Tanie loty na trasie Werona – Wrocław od 263 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Informacje o trasie Wrocław-Werona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Werona-Wrocław

Znaleziono najlepszą cenę

263 zł

Najkrótszy czas lotu

14h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Wrocław — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Werona - Wrocław w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 263 zł. Najlepsza oferta na lot Werona - Wrocław w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 8 233 zł.
Najszybszy lot Werona-Wrocław zajmuje 14h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Werona-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Verona - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Werona - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Werona – Wrocław jest najtańsza?

Verona - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Verona - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Werona - Wrocław.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Werona - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Werona - Wrocław, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
21 lip
VRN09:00Verona
27h 10min
2 przesiadki
WRO12:10Wrocław-Strachowice
28 lip
WRO04:00Wrocław-Strachowice
25h 15min
2 przesiadki
VRN05:15Verona
Lufthansa
21 lip
VRN13:00Verona
6h 05min
1 przesiadka
WRO19:05Wrocław-Strachowice
28 lip
WRO02:05Wrocław-Strachowice
10h 10min
1 przesiadka
VRN12:15Verona
Ryanair
18 sie
VRN07:55Verona
29h 45min
2 przesiadki
WRO13:40Wrocław-Strachowice
26 sie
WRO05:20Wrocław-Strachowice
11h 50min
2 przesiadki
VRN17:10Verona
1 018 zł
Znajdź podobne
Duże linie lotnicze
21 lip
VRN09:00Verona
6h 05min
1 przesiadka
WRO15:05Wrocław-Strachowice
27 lip
WRO22:05Wrocław-Strachowice
10h 10min
1 przesiadka
VRN08:15Verona
1 049 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 lip
VRN09:00Verona
27h 10min
2 przesiadki
WRO12:10Wrocław-Strachowice
28 lip
WRO04:00Wrocław-Strachowice
25h 15min
3 przesiadki
VRN05:15Verona
Kilka linii lotniczych
18 sie
VRN06:30Verona
14h 25min
1 przesiadka
WRO20:55Wrocław-Strachowice
26 sie
WRO05:35Wrocław-Strachowice
25h 45min
1 przesiadka
VRN07:20Verona

Znajdź najtańsze oferty lotów Werona - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Werona – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
7 lip
VRN07:50Verona
28h 20min
2 przesiadki
WRO12:10Wrocław-Strachowice
Ryanair
20 wrz
VRN04:00Verona
23h 55min
2 przesiadki
WRO03:55Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
20 wrz
VRN04:00Verona
23h 55min
3 przesiadki
WRO03:55Wrocław-Strachowice

Loty Lufthansa: Werona – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Werona – Wrocław
Lufthansa
21 lip
VRN13:00Verona
6h 05min
1 przesiadka
WRO19:05Wrocław-Strachowice
28 lip
WRO02:05Wrocław-Strachowice
10h 10min
1 przesiadka
VRN12:15Verona
Lufthansa
21 lip
VRN13:00Verona
6h 05min
1 przesiadka
WRO19:05Wrocław-Strachowice
28 lip
WRO02:35Wrocław-Strachowice
9h 40min
2 przesiadki
VRN12:15Verona
Lufthansa
14 lip
VRN02:05Verona
4h 10min
1 przesiadka
WRO06:15Wrocław-Strachowice
19 lip
WRO02:35Wrocław-Strachowice
6h 55min
1 przesiadka
VRN09:30Verona
1 844 zł
Znajdź podobne

Loty Duże linie lotnicze: Werona – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Duże linie lotnicze na lot Werona – Wrocław
Duże linie lotnicze
21 lip
VRN09:00Verona
6h 05min
1 przesiadka
WRO15:05Wrocław-Strachowice
27 lip
WRO22:05Wrocław-Strachowice
10h 10min
1 przesiadka
VRN08:15Verona
1 049 zł
Znajdź podobne
Duże linie lotnicze
21 lip
VRN06:05Verona
9h 00min
2 przesiadki
WRO15:05Wrocław-Strachowice
27 lip
WRO22:35Wrocław-Strachowice
9h 40min
2 przesiadki
VRN08:15Verona
1 179 zł
Znajdź podobne

  • Verona – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Verona i Wrocław-Strachowice dzieli dystans 773,1 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 4h 10min.



Alternatywne trasy Werona-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wenecja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena290 zł
Loty Werona - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena683 zł
Loty Wenecja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena214 zł
Loty Wenecja - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena313 zł
Loty Werona - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena643 zł
Loty Wenecja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu29h 45min
Najniższa cena505 zł
Loty Wenecja - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena741 zł
Loty Werona - Katowice
Najkrótszy czas lotu10h 20min
Najniższa cena830 zł

Loty podobne do tych na trasie Werona – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Werona – Wrocław

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Wrocław jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Werona – Wrocław i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Werona – Wrocław, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Werona – Wrocław, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Werona – Wrocław, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.