Informacje
Najnowsze oferty
Oceny gości
FAQ (Często zadawane pytania)

Cheap flights z Walencja do Kraków from 255 zł

1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 6.3
śr. 13.3

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Informacje o trasie Kraków-Walencja
(VLC – KRK)

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Walencja-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

255 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 00min

Loty bezpośrednie

wt., śr., sob. i ndz.

Lotniska w: Kraków

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Walencja - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 255 zł. Najlepsza oferta na lot Walencja - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 614 zł.
Najszybszy lot Walencja-Kraków zajmuje 3h 00min.
Bezpośrednie loty Walencja-Kraków – wtorek, środa, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Walencja - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Walencja – Kraków są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Walencja - Kraków to Luty. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Walencja – Kraków są najtańsze?

Piątek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Walencja – Kraków są najtańsze?

Loty Walencja - Kraków są obecnie dostępne wyłącznie rano

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Walencja – Kraków?

Ryanair. Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Walencja-Kraków.

Która trasa podróży Walencja – Kraków jest najtańsza?

Walencja - Kraków Balice. Wybierz trasę Walencja - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Walencja - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Walencja – Kraków?

51 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Walencja - Kraków to 51 dni przed wylotem.

Ile lotów jest dostępnych tygodniowo na trasie Walencja-Kraków?

Na ten moment (marca 2024) liczba lotów dostępnych na trasie Walencja-Kraków to 2 na tydzień. Najpopularniejszym dniem na wylot dla tej trasy jest poniedziałek. Każdego tygodnia w ten dzień wylatuje 50% samolotów.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Walencja - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Walencja – Kraków, zmieniając zakładki.
Ryanair
16 mar
VLC18:55Walencja
3h 05min
KRK22:00Kraków Balice
18 mar
KRK09:30Kraków Balice
3h 10min
VLC12:40Walencja
SWISS
12 kwi
VLC06:00Walencja
26h 35min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
16 kwi
KRK14:50Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
VLC00:05Walencja
Austrian Airlines
16 kwi
VLC11:35Walencja
11h 55min
1 przesiadka
KRK23:30Kraków Balice
20 kwi
KRK14:40Kraków Balice
20h 05min
1 przesiadka
VLC10:45Walencja
Kilka linii lotniczych
16 mar
VLC11:25Walencja
12h 30min
1 przesiadka
KRK23:55Kraków Balice
18 mar
KRK05:30Kraków Balice
13h 40min
1 przesiadka
VLC19:10Walencja
Lufthansa
14 mar
VLC06:00Walencja
6h 10min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
18 mar
KRK06:00Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
VLC17:10Walencja
KLM
26 lip
VLC15:50Walencja
6h 35min
1 przesiadka
KRK22:25Kraków Balice
27 lip
KRK06:35Kraków Balice
16h 25min
1 przesiadka
VLC23:00Walencja
1 200 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Walencja - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Walencja – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty dostarczone przez Ryanair, SWISS i Wizz Air Malta.
Kilka linii lotniczych
23 kwi
VLC12:00Walencja
24h 45min
2 przesiadki
KRK12:45Kraków Balice
Wizz Air Malta
28 maj
VLC09:15Walencja
12h 25min
2 przesiadki
KRK21:40Kraków Balice
SWISS
5 kwi
VLC06:00Walencja
26h 35min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Walencja – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Walencja – Kraków
Ryanair
8 mar
VLC19:45Walencja
3h 05min
KRK22:50Kraków Balice
11 mar
KRK09:30Kraków Balice
3h 10min
VLC12:40Walencja
Kilka linii lotniczych
12 mar
VLC21:40Walencja
19h 45min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
15 mar
KRK06:00Kraków Balice
28h 00min
1 przesiadka
VLC10:00Walencja
Lufthansa
14 mar
VLC06:00Walencja
6h 10min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
18 mar
KRK06:00Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
VLC17:10Walencja
SWISS
10 mar
VLC12:50Walencja
24h 55min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
17 mar
KRK06:00Kraków Balice
30h 00min
2 przesiadki
VLC12:00Walencja
Kilka linii lotniczych
8 mar
VLC21:15Walencja
26h 40min
1 przesiadka
KRK23:55Kraków Balice
10 mar
KRK21:30Kraków Balice
20h 35min
1 przesiadka
VLC18:05Walencja
Kilka linii lotniczych
8 mar
VLC21:15Walencja
26h 40min
1 przesiadka
KRK23:55Kraków Balice
10 mar
KRK06:00Kraków Balice
30h 10min
2 przesiadki
VLC12:10Walencja

