Informacje
Najnowsze oferty
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Chorzów, śląskie

Chorzów, śląskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Chorzów, Polska
17 maj — 24 maj
Chorzów, Polska
pt. 17.5
Południe
pt. 24.5
Południe
Wiek kierowcy:
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Chorzów, śląskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Chorzów, śląskie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna171 zł/dzień
Klasa kompaktowa109 zł/dzień
Klasa średnia119 zł/dzień
Klasa Mini99 zł/dzień
Auto luksusowe369 zł/dzień
Kompaktowy SUV128 zł/dzień
Kompaktowe kombi188 zł/dzień
Średni SUV228 zł/dzień
Kombi klasy średniej238 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Chorzów, śląskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Chorzów – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

60 zł - 112 zł

Wszystkie typy samochodów

89 zł - 219 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Chorzów, Polski wynosi 80 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 60 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 43% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorzów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorzów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Chorzów znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Chorzów, Polski wynosi 142 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 93 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 3% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorzów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorzów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Chorzów znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Chorzów, Polski wynosi 383 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 219 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 64% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorzów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorzów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Chorzów, Polski wynosi 160 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 84 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 15% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorzów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorzów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Chorzów znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Chorzów, Polski wynosi 333 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 177 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 59% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chorzów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chorzów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

99 zł/dzień

17 maj - 19 maj
Kia Picanto
Volkswagen Golf
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

109 zł/dzień

10 cze - 22 cze
Volkswagen Golf
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

171 zł/dzień

10 cze - 22 cze
Opel Corsa

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Chorzów

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Chorzów.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Chorzów jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Chorzów można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Flex To Go. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 27 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Chorzów to 41 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Chorzów?

Samochody Kia Sportage i Renault Trafic to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Chorzów (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Kia Sportage w mieście Chorzów zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 93 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 73 zł/dzień. Ceny za wynajem Renault Trafic również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 267 zł/dzień, z okazjami już od 189 zł/dzień.

Chorzów – wypożyczalnie samochodów

Chorzów, śląskie - wszystkie największe wypożyczalnie

SURPRICE CAR RENTAL

4 lokalizacje

RENTIS

3 lokalizacje

Express Rent a Car

2 lokalizacje

Go Rental

1 lokalizacja

Kaizen Rent A Car Inc

1 lokalizacja

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Chorzów

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Chorzów.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Flex To Go

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Intermediate

Najtańszy samochód na wynajem

39 zł

Najpopularniejszy model

Kia Sportage
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Chorzów znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Flex To Go. Pozostałe popularne firmy to Go Rental i SURPRICE CAR RENTAL
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Chorzów oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Intermediate.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Chorzów to 39 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 54 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Chorzów w ciągu ostatnich 7 dni był Kia Sportage. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Renault Trafic.

Chorzów – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Chorzów - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Chorzów, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

91 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Czerwiec) w mieście Chorzów. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 64 zł. 94 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Chorzów, jednak w miesiącu Czerwiec zdarzają się ceny wysokości 39 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Chorzów, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Chorzów wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 140 km/h.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Kia XCeed w mieście Chorzów?

Czy pogoda w mieście Chorzów jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu śląskie?

śląskie to region w którym średnie temperatury (Maj) wahają się w granicach 12 °C, a opady 80 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Chorzów.

samochody w: Chorzów – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Chorzów – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Chorzów – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Chorzów – dostępnych jest 11 operatorów (dane na maja 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Chorzów?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Chorzów). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Chorzów: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Chorzów: przy wynajmie samochodu w wszyscy kierowcy muszą okazać ważne prawo jazdy. Międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu jest wymagane, jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu i może być konieczne, aby uniknąć ryzyka potencjalnej grzywny. W przypadku wynajmu za granicą konieczne może być również przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z wypożyczalnią, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Chorzów – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Chorzów – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Chorzów – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Chorzów – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Chorzów – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Chorzów – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Chorzów)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pt. 17.5
Południe
pt. 24.5
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Chorzów – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Popularne wypożyczalnie samochodów w Chorzowie