Cheap flights z Warszawy na Litwę from 96 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Litwa-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Litwa

Znaleziono najlepszą cenę

114 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 05min

Loty bezpośrednie

pt. i ndz.
Najlepsza oferta na lot Warszawa - Litwa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 114 zł. Najlepsza oferta na lot Warszawa - Litwa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 439 zł.
Najszybszy lot Warszawa-Litwa zajmuje 1h 05min.
Bezpośrednie loty Warszawa-Litwa – piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Litwa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Litwa?

Ryanair

Brussels Airlines, LATAM Airlines i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Litwa.

Która trasa podróży Warszawa – Litwa jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Kowno Kaunas

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Kowno Kaunas, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Litwa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Litwa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Litwa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 paź
WMI12:40Warszawa Modlin
6h 25min
1 przesiadka
VNO19:05Wilno
27 paź
VNO10:05Wilno
7h 35min
1 przesiadka
WMI17:40Warszawa Modlin
LOT
29 paź
WAW07:55Warszawa Chopina
1h 10min
VNO09:05Wilno
12 lis
VNO14:10Wilno
1h 10min
WAW15:20Warszawa Chopina
Lufthansa
11 lis
WAW09:45Warszawa Chopina
8h 00min
1 przesiadka
VNO17:45Wilno
13 lis
VNO01:45Wilno
8h 10min
1 przesiadka
WAW09:55Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
22 wrz
WMI17:05Warszawa Modlin
10h 10min
1 przesiadka
VNO03:15Wilno
25 wrz
VNO01:45Wilno
8h 10min
1 przesiadka
WMI09:55Warszawa Modlin
Scandinavian Airlines
13 wrz
WAW14:50Warszawa Chopina
3h 45min
1 przesiadka
VNO18:35Wilno
20 wrz
VNO02:30Wilno
3h 50min
1 przesiadka
WAW06:20Warszawa Chopina
LOT
2 gru
WAW05:55Warszawa Chopina
1h 05min
VNO07:00Wilno
9 gru
VNO10:25Wilno
1h 05min
WAW11:30Warszawa Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Litwa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Litwa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
26 wrz
WMI09:30Warszawa Modlin
21h 55min
1 przesiadka
VNO07:25Wilno
Kilka linii lotniczych
15 wrz
WMI17:05Warszawa Modlin
10h 10min
1 przesiadka
VNO03:15Wilno
Ryanair
24 paź
WMI09:30Warszawa Modlin
21h 55min
1 przesiadka
VNO07:25Wilno

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Litwa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Litwa
LOT
17 sie
WAW07:55Warszawa Chopina
1h 10min
VNO09:05Wilno
22 sie
VNO15:15Wilno
1h 05min
WAW16:20Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
16 sie
WMI02:25Warszawa Modlin
6h 00min
1 przesiadka
VNO08:25Wilno
20 sie
VNO17:30Wilno
3h 40min
1 przesiadka
WMI21:10Warszawa Modlin
1 032 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
16 sie
WAW10:30Warszawa Chopina
8h 20min
1 przesiadka
VNO18:50Wilno
17 sie
VNO02:05Wilno
17h 05min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
1 284 zł
Znajdź podobne
LOT
17 sie
WAW07:55Warszawa Chopina
1h 10min
VNO09:05Wilno
21 sie
VNO15:15Wilno
1h 05min
WAW16:20Warszawa Chopina
LOT
16 sie
WAW07:55Warszawa Chopina
1h 10min
VNO09:05Wilno
20 sie
VNO15:15Wilno
1h 05min
WAW16:20Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
17 sie
WAW06:25Warszawa Chopina
35h 55min
2 przesiadki
VNO18:20Wilno
22 sie
VNO18:40Wilno
13h 55min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Chopina
1 078 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Litwa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Litwa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 43 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Sam lot Ryanairem jest naprawdę dobry pomimo wielu negatywnych opinii. Umiejętności pilotów oraz profesionalizm obsługi jest naprawdę na wysokim poziomie. Zdecydowanie do poprawy sam onboarding, czekanie na lotnisku, wpuszczanie do korytarzy kiedy samolot nie jest gotowy i trzeba czekać dodatkowe 20-30min żeby wejść na pokład. Denerwująca jest również ich polityka bagażowa że ciężko się połapać co będzie bagażem podręcznym a co nie, dopłata za wybranie miejsca też jest już lekką przesadą.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LATAM AirlinesCenaOd 136 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów LATAM Airlines
LOTCenaOd 256 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
airBalticCenaOd 569 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów airBaltic
Ukraine International AirlinesCenaOd 637 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines
Brussels AirlinesCenaOd 754 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów Brussels Airlines

Loty Lufthansa: Warszawa – Litwa

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Warszawa – Litwa
Lufthansa
11 lis
WAW09:45Warszawa Chopina
8h 00min
1 przesiadka
VNO17:45Wilno
13 lis
VNO01:45Wilno
8h 10min
1 przesiadka
WAW09:55Warszawa Chopina
Lufthansa
11 lis
WAW09:45Warszawa Chopina
8h 00min
1 przesiadka
VNO17:45Wilno
13 lis
VNO01:45Wilno
8h 10min
1 przesiadka
WAW09:55Warszawa Chopina
Lufthansa
16 sie
WAW10:30Warszawa Chopina
8h 20min
1 przesiadka
VNO18:50Wilno
17 sie
VNO02:05Wilno
17h 05min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Chopina
1 284 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Warszawa – Litwa

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Warszawa – Litwa
LOT
29 paź
WAW07:55Warszawa Chopina
1h 10min
VNO09:05Wilno
12 lis
VNO14:10Wilno
1h 10min
WAW15:20Warszawa Chopina
LOT
2 gru
WAW05:55Warszawa Chopina
1h 05min
VNO07:00Wilno
9 gru
VNO10:25Wilno
1h 05min
WAW11:30Warszawa Chopina
LOT
18 lis
WAW07:00Warszawa Chopina
1h 05min
VNO08:05Wilno
20 lis
VNO14:10Wilno
1h 10min
WAW15:20Warszawa Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Litwa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Litwa, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, airBaltic i Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Warszawa-Litwa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Wilno
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena315 zł
Loty Gdańsk - Wilno
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena91 zł
Loty Kraków - Wilno
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena516 zł
Loty Wrocław - Wilno
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena735 zł
Loty Poznań - Wilno
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena302 zł
Loty Katowice - Wilno
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena640 zł
Loty Warszawa - Kowno
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena96 zł
Loty Kraków - Kowno
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena2 928 zł
Loty Warszawa - Połąga
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena1 137 zł
Loty Kraków - Połąga
Najkrótszy czas lotu38h 15min
Najniższa cena1 307 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Litwa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Litwa

Loty do innych miast: Litwa

Litwa to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Warszawa – Litwa. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Wszystkie wyszukiwania lotów Warszawa – Litwa na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Warszawa – Litwa.

Ceny lotów Warszawa – Litwa można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.