Tanie loty Wilno - Kraków od 49 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Wilno

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wilno-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę825 złNajlepsza cena za lot Wilno – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 825 zł
Najkrótszy czas lotu11h 40minNajszybszy lot Wilno-Kraków zajmuje 11h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wilno-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wilno - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Wilno - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wilno – Kraków są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Wilno - Kraków to Luty. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Wilno – Kraków są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Wilno – Kraków są najtańsze?

rano

Loty Wilno - Kraków są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wilno – Kraków?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Wilno-Kraków.

Która trasa podróży Wilno – Kraków jest najtańsza?

Wilno - Kraków Balice

Wybierz trasę Wilno - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wilno - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wilno - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wilno - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
30 sty
VNO07:00Wilno
23h 30min
1 przesiadka
KRK06:30Kraków Balice
1 lut
KRK07:35Kraków Balice
5h 55min
1 przesiadka
VNO13:30Wilno
Wizz Air
1 lut
VNO02:40Wilno
10h 50min
1 przesiadka
KRK13:30Kraków Balice
7 lut
KRK01:10Kraków Balice
29h 15min
1 przesiadka
VNO06:25Wilno
Ryanair
30 sty
VNO15:20Wilno
25h 55min
2 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice
1 lut
KRK07:15Kraków Balice
23h 35min
2 przesiadki
VNO06:50Wilno
Kilka linii lotniczych
30 sty
VNO15:20Wilno
25h 55min
2 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice
1 lut
KRK07:35Kraków Balice
5h 55min
1 przesiadka
VNO13:30Wilno
Kilka linii lotniczych
25 gru
VNO14:55Wilno
27h 45min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
27 gru
KRK12:50Kraków Balice
28h 55min
1 przesiadka
VNO17:45Wilno
LOT
31 sty
VNO10:15Wilno
3h 10min
1 przesiadka
KRK13:25Kraków Balice
9 lut
KRK00:45Kraków Balice
7h 40min
1 przesiadka
VNO08:25Wilno

Znajdź najtańsze oferty lotów Wilno - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wilno – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
14 gru
VNO04:55Wilno
14h 40min
1 przesiadka
KRK19:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
28 gru
VNO04:55Wilno
11h 30min
2 przesiadki
KRK16:25Kraków Balice
Ryanair
12 gru
VNO06:40Wilno
12h 00min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wilno – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wilno – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 362 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wilno – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wilno – Kraków Balice, takie jak LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Wilno – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Wilno i Kraków Balice dzieli dystans 628,7 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 3h 10min.


Alternatywne trasy Wilno-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wilno - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena203 zł
Loty Kowno - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena260 zł
Loty Wilno - Katowice
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena284 zł
Loty Wilno - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena321 zł
Loty Połąga - Warszawa
Najkrótszy czas lotu21h 40min
Najniższa cena1 438 zł
Loty Wilno - Szczecin
Najkrótszy czas lotu24h 30min
Najniższa cena796 zł

Podobne loty: Wilno – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Wilno – Kraków