Tanie loty na trasie Wiedeń – Katowice od 41 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Katowice-Wiedeń

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wiedeń-Katowice
Znaleziono najlepszą cenę834 złNajlepsza oferta na podróż Wiedeń – Katowice w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 834 zł. Najlepsza cena lotu Wiedeń – Katowice w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 41 zł.
Najkrótszy czas lotu4h 50minNajszybszy lot Wiedeń-Katowice zajmuje 4h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wiedeń-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wiedeń-Schwechat - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Katowice — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Wiedeń - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wiedeń – Katowice są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Wiedeń - Katowice to Czerwiec. Najdroższa pora to Sierpień.

Która trasa podróży Wiedeń – Katowice jest najtańsza?

Wiedeń-Schwechat - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Wiedeń-Schwechat - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wiedeń - Katowice.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wiedeń - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wiedeń - Katowice, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 lut
VIE05:40Wiedeń-Schwechat
4h 50min
1 przesiadka
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
9 lut
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
6h 50min
1 przesiadka
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
Ryanair
7 lut
VIE05:40Wiedeń-Schwechat
4h 50min
1 przesiadka
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
10 lut
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
9h 25min
1 przesiadka
VIE11:10Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
22 lut
VIE09:10Wiedeń-Schwechat
9h 20min
1 przesiadka
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
23 lut
KTW09:00Katowice-Pyrzowice
7h 00min
1 przesiadka
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
14 lut
VIE05:40Wiedeń-Schwechat
36h 50min
2 przesiadki
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
16 lut
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
7h 00min
1 przesiadka
VIE13:25Wiedeń-Schwechat
Ryanair
7 lut
VIE13:40Wiedeń-Schwechat
20h 05min
2 przesiadki
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
10 lut
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
9h 25min
1 przesiadka
VIE11:10Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
7 lut
VIE08:10Wiedeń-Schwechat
25h 35min
2 przesiadki
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
9 lut
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
6h 50min
1 przesiadka
VIE16:00Wiedeń-Schwechat

Znajdź najtańsze oferty lotów Wiedeń - Katowice w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wiedeń – Katowice w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
15 lut
VIE09:10Wiedeń-Schwechat
9h 20min
1 przesiadka
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
17 lut
VIE05:30Wiedeń-Schwechat
35h 15min
2 przesiadki
KTW16:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
15 lut
VIE07:15Wiedeń-Schwechat
26h 55min
2 przesiadki
KTW10:10Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wiedeń – Katowice

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wiedeń – Katowice
Kilka linii lotniczych
7 lut
VIE05:40Wiedeń-Schwechat
4h 50min
1 przesiadka
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
9 lut
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
6h 50min
1 przesiadka
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
Ryanair
7 lut
VIE05:40Wiedeń-Schwechat
4h 50min
1 przesiadka
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
10 lut
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
9h 25min
1 przesiadka
VIE11:10Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
4 lut
VIE09:45Wiedeń-Schwechat
8h 55min
1 przesiadka
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
6 lut
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
12h 00min
1 przesiadka
VIE17:55Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
7 lut
VIE08:10Wiedeń-Schwechat
25h 35min
2 przesiadki
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
9 lut
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
6h 50min
1 przesiadka
VIE16:00Wiedeń-Schwechat
Ryanair
6 lut
VIE02:15Wiedeń-Schwechat
7h 05min
1 przesiadka
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
8 lut
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
4h 45min
1 przesiadka
VIE11:10Wiedeń-Schwechat
Kilka linii lotniczych
6 lut
VIE07:45Wiedeń-Schwechat
26h 45min
2 przesiadki
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
8 lut
KTW14:45Katowice-Pyrzowice
19h 10min
2 przesiadki
VIE09:55Wiedeń-Schwechat

Loty Ryanair: Wiedeń – Katowice

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Wiedeń – Katowice
Ryanair
7 lut
VIE05:40Wiedeń-Schwechat
4h 50min
1 przesiadka
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
10 lut
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
9h 25min
1 przesiadka
VIE11:10Wiedeń-Schwechat
Ryanair
6 lut
VIE02:15Wiedeń-Schwechat
7h 05min
1 przesiadka
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
8 lut
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
4h 45min
1 przesiadka
VIE11:10Wiedeń-Schwechat
Ryanair
7 lut
VIE13:40Wiedeń-Schwechat
20h 05min
2 przesiadki
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
10 lut
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
9h 25min
1 przesiadka
VIE11:10Wiedeń-Schwechat

  • Wiedeń-Schwechat – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Wiedeń-Schwechat i Katowice-Pyrzowice dzieli dystans 298,3 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 4h 00min.


Alternatywne trasy Wiedeń-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wiedeń - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena49 zł
Loty Wiedeń - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena143 zł
Loty Wiedeń - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena65 zł
Loty Wiedeń - Wrocław
Najkrótszy czas lotu16h 35min
Najniższa cena180 zł
Loty Innsbruck - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena556 zł
Loty Linz - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena1 185 zł
Loty Wiedeń - Poznań
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena196 zł
Loty Salzburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena441 zł
Loty Innsbruck - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena752 zł
Loty Linz - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena858 zł
Loty Innsbruck - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu20h 00min
Najniższa cena540 zł
Loty Linz - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena695 zł

Loty podobne do tych na trasie Wiedeń – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wiedeń – Katowice