak Wrzesień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 10 °C i opadów rzędu 50 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Moskwa i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Moscow to średnie temperatury w granicach 10 °C i opady rzędu 50 mm.


Zacznij planować swoją podróż do: Moskwa


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.