Tanie loty na trasie Wrocław – Sri Lanka od 3 420 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Sri Lanka-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Sri Lanka

Najkrótszy czas lotu

21h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Wrocław-Sri Lanka zajmuje 21h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Sri Lanka. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Kolombo Bandaranayike Intl.

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Sri Lanka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Sri Lanka?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Wrocław-Sri Lanka.

Która trasa podróży Wrocław – Sri Lanka jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Kolombo Bandaranayike Intl

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Kolombo Bandaranayike Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Sri Lanka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Sri Lanka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Sri Lanka, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
8 wrz
WRO04:45Wrocław-Strachowice
28h 05min
2 przesiadki
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
15 wrz
CMB16:15Kolombo Bandaranayike Intl
30h 20min
2 przesiadki
WRO22:35Wrocław-Strachowice
3 420 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 cze
WRO04:45Wrocław-Strachowice
28h 05min
2 przesiadki
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
25 cze
CMB16:15Kolombo Bandaranayike Intl
17h 30min
2 przesiadki
WRO09:45Wrocław-Strachowice
3 476 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 cze
WRO01:30Wrocław-Strachowice
33h 30min
3 przesiadki
CMB11:00Kolombo Bandaranayike Intl
25 cze
CMB16:35Kolombo Bandaranayike Intl
30h 30min
3 przesiadki
WRO23:05Wrocław-Strachowice
3 691 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 cze
WRO01:30Wrocław-Strachowice
33h 30min
3 przesiadki
CMB11:00Kolombo Bandaranayike Intl
24 cze
CMB23:15Kolombo Bandaranayike Intl
23h 50min
2 przesiadki
WRO23:05Wrocław-Strachowice
3 756 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 wrz
WRO10:50Wrocław-Strachowice
22h 00min
2 przesiadki
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
14 wrz
CMB23:50Kolombo Bandaranayike Intl
22h 45min
2 przesiadki
WRO22:35Wrocław-Strachowice
3 945 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sie
WRO11:05Wrocław-Strachowice
21h 45min
2 przesiadki
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
20 sie
CMB16:15Kolombo Bandaranayike Intl
30h 20min
2 przesiadki
WRO22:35Wrocław-Strachowice
4 267 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wrocław – Sri Lanka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wrocław – Sri Lanka
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO08:10Wrocław-Strachowice
26h 50min
3 przesiadki
CMB11:00Kolombo Bandaranayike Intl
18 cze
CMB23:15Kolombo Bandaranayike Intl
23h 50min
2 przesiadki
WRO23:05Wrocław-Strachowice
4 005 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO08:10Wrocław-Strachowice
16h 35min
2 przesiadki
CMB00:45Kolombo Bandaranayike Intl
18 cze
CMB23:15Kolombo Bandaranayike Intl
23h 50min
2 przesiadki
WRO23:05Wrocław-Strachowice
4 147 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO04:50Wrocław-Strachowice
28h 00min
2 przesiadki
CMB08:50Kolombo Bandaranayike Intl
19 cze
CMB16:15Kolombo Bandaranayike Intl
28h 10min
2 przesiadki
WRO20:25Wrocław-Strachowice
4 211 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO08:10Wrocław-Strachowice
22h 40min
3 przesiadki
CMB06:50Kolombo Bandaranayike Intl
19 cze
CMB05:25Kolombo Bandaranayike Intl
29h 35min
3 przesiadki
WRO11:00Wrocław-Strachowice
4 250 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO05:05Wrocław-Strachowice
20h 25min
2 przesiadki
CMB01:30Kolombo Bandaranayike Intl
19 cze
CMB05:25Kolombo Bandaranayike Intl
40h 10min
3 przesiadki
WRO21:35Wrocław-Strachowice
4 520 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 cze
WRO05:05Wrocław-Strachowice
20h 25min
2 przesiadki
CMB01:30Kolombo Bandaranayike Intl
18 cze
CMB20:05Kolombo Bandaranayike Intl
13h 40min
1 przesiadka
WRO09:45Wrocław-Strachowice
6 188 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Sri Lanka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Sri Lanka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 2 172 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Sri Lanka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Sri Lanka, takie jak LOT i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Wrocław-Sri Lanka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kolombo
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena2 544 zł
Loty Kraków - Kolombo
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena2 694 zł
Loty Katowice - Kolombo
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena2 943 zł
Loty Gdańsk - Kolombo
Najkrótszy czas lotu21h 45min
Najniższa cena3 279 zł
Loty Wrocław - Kolombo
Najkrótszy czas lotu21h 45min
Najniższa cena3 476 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Sri Lanka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Sri Lanka

Loty do innych miast: Sri Lanka

Sri Lanka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Wrocław – Sri Lanka. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Wrocław – Sri Lanka tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Wrocław – Sri Lanka.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Wrocław – Sri Lanka, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.