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Walencja – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Walencja – Kraków z momondo
Linie lotnicze
Ocena
Bezpłatne odwołanie
Cena
RyanairCenaOd 468 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
6 530 opinii
Szukaj lotów Ryanair
  • Loty Ryanair Walencja – Kraków

    Spośród 2 połączeń oferowanych przez Ryanair, średnia cena za bilet na trasie Walencja – Kraków wynosi 141 zł, a najlepsze oferty lotów liniami Ryanair zaczynają się już od 117 zł w obie strony. 6 530 osób oceniło linie Ryanair na momondo na 6,8/10.


Loty Ryanair: Walencja – Kraków

Nasze najlepsze oferty linii Ryanair na lot Walencja – Kraków
Ryanair
16 mar
VLC18:55Walencja
3h 05min
KRK22:00Kraków Balice
18 mar
KRK09:30Kraków Balice
3h 10min
VLC12:40Walencja
Ryanair
8 mar
VLC19:45Walencja
3h 05min
KRK22:50Kraków Balice
11 mar
KRK09:30Kraków Balice
3h 10min
VLC12:40Walencja
Ryanair
6 lip
VLC20:30Walencja
3h 00min
KRK23:30Kraków Balice
10 lip
KRK17:30Kraków Balice
3h 10min
VLC20:40Walencja

Loty SWISS: Walencja – Kraków

Nasze najlepsze oferty linii SWISS na lot Walencja – Kraków
SWISS
12 kwi
VLC06:00Walencja
26h 35min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
16 kwi
KRK14:50Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
VLC00:05Walencja
SWISS
12 kwi
VLC06:00Walencja
26h 35min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
16 kwi
KRK14:50Kraków Balice
41h 45min
2 przesiadki
VLC08:35Walencja
SWISS
21 maj
VLC06:00Walencja
8h 05min
1 przesiadka
KRK14:05Kraków Balice
25 maj
KRK09:25Kraków Balice
14h 40min
1 przesiadka
VLC00:05Walencja

  • Walencja – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Walencja są od siebie oddalone o 1977,6 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 3h 00min.

  • loty z: Lotnisko Walencja - Lotnisko Kraków Balice – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    loty z: Lotnisko Walencja - Lotnisko Kraków Balice – ceny są aktualizowane codziennie.

  • loty z: Lotnisko Walencja - Lotnisko Kraków Balice – ile stron przeszukuje momondo?

    loty z: Lotnisko Walencja - Lotnisko Kraków Balice – liczba dostępnych operatorów to 1 (dane na marca 2024).

  • Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem z: Lotnisko Walencja - Lotnisko Kraków Balice?

    Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze, które oferują usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki, mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano wylot (Lotnisko Walencja - Lotnisko Kraków Balice).

  • Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Kraków Balice?

    Dokumenty podróżne i zdrowotne potrzebne na podróż (Lotnisko Kraków Balice) mogą się różnić w zależności od planu podróży i sytuacji osobistej. Zazwyczaj warto mieć przy sobie kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Kraków Balice). Zawsze jednak warto sprawdzić szczegóły w liniach lotniczych lub skontaktować się z inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Alternatywne trasy Walencja-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Alicante - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena363 zł
Loty Walencja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena451 zł
Loty Alicante - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena566 zł
Loty Alicante - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena499 zł
Loty Walencja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena275 zł
Loty Alicante - Katowice
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena558 zł
Loty Walencja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena538 zł
Loty Walencja - Katowice
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena606 zł
Loty Alicante - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena435 zł
Loty Alicante - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena447 zł
Loty Walencja - Poznań
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena869 zł
Loty Walencja - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu19h 55min
Najniższa cena1 097 zł

Loty podobne do tych na trasie Walencja – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Walencja – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów na trasie Walencja – Kraków?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Kraków jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Walencja – Kraków i oszczędzisz czas i pieniądze.

Czy znajdę loty Walencja – Kraków na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Walencja – Kraków tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty na trasie Walencja – Kraków?

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Walencja – Kraków, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu Walencja – Kraków. Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Walencja – Kraków, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Kraków)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Znajdź lepsze oferty na swój pobyt w Krakowie

Popularne miasta w Polsce
Popularne loty według kliknięć na momondo z ostatnich 7 dni.


Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
Lot z Walencja do Kraków
1 dorosły
śr. 6.3
śr. 13.3
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.