Cheap flights z White Plains do Wrocław from 3 313 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 5.2
ndz. 12.2

Informacje o trasie Wrocław-White Plains

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń White Plains-Wrocław

Znaleziono najlepszą cenę

21 655 zł

Najkrótszy czas lotu

16h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Wrocław — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot White Plains – Wrocław znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 21 655 zł
Najszybszy lot White Plains-Wrocław zajmuje 16h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów White Plains-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko White Plains Westchester County - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty White Plains - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży White Plains – Wrocław jest najtańsza?

White Plains Westchester County - Wrocław-Strachowice. Wybierz trasę White Plains Westchester County - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami White Plains - Wrocław.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie White Plains - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty White Plains - Wrocław, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
27 lut
HPN13:29White Plains Westchester County
22h 56min
2 przesiadki
WRO12:25Wrocław-Strachowice
13 mar
WRO08:55Wrocław-Strachowice
26h 47min
2 przesiadki
HPN11:42White Plains Westchester County
3 313 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 mar
HPN07:00White Plains Westchester County
16h 15min
2 przesiadki
WRO23:15Wrocław-Strachowice
17 mar
WRO02:00Wrocław-Strachowice
20h 15min
2 przesiadki
HPN22:15White Plains Westchester County
5 001 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 mar
HPN13:29White Plains Westchester County
22h 56min
2 przesiadki
WRO12:25Wrocław-Strachowice
17 mar
WRO02:00Wrocław-Strachowice
20h 15min
2 przesiadki
HPN22:15White Plains Westchester County
10 570 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie White Plains – Wrocław

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony White Plains – Wrocław
Lufthansa
9 lut
HPN07:00White Plains Westchester County
16h 15min
2 przesiadki
WRO23:15Wrocław-Strachowice
20 lut
WRO01:55Wrocław-Strachowice
20h 25min
2 przesiadki
HPN22:20White Plains Westchester County
4 594 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: White Plains – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot White Plains – Wrocław
Lufthansa
9 lut
HPN07:00White Plains Westchester County
16h 15min
2 przesiadki
WRO23:15Wrocław-Strachowice
20 lut
WRO01:55Wrocław-Strachowice
20h 25min
2 przesiadki
HPN22:20White Plains Westchester County
4 594 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 mar
HPN07:00White Plains Westchester County
16h 15min
2 przesiadki
WRO23:15Wrocław-Strachowice
17 mar
WRO02:00Wrocław-Strachowice
20h 15min
2 przesiadki
HPN22:15White Plains Westchester County
5 001 zł
Znajdź podobne

  • White Plains Westchester County – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Wrocław-Strachowice i White Plains Westchester County są od siebie oddalone o 6634,5 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 16h 15min.


Alternatywne trasy White Plains-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nowy Jork - Kraków
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena1 542 zł
Loty Nowy Jork - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu19h 05min
Najniższa cena2 052 zł
Loty Nowy Jork - Katowice
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena1 996 zł
Loty Nowy Jork - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena1 650 zł
Loty Nowy Jork - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 10min
Najniższa cena1 485 zł
Loty Nowy Jork - Wrocław
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena1 775 zł
Loty Nowy Jork - Poznań
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena1 897 zł
Loty Buffalo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena2 672 zł

Loty podobne do tych na trasie White Plains – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy White Plains – Wrocław

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu White Plains – Wrocław. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie White Plains – Wrocław tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie White Plains – Wrocław dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów White Plains – Wrocław. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.